Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд смартфона Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)

  1. Фотографії в інтер'єрі зміст:
  2. Вступ
  3. Дизайн, матеріали корпусу
  4. збірка
  5. Габарити
  6. елементи управління
  7. екран
  8. Камера
  9. Автономна робота
  10. Платформа, пам'ять
  11. Продуктивність, тести
  12. інтерфейси
  13. Телефонні можливості / Реалізація роботи двох SIM-карт
  14. Навігація / Автомобільний режим
  15. Програмні Особливості и софт
  16. Висновок
  17. Характеристики:
  18. ПОСИЛАННЯ по темі

Фотографії в інтер'єрі

зміст:

  1. Вступ
  2. Дизайн, матеріали корпусу
  3. збірка
  4. Габарити
  5. елементи управління
  6. екран
  7. Камера
  8. Автономна робота
  9. Платформа, пам'ять
  10. Продуктивність, тести
  11. інтерфейси
  12. Телефонні можливості / Реалізація роботи двох SIM-карт
  13. Навігація / Автомобільний режим
  14. Програмні особливості і софт
  15. висновок

Вступ

Почавши займатися смартфонами в 2011, компанія Lenovo за все за три роки зуміла піднятися на третє місце в світі з продажу. Якщо подивитися на світові продажі смартфонів в четвертому кварталі 2011 року (4Q2011), то Lenovo займала всього 1.1 відсотка ринку, в наступному році, 4Q2012 - частка зросла вже до 3.8 відсотків ринку, а в четвертому кварталі 2013, 4Q2013 - склала 4.6 відсотків. За попередніми даними, за перший квартал 2014 року частка Lenovo в світових продажах смартфонів зросла до 7.5 відсотків. Звичайно, тепер тут враховуються пристрою Motorola, але зростання продажів і частки ринку для компанії видно в будь-якому випадку, і зараз, фактично, Lenovo ділить третє місце з Huawei.

Компанія за три роки зробила те, що Microsoft і Nokia не змогли здійснити за більш тривалий термін з проектом «Lumia / Windows Phone», при цьому Lenovo починала майже з нуля, тоді як MS і Nokia мали на руках тисячі патентів і розробок, готові платформи і рішення. Однак не будемо про сумне, а повернемося до китайському виробникові.

За однією з версій, Lenovo зайнялися смартфонами в той момент, коли агресивний наступ Samsung на всі ринки стало абсолютно очевидним. Китайські виробники один за іншим віддали перевагу втрутитися в боротьбу як мінімум за локальний ринок замість того, щоб просто дивитися і віддавати його корейцям. Lenovo виявилися останньою з великих корпорацій, втрутилися в цю боротьбу, тим цікавіше спостерігати за існуючої лінійкою смартфонів цієї компанії.

Виробник все ще експериментує з форматами, лінійками моделей, їх позиціонуванням і іншими речами, але головний принцип - в рік по топового пристрою - в компанії вже засвоїли. У 2013 році це була модель Lenovo K900 - неоднозначний смартфон. До якісного величезному дисплею і тонкому, нехай і великим корпусу з металу додавалися недопрацьована на той момент для Android платформа Intel Atom, не найкращий за ємністю акумулятор, відсутність слота під карту пам'яті і висока для моделі від невідомого виробника вартість. До честі Lenovo потрібно відзначити, що дуже швидко ціну істотно знизили, зумівши таким чином створити навколо пристрою ажіотаж і навіть зробити йому рекламу на деяких ринках, в Росії - точно. Так, апарат продавали без прибутку, але про Lenovo K900 дізналися багато, а про компанії почали говорити. Я не хочу сказати, що K900 був головним елементом розвитку бренду, але на деяких ринках саме ця модель, що продається за низькою для таких характеристик ціною, внесла значний внесок в популяризацію марки.

У цьому огляді я хочу розповісти вам по розвиток лінійки, смартфон Lenovo K920. Офіційна назва пристрою - Lenovo Vibe Z2 Pro, але на мій погляд, K920 звучить краще. Нова модель є розвитком закладених в K900 ідей, це пристрої однієї серії - флагмани компанії. У першій частині ми поговоримо про всі особливості смартфона, крім камери, про неї в окремому матеріалі. Поїхали.

Поїхали

Дизайн, матеріали корпусу

Як і Lenovo K900, новий смартфон виконаний з металу (алюміній) і має таку ж сувору, незграбну форму. Використання відшліфованого металу з текстурою на «спинці» виділяє смартфон серед інших - він виглядає незвично. Описати словами матеріал складно, пропоную просто поглянути на зображення:

Описати словами матеріал складно, пропоную просто поглянути на зображення:

Форму корпусу можна назвати класичною і еталонної, ніяких вигинів і скосів, за винятком акуратного переходу бічних, лівої і правої, граней в задню поверхню пристрою. Цей скіс дозволяє трохи зручніше утримувати апарат в руках.

З лицьового боку смартфон виглядає просто: захисне скло займає всю поверхню, а розмітка клавіш, хоч я знаю, поки не включити екран, так що в вимкненому стані це просто чорне полотно.

Враження від строгості і лаконічності лицьовій панелі псує тільки «четиреже» в правому верхньому кутку (4G), якого, на щастя, у фінальній версії пристрою не буде. На спинці, до речі, великої написи VIBE в апараті, який надійде в продаж, теж не буде.

На спинці, до речі, великої написи VIBE в апараті, який надійде в продаж, теж не буде

Головна фішка дизайну в Lenovo K920 - область навколо основної камери. По-перше, сам вічко камери облямований квадратної рамкою з червоного пластику, по-друге, навколо камери - вставка з глянсового пластика «під метал». Рішення не стільки декоративне, скільки необхідне для розміщення антен. Потрібно визнати, що в цілому виглядає ця вставка цілком гармонійно, тим більше, до неї додали в якості кріплень чотири гвинтика. Не можу сказати, що мені до душі такі додаткові дрібниці в смартфоні, але і назвати це рішення позбавленим смаку також не можна. В даному випадку було завдання вивести антени на корпус, минаючи металеві області, і дизайнери разом з інженерами вирішили її.

В даному випадку було завдання вивести антени на корпус, минаючи металеві області, і дизайнери разом з інженерами вирішили її

Пластикова вставка для антен також є в нижній області спинки пристрою. Тут же, до речі, ще два гвинти, розташованих на торці.

Тут же, до речі, ще два гвинти, розташованих на торці

Металева спинка з текстурою робить смартфон практичним - сліди на поверхні навіть якщо залишаються, зовсім непомітні, я дуже довго намагався заляпать задню частину апарату і зняти це на фото, але нічого не вийшло. Лицьова сторона брудниться, зрозуміло, набагато помітніше, але завдяки олеофобним покриття відбитки і розводи від пальців можна швидко видаляти, в цілому ж, це проблема будь-якого пристрою з великим сенсорним екраном.

Лицьова сторона брудниться, зрозуміло, набагато помітніше, але завдяки олеофобним покриття відбитки і розводи від пальців можна швидко видаляти, в цілому ж, це проблема будь-якого пристрою з великим сенсорним екраном

До змісту >>>

збірка

До якості збірки смартфона немає ніяких претензій - все дуже добротно і надійно, до того ж, корпус монолітний, з знімний частин тут тільки лоток під SIM-карти. Так вийшло, що в процесі використання апарату я випадково впустив його на землю на вулиці, при цьому перед падінням пристрій вдарилося об невеликий камінь і відскочила. Як підсумок - кілька невеликих подряпин на «спинці» і ледь помітна вм'ятина на рамі біля екрану. Звичайно, це не показник фортеці і неубіваємості K920, але все ж.

Звичайно, це не показник фортеці і неубіваємості K920, але все ж

До змісту >>>

Габарити

Не знаю, як правильно називати Lenovo Vibe Z2 Pro - смартфоном або фаблет, можу лише сказати, що пристрій величезна. За габаритами нова модель знаходиться приблизно між Sony Xperia Z Ultra і смартфонами з 5.5 '' екранами. Навіть попередній флагман Lenovo, K900, помітно компактніше новинки. Погляньте на розміри самі:

  • Lenovo Vibe Z2 Pro (6 '') - 156 x 81 x 7.7 мм, 179 грам
  • Apple iPhone 5S - 123,8 x 58,6 x 7.6 мм, 112 грам
  • HTC One (M8) (5 '') - 146,4 x 70,6 x 9.4 мм, 160 грам
  • LG G3 (5.5 '') - 146,3 x 74,6 x 8.9 мм, 149 грам
  • Nokia Lumia 930 (5 '') - 137 x 71 x 9.8 мм, 167 грам
  • Samsung Galaxy S5 (5.1 '') - 142 x 72.5 x 8.1 мм, 145 грам
  • Sony Xperia Z Ultra (6.44 '') - 179 x 92 x 6.5 мм, 212 грам
  • OnePlus One (5.5 '') - 153 x 76 x 9 мм, 162 грами

Якщо покласти K920 поруч з яким-небудь великим, як мені здавалося ще зовсім недавно, HTC One (M8) або навіть з LG G3, відразу розумієш, наскільки компактні останні (це жарт, але лише наполовину).

Якщо покласти K920 поруч з яким-небудь великим, як мені здавалося ще зовсім недавно, HTC One (M8) або навіть з LG G3, відразу розумієш, наскільки компактні останні (це жарт, але лише наполовину)

У порівнянні з Meizu MX3

У порівнянні з Meizu MX3

У порівнянні з HTC One (M8)

У порівнянні з HTC One (M8)

У порівнянні з LG G3

У порівнянні з LG G3

У порівнянні з Xiaomi Redmi Note

Щоб ви наочно уявили ту прірву в габаритах, що лежить між K920 з шестидюймовим екраном і по-справжньому компактними смартфонами, наведу лише три картинки:

Lenovo Vibe Z2 Pro

Lenovo Vibe Z2 Pro

Meizu MX2

Meizu MX2

Компактний Meizu MX2 можна не просто втопити в екрані Lenovo K920, але ще і місце залишиться.

Як лежить пристрій в руці? Особисто в моєму випадку - з працею, м'яко кажучи. В черговий раз визначення «лопата» виводиться виробниками, в даному випадку Lenovo, на новий рівень. Так, Sony Xperia Z Ultra була раніше, але тоді японці відразу дали зрозуміти, що не вважають свій пристрій смартфоном, тут же все більш туманно, і при бажанні Lenovo K920 цілком можна занести в цю категорію.

При належній старанності і вправності пристосуватися до габаритів моделі можна, але для мене розміри K920 опинилися за межею прийнятних, тобто тримати його однією рукою і управляти я не можу.

При належній старанності і вправності пристосуватися до габаритів моделі можна, але для мене розміри K920 опинилися за межею прийнятних, тобто тримати його однією рукою і управляти я не можу

До змісту >>>

елементи управління

Елементів управління в смартфоні мінімум - коротка клавіша гучності на лівому торці, клавіша живлення на правому і блок сенсорних кнопок з підсвічуванням під екраном.

Елементів управління в смартфоні мінімум - коротка клавіша гучності на лівому торці, клавіша живлення на правому і блок сенсорних кнопок з підсвічуванням під екраном

Апаратні кнопки гучності і харчування цілком зручні з жорстким коротким ходом натискання. На жаль, у версії прошивки для Lenovo K920 на серпень не реалізована можливість розблокування пристрою, двічі торкнувшись по екрану, як це зроблено в багатьох інших смартфонах. Особисто я вже встиг звикнути до цієї опції по LG G3 і HTC One (M8), і тут мені її не вистачає. Але, як відзначають в Lenovo, в майбутніх прошивках для K920 ця опція може з'явитися, так що, швидше за все, це лише питання часу.

Але, як відзначають в Lenovo, в майбутніх прошивках для K920 ця опція може з'явитися, так що, швидше за все, це лише питання часу

На правому ребрі, крім кнопки харчування, знаходиться слот під дві microSIM-карти, розташовані на загальному лотку. Щоб вийняти його, потрібно скористатися комплектної скріпкою.

Щоб вийняти його, потрібно скористатися комплектної скріпкою

На верхньому торці - 3.5 мм міні-джек для навушників, на нижньому - решітка, за якою приховано динамік, а також microUSB-роз'єм і мікрофон.

5 мм міні-джек для навушників, на нижньому - решітка, за якою приховано динамік, а також microUSB-роз'єм і мікрофон

Кнопки під дисплеєм підсвічені білим підсвічуванням, зліва направо тут знаходяться клавіші «Меню», «Додому» і «Назад». Для підсвічування можна задати час роботи протягом 3 секунд, постійно або просто відключити її. Перепризначити задані на кнопки дії не можна, це мінус.

Перепризначити задані на кнопки дії не можна, це мінус

Але є і плюс - безліч додаткових налаштувань і опцій, пов'язаних з управлінням. У Lenovo розумно підійшли до проблеми великих габаритів пристрою і постаралися зробити все, щоб користувачі, для яких розміри K920 великі, але великий екран так і манить, змогли подружитися зі смартфоном. Погляньмо на те, що пропонує виробник.

Мікроекран для однієї руки. Дивна, але все ж корисна в деяких ситуаціях опція, яка чудово характеризує світ сучасних Лопатоподібний смартфонів, коли хочеться великий екран, а довжини пальців вже не вистачає. Включивши цю опцію, ви можете масштабувати екран, зменшуючи його розміри до таких, щоб управляти пристроєм стало зручною однією рукою. Тобто, можна зробити робочу область діагоналлю в 4 дюйма замість базових шести, наприклад.

Так, виглядати це буде дивно, але зате зручно користуватися.

Жива клавіатура. Включивши цю опцію, ви отримуєте зміщення клавіш на цифровій клавіатурі номеронабирателя в ту сторону, куди нахилене пристрій. Спірна, на мій погляд, опція, але, напевно, комусь буде корисною.

Також можна задати включення екрану смартфона натисканням будь-якої клавіші гучності, відключити кнопку «Дім» в горизонтальній орієнтації пристрою і блокувати смартфон швидкої короткою струсом апарату. І є тут уже звичні для багатьох інших смартфонів настройки - режими «В кишені» (автоувеліченіе гучності, коли апарат кладеться в кишеню) і «В руках» (гучність автоматично знижується, коли ви берете смартфон в руку).

І є тут уже звичні для багатьох інших смартфонів настройки - режими «В кишені» (автоувеліченіе гучності, коли апарат кладеться в кишеню) і «В руках» (гучність автоматично знижується, коли ви берете смартфон в руку)

Повернемося до розташування елементів. На лицьовій стороні, над екраном, знаходяться розмовний динамік, датчики світла і наближення, а також 5-мегапіксельна фронтальна камера (автофокусу немає) і світловий індикатор.

На лицьовій стороні, над екраном, знаходяться розмовний динамік, датчики світла і наближення, а також 5-мегапіксельна фронтальна камера (автофокусу немає) і світловий індикатор

До змісту >>>

екран

У Lenovo K920 використовується IPS LCD екран, діагональ 6 '', дозвіл 2560x1440 пікселів, щільність 490 ppi. Екран прикритий захисним склом Gorilla Glass 3. Рекордне для смартфонів дозвіл тут, як і в випадку з LG G3, на мій погляд, не виправдане. Особисто я з трудом і тільки під лупою розрізню чіткість картинки на цьому дисплеї і на дисплеї HTC One M8, наприклад. З іншого боку - за всіма характеристиками екран з K920 відмінний і причепитися просто не до чого. Тут є дуже високий запас яскравості (спеціальний режим підвищеної яскравості), виставивши який, ви отримаєте смартфон з найяскравішим серед IPS-матриць смартфонів екраном, максимальні кути огляду і натуральна передача кольору.

Тут є дуже високий запас яскравості (спеціальний режим підвищеної яскравості), виставивши який, ви отримаєте смартфон з найяскравішим серед IPS-матриць смартфонів екраном, максимальні кути огляду і натуральна передача кольору

Якщо стандартний профіль кольору вас не влаштує, її можна налаштувати вручну, змінюючи положення повзунків тону, насиченості і контрастності. Екран можна зробити холодніше або тепліше за допомогою колірної температури, так, як вам буде зручно.

Нижче наведені фотографії порівняння дисплея Lenovo Vibe Z2 Pro (знизу) з екраном LG G3 (зверху).

Блок оригінальних картинок (для оцінки квітів), джерело зображень: www.wallbase.cc :

До змісту >>>

Камера

Основна камера в Lenovo Vibe Z2 Pro - 16-мегапіксельна, використовується сенсор Samsung ISOCELL, шість лінз, є оптична стабілізація, робота якої при зйомці на подив видно неозброєним оком. Біля камери розташовується здвоєна світлодіодна спалах, яку можна використовувати як ліхтарик.

Біля камери розташовується здвоєна світлодіодна спалах, яку можна використовувати як ліхтарик

Є два режими роботи камери: смарт-режим і профі. У першому система сама вибирає оптимальні настройки для зйомки і виставляє певну сцену, в другому ви все робите самостійно.

Інтерфейс камери в смарт-режимі максимально простий - кнопка зйомки, кнопка перемикання між основною і фронтальною камерами, а також клавіші для вибору режиму або відеозапису.

У профі-режимі все цікавіше. Тут можна не тільки виставити рівень експозиції та значення ISO, але також вибрати витримку і вручну сфокусуватися на певній відстані. Також в налаштуваннях можна включити відображення в цьому режимі рівня, щоб «горизонт не був завалений».

На жаль, в інженерному семплі, який був у мене на огляді, камера працювала не завжди правильно: в деяких умовах автоматика виставляла некоректний баланс білого або не могла правильно сфокусуватися. Втім, навіть з урахуванням цього тимчасового недоліку видно величезний потенціал камери в Lenovo Vibe Z2 Pro, якщо її доведуть до пуття в майбутніх прошивках.

Нижче наведено блок порівняльних фотографій, зроблених на смартфони Lenovo Vibe Z2 Pro і LG G3:

Камера дозволяє робити відмінні знімки великим планом (макро), фронтальна 5 МП камера без автофокусу, але якість знімків тут прийнятне.

Зйомка в режимі «профі» дає безліч нових можливостей, наприклад, можна фотографувати на ISO 200-400 з істотною витримкою, щоб отримати в умовах недостатньої освітленості кадр без шумів. За рахунок оптичної стабілізації навіть при виставленні довгої витримки не обов'язково мати руки-штативи, щоб отримати різкий кадр.

Відео можна записувати в дозволі аж до 3840x2160 (в настройках вказано як 4k), стандартно є FullHD, використовується кодек H.264, швидкість запису - 30 кадрів в секунду. Є прискорена запис і запис в два вікна, коли відео пишеться паралельно на основну камеру, а також на фронтальну. Передбачено фіксований фокус (можна міняти тапом по екрану) і режим фокусування, що стежить.

До змісту >>>

Автономна робота

У смартфоні встановлений Li-Pol акумулятор ємністю 4000 мАг, для найбільш ефективного використання батареї також можна активувати режим керування живленням в спеціальній утиліті Lenovo Power Manager.

При моєму сценарії використання Lenovo K920 легко працює весь робочий день, більш того, це один з перших смартфонів, який у мене тримається при типовому сценарії експлуатації не просто до ночі поточного дня, але близько півтора днів.

Сценарій приблизно такий: 1 година розмов, 10-20 текстових повідомлень, Gmail, 3-4 години прослуховування музики, 1-2 години активного використання мобільного інтернету (Instagram, Twitter, Facebook, Chrome), постійна протягом дня листування в WhatsApp і Facebook messenger (сумарно не менше години), фотозйомка.

В режимі програвання відео в якості 1080p, 5000 kbps (гучність і яскравість виставлені на три чверті або близько 70 відсотків, режим роботи акумулятора «нормальний», Wi-Fi і GPS відключені) смартфон працює близько 8-10 годин. Для пристрою на потужній платформі, з величезним екраном показник дуже хороший.

Повний час зарядки пристрою становить приблизно 3 години (зарядний блок 5V / 1A).

До змісту >>>

Платформа, пам'ять

Смартфон побудований на новітній платформі Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AC) з чотирьохядерним процесором частотою 2.5 ГГц, графічна підсистема (GPU) - Adreno 330 з частотою процесора 578 МГц. В апараті 3 ГБ оперативної пам'яті і 32 ГБ вбудованої пам'яті. Слот під картку microSD не передбачений.

Слот під картку microSD не передбачений

До змісту >>>

Продуктивність, тести

Як в синтетичних тестах (Antutu), так і при щоденному використанні Lenovo Vibe Z2 Pro показує відмінні результати за швидкістю роботи. Інтерфейс працює плавно і без лагів, перемикання між програмами відбувається швидко, чітко і без ривків. Апарат без проблем «крутить» FullHD відео у високій якості і дозволяє з комфортом грати в усі доступні для платформи Android гри.

При звичайному навантаженні (дзвінки, пошта, інтернет через 3G / 4G) смартфон майже не гріється, при постійно активному Wi-Fi з'єднання (перегляд фільму через веб-сервіс, наприклад) або в процесі тривалої гри пристрій нагрівається значно. За даними додатка Stability Test, приблизна температура пристрою (дані з температури акумулятора) під час звичайної роботи - близько 35 градусів. При навантаженні, після 15 хвилин прогону тесту, температура підвищується до 50 градусів.

Також наводжу результати тестування смартфона в бенчмарку Antutu (X):

До змісту >>>

інтерфейси

Смартфон працює в мережах GSM, HSDPA і LTE (4G) і оснащений двома слотами під microSIM-карти. Першим слотом підтримується LTE FDD (діапазони 1, 3, 7, 20), тому в Росії пристрій без проблем працює з 4G-мережами. Швидкість передачі даних з використанням 4G (LTE), зрозуміло, залежить від місця, де ви знаходитесь, у мене Lenovo Vibe Z2 Pro видавав дуже непогані показники в місцях з упевненим прийомом «4G».

Другий слот призначений в основному для SIM-карти, по якій ви плануєте дзвонити, але для передачі даних його також можна використовувати. Правда, тільки за допомогою 2G (Edge).

USB. Для синхронізації з ПК та передачі даних використовується комплектний кабель microUSB. Інтерфейс USB 2.0. Підтримується USB-OTG - до смартфону можна підключати через перехідник флешки і інші накопичувачі з файловими системами FAT / FAT32.

Bluetooth. Вбудований модуль Bluetooth 4.0 з підтримкою профілю A2DP.

Wi-Fi (802.11 a / b / g / n). У смартфоні двохдіапазонній Wi-Fi модуль, працює ВІН без нарікань. Як і будь-який інший сучасний Android-апарат, Lenovo Vibe Z2 Pro підтримує функцію «розшарювання» мобільного інтернету по Wi-Fi (Wi-Fi-роутер).

NFC. Стандартний інтерфейс для будь-якого флагмана на базі Android, починаючи з 2013 року є і в Lenovo Vibe Z2 Pro. Як використовувати, кожен вигадує сам, можна придумати сценарії зі спеціальними NFC-мітками, можна перевіряти кількість поїздок на картці метро.

До змісту >>>

Телефонні можливості / Реалізація роботи двох SIM-карт

Обидва слота під SIM-карти формату microSIM, розташовані вони на одному лотку, одна біля одної. В налаштуваннях смартфона можна задати назви для кожної «сімки». У пристрої один радіомодуль, тому якщо ви розмовляєте по одній SIM-картці, телефонуючи на другу, людина почує повідомлення автовідповідача оператора або «абонент тимчасово недоступний».

У пристрої один радіомодуль, тому якщо ви розмовляєте по одній SIM-картці, телефонуючи на другу, людина почує повідомлення автовідповідача оператора або «абонент тимчасово недоступний»

При наборі номера або відправлення текстового повідомлення всюди є дві клавіші для використання на кожну дію першої або другої SIM-карти.

У разі використання двох SIM-карт Мегафон з підключеною послугою «Живий баланс» відображається баланс для першої SIM-карти.

Для кожної «сімки» окремо виставляються мелодія виклику і звук для текстових повідомлень, звук для повідомлень загальний.

Для кожної «сімки» окремо виставляються мелодія виклику і звук для текстових повідомлень, звук для повідомлень загальний

Тут же відзначу, що смартфон вміє писати звук з лінії, причому в налаштуваннях викликів можна включити автоматичну запис розмов. Відповідно, в записи відмінно чутно вас і вашого співрозмовника.

Відповідно, в записи відмінно чутно вас і вашого співрозмовника

В налаштуваннях викликів є опції на зразок автовідповідача на дзвінок, коли ви тримайте пристрій біля вуха, спрацьовування короткою вібрації при успішному з'єднанні з абонентом і так далі. Словом, все поширені в інших смартфонах (Samsung, HTC) можливості тут є.

Словом, все поширені в інших смартфонах (Samsung, HTC) можливості тут є

До змісту >>>

Навігація / Автомобільний режим

У смартфоні є підтримка GPS / A-GPS і ГЛОНАСС, на пошук супутників йде мінімальна кількість часу. У пристрої Встановлені програми Google Maps и Google Navigation.

У Lenovo Vibe Z2 Pro передбачений спеціальний «автомобільний режим» для роботи зі смартфоном, коли ви рухаєтеся або просто встановили пристрій в тримач на лобовому склі і використовуєте в ролі навігатора або відеореєстратора.

У цьому режимі доступні тільки найнеобхідніші програми, а інтерфейс оптимізований для зручного управління пальцем без «прицілювання» в іконки.

У цьому режимі можна використовувати смартфон в якості відеореєстратора, для цього тут є вбудована утиліта, що записує відео на основну камеру в помірному якості.

До змісту >>>

Програмні Особливості и софт

Смартфон працює під управлінням Android 4.4.2, в якості інтерфейсу використовується фірмовий VIBE UI (Lenovo Launcher), схожий за своєю основній ідеї з MIUI. Таке ж розташування всіх ярликів на екранах робочого столу без окремого меню додатків, видалення програм утримуванням пальця на значку і натисканням хрестика над ним після.

З екрану блокування можна швидко перейти з дзвінкам, повідомленнями або запустити камеру. Якщо ви слухаєте музику через аудіоплеєр (Google Музика, наприклад), на екрані блокування відображаються обкладинка альбому і кнопки управління музикою.

Цікаво зроблена «шторка» повідомлень. Тут немає поділу на вкладки, а кнопки управління інтерфейсами і настройками показані не всі, а лише невеликий областю. При необхідності ви можете потягнути за ярличок всередині шторки і витягнути все ярлики.

В налаштуваннях можна змінювати набір відображуваних тут ярликів і їх положення усередині «шторки».

Для Lenovo Launcher є теми оформлення, при цьому основна ідея, як в MIUI: ви можете змінити тему цілком, або ж використовувати окремі компоненти з різних тем, десь взяти іконки, десь картинку, а в третій темі мелодії дзвінків.

Набір додатків в Lenovo Vibe Z2 Pro включає всі програми, які можуть знадобитися для комфортної роботи з пристроєм «з коробки», в тому числі файловий менеджер, додатки від «Яндекс», Skype і так далі.

Музичний плеєр базовий для Android - Google Музика.

Цікава фішка Lenovo Vibe Z2 Pro - можливість переключитися на стандартний інтерфейс Android 4.4. Для цього потрібно активувати меню «Для розробників», зайшовши в Установки> Про телефон> Інформація про версії і потикав по рядку «Номер збірки». В меню для розробників є рядок перемикання системного інтерфейсу, де можна вибрати базовий інтерфейс Google Android 4.4.

До змісту >>>


Висновок

Якість прийому сигналу для обох SIM-карт хороше, за півтора тижні використання Lenovo Vibe Z2 Pro в якості основного смартфона у мене не виникло ніяких проблем в цьому плані. Гучність викличного динаміка вище середнього, чутно дзвінок навіть в галасливому місці, єдиний недолік - всього один динамік, розташований, до того ж, на торці, так що якщо носити пристрій в кишені, звучати воно буде приглушено. Вібродзвінок середній за силою, з урахуванням ваги смартфона цілком прийнятний.

У Росії офіційна вартість Lenovo Vibe Z2 Pro поки не визначена, але, швидше за все, складе близько 30 000 рублів, старт продажів запланований на другу половину вересня. З одного боку, сума значна, з іншого - не варто забувати, що перед нами флагман компанії, нехай і випускає його Lenovo не в саме звичне час, таке міжсезоння, коли всі виробники вже показали топові пристрої на 2014 рік.

Прямих конкурентів у Vibe Z2 Pro поки немає, і це, мабуть, одна з найсильніших його сторін. У плюси я також віднесу якісний алюмінієвий корпус, хорошу камеру (особливо, якщо «допив» прошивками), відмінний дисплей з величезним запасом яскравості і можливістю тонкої настройки кольору, відмінну продуктивність і хороші показники часу автономної роботи. Недоліків у смартфона дійсно мало - відсутність слота під карту пам'яті (при наявності 32 ГБ внутрішньої пам'яті - це недолік не для всіх, але все ж) і величезні габарити через велику шестидюймового екрану. Незабаром Samsung представить новий Galaxy Note, і цей пристрій, імовірно, стане головним конкурентом для Lenovo K920. Втім, вже зараз можна говорити, що Lenovo вдалося зробити дуже гідний продукт, і якщо ви вирішите вибирати смартфон з максимально великим дисплеєм в кінці року, варто звернути пильну увагу на Lenovo Vibe Z2 Pro.

Характеристики:

  • Операційна система: Android 4.4 (VIBE UI)
  • Мережа: GSM, HSDPA +, LTE, підтримка двох SIM-карт (microSIM), один радіомодуль
  • Процесор: чотірьохядерній, 2.5 ГГц, на платформі Qualcomm Snapdragon 801
  • Графічна Підсистема: Adreno 330
  • Оперативна пам'ять: 3 ГБ
  • Пам'ять для зберігання Даних: 32 ГБ
  • Слот під карту пам'яті: немає
  • Інтерфейси: Wi-Fi (a / ac / b / g / n /) Dual-Band, Bluetooth 4.0 (A2DP), microUSB (USB 2.0, MHL, OTG) для заряду / синхронізації, 3.5 мм для гарнітури
  • Екран: IPS LCD, діагональ 6 ", дозвіл 2560x1440 пікселів, щільність 490 ppi, автоматичне регулювання рівня підсвічування
  • Основна камера: 16 МП з автофокусом і оптичною стабілізацією, здвоєна світлодіодна спалах, відео записується в 4k, 1080p,
  • Фронтальна камера: 5 МП з фіксованою фокусною відстанню
  • Навігація: GPS (підтримка A-GPS), Глонасс
  • Додатково: акселерометр, датчик світла, сенсор наближення
  • Батарея: Li-Pol ємністю 4000 мАг
  • Габарити: 156 x 81 x 7.7 мм
  • Вага: 179 грам

До змісту >>>

До змісту >>>

Всі новини зі світу android, а такоже цікаві статті, авторські колонки и конкурси - android.mobile-review.com - все про android!

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Як лежить пристрій в руці?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика