Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд клавіатури Apple Smart Keyboard для iPad Pro

  1. Комплект поставки клавіатура документація Цікавий аксесуар для iPad Pro - на відміну від інших...
  2. В роботі
  3. висновки

Комплект поставки
  • клавіатура
  • документація

Цікавий аксесуар для iPad Pro - на відміну від інших виробників портативних клавіатур, часто пристосовують до планшетів звичайні аксесуари, в Apple створили гаджет заново і тільки для iPad Pro.

Дизайн, конструкція

Найправильніший шлях тестування цього пристрою - написати огляд клавіатури прямо на клавіатурі, ніж я і займаюся зараз. Зауважу, що в Росії власники планшетів практично ніколи не використовують подібні аксесуари з планшетами, по крайней мере, в реальному житті таких людей бачив раз чи два. В інших країнах, а особливо в США, сторонні клавіатури користуються величезною популярністю. Люди в дорозі відповідають на листи, працюють з документами, пишуть книги - в загальному, роблять дуже і дуже багато самих різних речей. Це викликає подив, особливо спочатку, але відповідь проста - планшет займає мінімум місця, працює довго, плюс практичні американці часто хочуть отримати максимум від купленого гаджета. Що цілком зрозуміло. Якщо ви простежите за моєю думкою, то зрозумієте, чому взагалі в Apple вирішили створити такий пристрій як iPad Pro. У корпоративній Америці йому знайшлося місце, з одного боку, це аксесуар для творчості і креативного класу, з іншого боку, невід'ємний аксесуар менеджера середньої ланки. Чому не ноутбук? Ну, багатьом більше подобається працювати з мобільної ОС і немає якихось спеціальних завдань, що вимагають особливих програм. Чомусь людям часто здається, що робота з поштою, листування, дзвінки, розбір і коригування документів - це якийсь вигаданий сценарій використання і в реальному житті такого немає. Як же, ага. У мене особисто листування і утруска різних питань займає мінімум годину в день, і iPad, хоч Pro, хоч звичайний, хоч з фізичною клавіатурою, хоч без неї, завжди доводиться до двору, допомагає в повсякденній діяльності. Так, я погоджуся з тими, хто таврує Pro як пристрій з серії «без нього б обійшлися» - я легко з цим погоджуся, але сам на Air не повернуся. Нішеві пристрої компанії на кшталт iPhone 6 Plus, MacBook або iPad Pro призначені для обмеженої аудиторії, але вона завжди знаходиться і задоволена своїми іграшками, що допомагають жити і творити. Крім того, вже хто-хто, а пани в Apple точно можуть собі дозволити самі сміливі експерименти - чому б і ні? Виходить адже добре.

Зауважу, що до появи у мене описуваної клавіатури я використовував (намагався використовувати) старий добрий комплект з бездротову клавіатуру Apple і аксесуара Incase Origami. Давно вже раджу його всім власникам iPad, чохол з підставкою для клавіатури, можна поставити туди планшет і працювати - але у Pro є один нюанс, чомусь не працює перемикання мов за допомогою звичного поєднання клавіш. Поки не розібрався з проблемою, якщо ви розібралися - напишіть, будь ласка, як її вирішити. Клавіатуру і підставку можна побачити на фото, це, скажімо так, кращий бюджетний набір для iPad Pro, клавіатура вам послужить і з іншими пристроями. Правда, її доведеться носити окремо, але це не біда.

Тепер давайте подивимося на клавіатуру для Pro. Спочатку розповім про пристрій, прошу мене вибачити за використання офіційних даних, але так воно буде правильніше. Клавіатура не вимагає якихось маніпуляцій з Bluetooth, підключається до магнітного роз'єму на торці iPad. Відразу скажу, що сидить вона на місці дуже щільно, можна друкувати на колінах або на нестійкій поверхні. Відразу видно, що при розробці цього приділили увагу, подумали про тих, хто працює в польоті, на маленьких столиках і в інших дивних місцях. У складеному вигляді клавіатура перетворюється в обкладинку і не займає багато простору, хоча планшет стає відчутно важче. Природно, можна використовувати аксесуар як підставку для перегляду фільмів. Річ вийшла невибагливої, особливу увагу приділили захисту від агресивного навколишнього середовища. Якщо ви подивіться на кнопки, то побачите, що зазорів тут немає - тобто можна пролити каву або щось ще, потім почистити аксесуар і забути про інцидент.

Якщо ви подивіться на кнопки, то побачите, що зазорів тут немає - тобто можна пролити каву або щось ще, потім почистити аксесуар і забути про інцидент

Тепер офіційні дані плюс трохи від себе:

  • Верхній шар клавіатури виконаний зі спеціальної міцної тканини, вирізаної лазером, вона повторює форму клавіш. Тканина забезпечує пружинне натяг кнопок, що дозволило відмовитися від традиційних механізмів.
  • Товщина клавіатури - 4 мм, при цьому у кнопок відмінний хід. Немає відчуття, що потрапив в країну ліліпутів, відібрав у одного з них ноутбук і намагаєшся працювати. Для рук порядно місця, хоча я пальцями лівої руки періодично натискаю на екран, з правого все добре, до екрану ні разу не дотягнувся.
  • На клавіатурі 64 клавіші, розкладка одна, QWERTY, ні для однієї країни поки немає особливих варіантів - хоча наші умільці вже призвичаїлися наносити гравіювання, не пошкоджуючи тканину. Я до таких експериментів ставлюся негативно і раджу вчитися друкувати наосліп, таке вміння завжди стане в нагоді, і ви зможете працювати хоч з QWERTY, хоч з чим.
  • Поверхня клавіатури складається з трьох унікальних матеріалів, верхній шар з поліуретану, нижній паперовий - м'який матеріал, очищає і захищає екран (хочеться вірити). Середній шар з нового провідного матеріалу, він відповідає за передачу сигналів між клавіатурою і планшетом. Цікавий підхід, зовсім не схожий на досвід інших виробників подібних аксесуарів. Зазвичай адже як, а давайте візьмемо звичайну клавіатуру і трохи її переробимо для планшета, зробимо поменше, додамо Bluetooth, ну, може, додамо підставку або ще щось. Виходить, як правило, жахливо. Інша справа, коли аксесуар створюється з нуля, з нічого - і призначений він для одного пристрою, а не для всіх.
  • Клавіатура надійно стоїть на столі, не їздить з боку в бік, порти відкриті - можна заряджати, Аудіокабелем і слухати музику. Зверніть увагу, тут пожертвували «ноутбучним» кнопками управління відтворенням і регулювання звуку, в загальному, справедливе міркування: екран сенсорний, перемикання між додатками швидке, кнопки на торці доступні - нічого завантажувати клавіатуру.

Нарешті, головне відчуття - зроблено толково. Підключив - можеш відразу починати роботу. Хоча треба ще раз зробити застереження про навик сліпого введення, але це нічого, можна витратити пару тижнів на тренування, і все вийде - без гравіювання. До того ж, будь-яка стороння гравірування (НЕ Apple) виглядає огидно.

В роботі

Тут хочу звернути вашу увагу на кілька моментів. По-перше, в настройках (Основні - Клавіатури - Фізична клавіатура) я особисто вибрав Російська-ПК, за роки використання «маків» вона мені звичніше. По-друге, якщо плануєте використовувати клавіатуру, варто прибрати розкладку емодзі, вона буде заважати при перемиканні мови. По-третє, перемикання мови тут не через cmd + space, а за допомогою спеціальної клавіші в кутку зліва, працює вона швидко і ефективно, звичка з'являється після десяти хвилин набору тексту. Нарешті, все поєднання клавіш працюють як належить.

Нарешті, все поєднання клавіш працюють як належить

Власне, ні з якими проблемами при наборі тексту я не зіткнувся, працювати мені сподобалося. Звичайно, це не так зручно, як клавіатура MacBook Pro, але працювати в дорозі або десь в місті цілком можна - а що я маю на увазі під працювати? Скажімо, у мене вийде з iPad Pro і такою клавіатурою написати статтю, відповісти на пошту, опублікувати пост в блозі, подивитися, що відбувається в соціальних мережах, і додати пости туди, потім скласти клавіатуру і відправитися далі, затиснувши планшет під пахвою.

Скажімо, у мене вийде з iPad Pro і такою клавіатурою написати статтю, відповісти на пошту, опублікувати пост в блозі, подивитися, що відбувається в соціальних мережах, і додати пости туди, потім скласти клавіатуру і відправитися далі, затиснувши планшет під пахвою

висновки

У роздробі клавіатура коштує 13 290 рублів, аксесуар вийшов довговічним і вкрай привабливим для своєї аудиторії - ніяких проблем з підключенням, відчуття, як від мініатюрного ноутбука, ніяких особливих обмежень за розмірами. Так, треба освоювати сліпий введення - якщо ви ще не освоїли, варто це зробити, вміння дійсно потрібне. Гарна і корисна річ для власників iPad Pro, рекомендую купувати відразу разом з планшетом, якщо ви купуєте пристрій якраз для описаних вище сценаріїв використання - наприклад, розгрібати пошту в будь-яких умовах.

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Новини: Новини:

01.08.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Samsung Galaxy A40

01.08.2019 МТС пропонує в зарубіжних поїздках безлімітне спілкування на один номер будь-якого оператора

01.08.2019 Відео на каналі: диван АНАЛІТИКА | Спонсорство

01.08.2019 Panasonic представив «розумний ліхтарик», що розпізнає об'єкти для дітей

01.08.2019 Visa зробила в Росії можливість оплати чайових по карті

01.08.2019 Білайн відзвітував за другий фінансовий квартал поточного року

01.08.2019 Samsung Galaxy A10s постав на офіційних прес-рендера

31.07.2019 Samsung Galaxy Note 10 буде пропонуватися в рожевому кольорі

31.07.2019 Підсумки другого кварталу на ринку смартфонів за версією Strategy Analytics

31.07.2019 Samsung Galaxy Active може бути представлений на наступному тижні

31.07.2019 Samsung підвів підсумок другого кварталу

31.07.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Motorola Moto Z4 і Motomods 360

31.07.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД-ПОРІВНЯННЯ | Samsung Galaxy A70 і A80

31.07.2019 Fly Life Geo - бюджетний смартфон для любителів новин

31.07.2019 На російський ринок надходить розумний телефон на KaiOS - Nobby 231

31.07.2019 Apple представила свої фінансові показники за минулий фіскальний період

31.07.2019 Samsung підтвердила анонс нового планшета і «розумних» годин перед презентацією чергового Galaxy Note

31.07.2019 За першу половину 2019 року Huawei показала зростання виручки на 23,2% в порівнянні з торішнім періодом

30.07.2019 Meizu заради виживання скорочує персонал і закриває магазини

30.07.2019 Canalys: Huawei зміцнила свої позиції в Китаї

30.07.2019 Xiaomi офіційно представила оновлений ігровий смартфон Black Shark 2 Pro

30.07.2019 Відео на каналі: НЕФОРМАТ | Лідер або бос

30.07.2019 Відео на каналі: РОЗПАКОВУВАННЯ | "Розумні" годинник Amazfit Verge і трохи про Bip

30.07.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Alcatel 3 (2019)

30.07.2019 HTC Wildfire X бути - Google розкрила зовнішній вигляд смартфона

Підписка

Чому не ноутбук?
Крім того, вже хто-хто, а пани в Apple точно можуть собі дозволити самі сміливі експерименти - чому б і ні?
Звичайно, це не так зручно, як клавіатура MacBook Pro, але працювати в дорозі або десь в місті цілком можна - а що я маю на увазі під працювати?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика