Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд фаблет Apple iPhone 6 Plus

  1. Фотографії в інтер'єрі зміст:
  2. Технічні характеристики
  3. позиціонування
  4. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  5. дисплей
  6. акумулятор
  7. Продуктивність, апаратна платформа, пам'ять
  8. КОМУНІКАЦІЙНІ возможности
  9. Камера
  10. Програмне забезпечення - iOS8
  11. враження
  12. ПОСИЛАННЯ по темі

Фотографії в інтер'єрі

зміст:

  1. Характеристики
  2. Комплект поставки
  3. позиціонування
  4. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  5. дисплей
  6. акумулятор
  7. Продуктивність, апаратна платформа, пам'ять
  8. комунікаційні можливості
  9. Камера
  10. Програмне забезпечення - iOS8
  11. враження

Технічні характеристики

  • Екран 5.5 дюймів IPS, 1080x1920 точок, 401 точка на дюйм, датчик освітленості, датчик наближення
  • Сканер відбитка пальця
  • Камера 8 мегапікселів, автофокус, оптична стабілізація, сенсор 1/3 дюйма, фронтальна камера 1.2 мегапікселя
  • Процесор двоядерний 1.4 ГГц (ARM v8), 1 ГБ оперативної пам'яті, 16, 64, 128 ГБ вбудованої
  • Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двохдіапазонний, BT 4.0 LE, USB 2.0, LTE cat.4
  • Акумулятор 2915 мАг Li-Pol, до 24 годин в режимі розмови (3G), до 384 годин в режимі очікування (3G), до 80 годин програвання музики
  • Кольори корпусу - сріблястий, золотий, сірий
  • Розміри - 158.1х77.8х7.1 мм, вага - 172 грами
  • nanoSIM
  • Ціна - 36 990 (16 ГБ), 41 990 (64Гб), 46 990 (128 ГБ)

Комплект поставки

  • Телефон
  • Зарядний пристрій з USB-кабелем (5В, 1А)
  • Інструкція
  • Скріпка для SIM-карти
  • Зарядний пристрій

До змісту >>>

позиціонування

Ринок фаблет активно розвивається близько 4-х років, з моменту появи першого покоління Galaxy Note, саме ця лінійка популяризувала формат таких пристроїв, а за сумісництвом стала найбільш продаваним пристроєм в сегменті. Треба розуміти, що сегмент фаблет дуже незначний - він становить до 5 відсотків від усього ринку смартфонів, число помітне, але сказати, що воно приголомшуюче, не можна.

В Apple останні п'ять років ігнорували те, що ринок давно пішов вперед і діагоналі екранів змінилися. Дрібні екрани на iPhone були з минулої епохи, то, що називалося 4-дюймовим екраном, було, по суті, дисплеєм на 3.5 дюйма, збільшеним по висоті. З огляду на, що останні два роки все флагмани мають діагоналі екрану близько 5 дюймів, можна говорити про те, що iPhone помітно програвав і багато переходили на Android з цієї причини. Опитування користувачів Apple показували з року в рік, що люди хочуть екрани більшої діагоналі. Наприклад, в червні 2014 року в США провели дослідження (Tavis McCourt), в ньому користувачів iPhone і Android опитували, чи готові вони платити за більший екран в своїх пристроях. Третина користувачів iPhone погодилися заплатити за більший екран на 100 доларів більше. Цікаво, що тільки 6 відсотків користувачів Android в принципі проявили зацікавленість в iPhone.

Для тих, хто користується iPhone, сьогодні існує дві концепції - перша і досить поширена полягає в тому, що люди вибирають цей пристрій не через функціональності, а скоріше за його популярності і іміджевої складової. Як ви розумієте, їм практично все одно, яким воно є насправді, це споживачі, які куплять звичайний iPhone 6, фаблет їм не потрібен.

Прихильники другого підходу - це ті, хто вибирає пристрій по раціональним причинам. Серед них переважають ті, хто повірив в те, що iPhone - пристрій для роботи однією рукою. І ось тут виникає повне протиріччя з тим, що собою являє iPhone 6 Plus, працювати з ним однією рукою неможливо, а на тлі попередніх апаратів він виглядає гігантським.

Як не дивно, для Apple випуск фаблет - це досить незвичайний крок. Цей продукт має неочевидний сценарій використання - заміна планшета. Для багатьох покупка iPad Mini була вимушеним кроком - звичка до iOS, багато придбаної музики або додатків (причому програми не так важливі в цьому аспекті), сила звички. Планшет ставав досить зручним засобом для роботи, але не дивлячись на відносно невеликий розмір, для нього все одно потрібна сумка, в кишеню його не покласти. В цьому аспекті iPhone 6 Plus пропонує краще від двох світів - він досить великий, при цьому по ньому можна дзвонити, писати SMS, чого не можна робити на планшетах Apple.

Для традиційної аудиторії iPhone поява фаблет не дуже цікаво, вони орієнтуються на маленькі діагоналі, звикли до них, досить консервативні в своїх звичках. Проте, багато хто може спробувати такий апарат, розглянути його як основний. Причиною для цього стає те, що це iPhone з максимальною вартістю - тобто тут вступає в справу та сама іміджева складова.

Для ентузіастів технологій iPhone 6 Plus - досить посередній телефон, так як ніякими новими технологіями він не оснащений. В принципі, це нормальна ситуація для Apple, компанія не формує технології, а безсоромно їх «копіює» у інших виробників, в чому із задоволенням зізнавався Стів Джобс.

З іншого боку, для масового споживача, який хоче отримати апарат з великою діагоналлю, користуватися ним для стандартних операцій (браузер, музика, навігація, пошта, дзвінки), iPhone 6 Plus зовсім не поганий - він з коробки пропонує усереднені можливості для всіх, при це має гарний, цікавим дизайном. Чи не найкращий з точки зору технологій, можливостей, але він має величезний іміджевий заряд і відсутність серйозних вад, що робить його цілком цікавим апаратом для вибору.

На мій погляд, в сегменті фаблет в силу сприйняття марки Apple цей телефон складе конкуренцію всім гравцям і їх моделями. Чи стане цей апарат знаковим? В рамках лінійки Apple - безумовно. З точки зору ринку навряд чи це станеться, так як крім великого екрану, ця модель не привносить нічого нового. Але багатьом людям і цього достатньо як інновації від Apple.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Зовнішність iPhone 6 Plus повністю відповідає молодшої моделі, яка стала основною. Мені подобається цей дизайн, хоча на iPhone 6 він виглядає органічно, а тут сприймається як якась розтягнута копія. Але апарат хороший, як зовні, так і за матеріалами корпусу. Почну з того, що загартоване скло прикриває екран і воно ніби зісковзує в край. Рішення дуже цікаве за рахунок того, що при чорної лицьовій панелі краю не видно, здається, що перед вами тільки екран, немає рамок.

Корпус виконаний з алюмінію, всього є три колірних рішення - сріблясте, золоте і темно-сіре.

На задній панелі можна бачити вставки з пластика, вони зроблені для антен, повністю металевий корпус не вдавалося створити ще нікому. Та й чи потрібно це?

Та й чи потрібно це

Як і у будь-якого матеріалу, у металу є свої сильні і слабкі сторони. Зокрема, корпус цього апарата при бажанні і певному тренуванні пальців рук, можна зігнути. В кишені при нещасливому збігу обставин цей апарат також можна зігнути. Але вірогідність цього украй мала, гучний bentgate є медійної істерикою, але ніяк не реальністю, з якою зіткнеться значуще число користувачів iPhone 6 Plus.

Естетів дуже сильно хвилює те, що камера на задній панелі випирає, що не зроблено врівень з корпусом. Я не вважаю це помітним мінусом, так як телефон добре лежить на будь-якій поверхні. Тут же є світлодіодний спалах, яку можна використовувати як ліхтарик.

На лівій стороні знаходиться перемикач режиму звуку (звук або безшумний), важіль не бовтається, надійно закріплений. На правій стороні - кнопка включення, вона перекочувала з верхнього торця, і тепер iPhone повністю відповідає Galaxy S / Note по розташуванню елементів управління. Кому-то це може здатися незручним, але повірте, що тягнутися до верхнього торця в такому великому апараті - це ще гірше.

Кому-то це може здатися незручним, але повірте, що тягнутися до верхнього торця в такому великому апараті - це ще гірше

Розміри телефону - 158.1х77.8х7.1 мм, вага - 172 грами. Він немаленький, можна сказати навіть, що досить великий і перевершує за висотою аналогічні моделі, швидше за схожий з апаратами, що мають 6-дюймові екрани. Тонкість корпусу не грає ролі, так само як і ширина апарату - працювати на ньому однією рукою неможливо. Він призначений тільки для двох рук.

Він призначений тільки для двох рук

В Apple розуміли, що це проблема, і створили подвійний тап на центральну клавішу, це унікальне відміну iPhone 6 Plus від будь-якого іншого пристрою Apple. У відео я показую, як працює подвійний тап, але на словах поясню так - екран з'їжджає вниз, і ви можете дотягнутися до верхньої кромки додатки або екрана, прокручувати його в будь-якому напрямку, як це закладено від початку. Наприклад, ви можете перегортати іконки меню по горизонталі. Але масштабувати екран, прокручувати його вміст не можна. Тобто ця функція не дуже зручна - приведу простий приклад. За кермом набрати однією рукою номер на Plus практично неможливо, треба його перехоплювати, в руках апарат елозіт. Подвійним тапом це зробити простіше - ви набираєте 8-916, а потім, щоб набрати 1231211, робите подвійний тап, і верхня частина екрану з'їжджає вниз. Зручно? Зовсім немає. Мені не вдалося знайти жодної людини з більш ніж десятка власників Plus, хто використовував би подвійний тап в реальному житті.

Роз'єм для nanoSIM-карти - на правому боці, тут стандартний металевий лоток, в комплекті є скріпка, щоб його відкрити.

Залишилося сказати про те, що фронтальна камера має дозвіл 1.2 мегапікселя, за нинішніми мірками це небагато, багато виробників ставлять камери в 3 і 5 мегапікселів, які дають зовсім інші результати як при передачі відео, так і при зйомці Селфі.

2 мегапікселя, за нинішніми мірками це небагато, багато виробників ставлять камери в 3 і 5 мегапікселів, які дають зовсім інші результати як при передачі відео, так і при зйомці Селфі

На нижньому торці знаходяться інтерфейсний роз'єм, роз'єм 3.5 мм для навушників, і там же вихід динаміка - він в телефоні один. Досить м'яко звучить, але далеко не найгучніший.

За якістю збірки ніяких нарікань до апарату немає, він приємний. Метал може дряпатися, але навряд чи втратить швидко свій первісний вигляд, про інші продукти Apple можна говорити, що цього не станеться. Датчик відбитків пальців, вписаний в центральну клавішу, працює непогано, на мій погляд, помітно краще, ніж в апаратах від Samsung, де по ньому треба проводити пальцем, що менш зручно. Коли руки вологі, відбиток може не спрацьовувати, тоді доведеться скористатися цифровим кодом.

З потенційних проблем зазначу крихкість скла, і то «крихкість» - це досить відносне поняття. В iPhone розбиті екрани стали основним недоліком, власники часто змінюють їх. Причина в тому, що корпус досить гладкий і апарат часом можна просто не втримати в руках, особливо у вологих. Тому рекомендую обзавестися чохлом, хоча мені до вподоби думка, що гарний апарат треба ховати за якісь паркани. Виходить якийсь колгосп, а особливо засмучує, коли на iPhone бачиш уродскіе зовнішні батареї невідомих виробників. Це виглядає ще гірше - дешевий пластик, різні кольори і повністю спотворений дизайн початкового телефону.

Це виглядає ще гірше - дешевий пластик, різні кольори і повністю спотворений дизайн початкового телефону

До змісту >>>

дисплей

Необхідність у великій діагоналі назріла, і Apple випустила 6-ку з екраном 4.7 дюйма, в той час як для фаблет залишили екран в 5.5 дюймів. Однією з ключових особливостей Apple і iOS є оптимізація під певну геометрію екрану як самої ОС, так і додатків - це виливається в необхідність або розтягувати додатки, або мінімально оптимізувати їх. Якщо для 6-ки ніякої проблеми в цьому не було, то для фаблет довелося піти на певні компроміси.

Якщо для 6-ки ніякої проблеми в цьому не було, то для фаблет довелося піти на певні компроміси

Останнім iPhone з геометрією екрану 3: 2 став iPhone 4s, в 5-ках вже була геометрія 16: 9, тобто розробники вже оптимізували свої додатки під такі дисплеї. Але вихід iPhone 6 Plus з великою роздільною здатністю і діагоналлю зробив таку оптимізацію марною. При 401 точках на дюйм всі нерівності шрифтів стають добре видно, але зате зберігається сумісність з існуючими програмами. Якби в Apple спробували поставити екран більшого дозволу, то ця різниця стала б ще більш помітною, довелося б переробляти майже всі програми.

Переконатися в тому, що iOS8 має дитячі шорсткості на iPhone 6 Plus, простіше простого, подивіться, як виглядає стандартна клавіатура в офіційному додатку Instagram, а також клієнта Twitter.

Різниця в розмірі видно неозброєним поглядом, подібне може спостерігатися в різних додатках, і це випливає з того, що в Plus варто дисплей з найбільшим дозволом з усіх на iPhone.

Інший момент - це шрифти в сторонніх додатках, наприклад, в тому ж Twitter. Вони можуть точно так же відрізнятися від інших програм і системи, масштабируются під новий дозвіл, що не завжди дає однаковий результат. Раніше все iPhone відрізнялися єдністю UI, тим, що в кожному додатку ви отримували один і той же користувальницький досвід. Тепер ці часи минули. Болячки iOS8 приберуть, багато розробників перемалюють свої додатки і під Plus, але на це піде якийсь час. Може бути, півроку, може бути, трохи менше - ніхто вам цього не скаже. Так що, готуйтеся бачити всілякі дрібниці, які когось можуть дратувати. Мене вони не дратують, я вважаю екран в iPhone 6 Plus середнім по характеристикам, цілком типовим для такого роду пристроїв - гарна якість IPS, але без будь-яких особливих досягнень.

За рахунок розташування датчика руху і того, що корпус високий, іноді картинка на екрані перевертається догори ногами. Досить потрясти апарат, щоб все повернулося до норми.

В Apple називають цей екран Retina HD, але це звичайний маркетинг - по суті, перед нами звичайна дозвіл в 1920х1080 пікселів, яке встановлюється у флагмани вже кілька років. Кількість точок на дюйм - 401. Геометрія екрану - 16: 9. В Apple говорять, що контрастність екрану - 1300: 1, а яскравість - до 500 кд / м2.

Кути огляду у дисплея в Plus хороші, картинка виглядає яскравим і насиченим в будь-яких умовах, за цим параметром екраном залишаться задоволені майже всі. На сонці екран залишається читаним, з ним можна працювати - якби ще мати можливість виставити шрифти більше граничних значень, то ціни б йому не було.

Автоматичне регулювання яскравості екрану працює коректно в різних умовах, рекомендую використовувати її. На максимальної яскравості екран надто яскравий, з коробки підсвічування встановлена ​​на 70 відсотків, але варто її викриття навіть нижче, приблизно на половину.

У сухому залишку можу сказати так - якщо не озиратися на можливих конкурентів, то екран задовольнить будь-якого користувача. Він хороший, і відсутність додаткових налаштувань не сприймається як серйозний мінус, скоріше хотілося б їх мати для тонкого налаштування пристрою під себе, наприклад, для перегляду фільмів. Але це вже з розряду побажань.

До змісту >>>

акумулятор

У телефоні стоїть Li-Pol акумулятор ємністю 2915 мАг. Зарядний пристрій з комплекту (5В, 1А) заряджає повністю розряджений апарат за 3.5 години. Для багатьох час роботи iPhone 6 Plus стає вагомою перевагою перед просто 6-кою. Виробник заявляє про таких режимах і часу роботи в них:

  • Інтернет 3G - до 12 годин;
  • Розмови в 3G - до 24 годин;
  • Час роботи в режимі очікування до 16 днів;
  • Інтернет Wi-Fi - до 12 годин;
  • Програвання відео до 14 годин;
  • Програвання музики до 80 годин.

Можна орієнтуватися на ці дані як ідеальні. У реальному житті все залежить від того, наскільки активно ви використовуєте ваш телефон, але і тут можна досягти як мінімум один день впевненої роботи при повному навантаженні (близько 3-4 годин роботи екрану, музика до години, до години розмов). При помірному використанні ви можете зробити так, щоб апарат працював два повних дні. Це цілком можна порівняти з іншими фаблет, що мають аналогічну по ємності батарею.

Граючи на Plus, ви висадіть батарею за 4-5 годин, на більше апарат не здатний. Причому це не сильно залежить від складності ігор, якщо задіюється графічний прискорювач, то енергія витрачається на очах. Корпус при цьому не нагрівається сильно, він помітно теплішає, але не так сильно, як це відбувається на планшетах. До слова сказати, для тих, хто любить пограти, вибір цього телефону як компактного пристрою цілком виправданий. Хоча iPad Mini прикупити буде помітно дешевше, і в іграх він краще за рахунок діагоналі екрана.

До 5-го покоління iPhone можна було говорити, що в iPhone непоганий час роботи, яке вище, ніж у конкурентів. Причина була в більш слабких характеристиках заліза, але також і в тому, що екран був помітно менше - але ж саме екран впливає на час роботи більше, ніж інші компоненти. В iPhone 6 Plus час роботи відмінно за мірками як iPhone, так і ринку. І це досить жирний плюс серед аргументів за покупку цього пристрою. З іншого боку, в своєму класі він не виділяється, той же Galaxy Note 4 забезпечує порівнянне час роботи при однаковому використанні.

До змісту >>>

Продуктивність, апаратна платформа, пам'ять

Оперативної пам'яті в апараті 1 ГБ, це можна порівняти з попередніми пристроями. За сучасними мірками це небагато, так, в Android флагмани коштує 3 ГБ пам'яті. Різниця обумовлена ​​тим, що в Apple завжди оптимізують ОС, щоб вичавити максимум з заліза, при цьому не зменшити час роботи. При такому підході дуже важливо, щоб розробники сторонніх програм слідували всім рекомендаціям і оптимізували свій софт. В даний момент iOS8 досить сира, як наслідок, в різних програмах можуть відрізнятися швидкість прокрутки списків, швидкість роботи клавіатури. Але це дитячі болячки, від яких найближчим часом повинні позбутися (у всякому разі, для самого поширеного софта це буде так).

Об'єм вбудованої пам'яті - 16, 64 або 128 ГБ. Система займає 9 ГБ (в моєму апараті з коробки з 64 ГБ було доступно 55.6 ГБ). У моделі на 16 ГБ вільно 11 ГБ, в апараті на 128 ГБ - 114 ГБ.

Процесор в телефоні 64-бітній двоядерних (ARM v8), максимальна частота - 1.4 ГГц. Цього Цілком достаточно, щоб Забезпечити плавну роботу системи, Досить швидке завантаження програм. При Звичайно вікорістанні вині помітіте жодних проблем, апарат працює добре І ШВИДКО. В іграх, проте, буде помітно, що телефон не завжди з ними справляється, погіршення видно при довгій грі, коли ви переходите на нові рівні - карти немов завантажуються шматочками. Наприклад, в грі StarWars від Disney можна бачити, як карта малюється послідовно. На планшеті таких проблем помічено не було.

У телефоні є співпроцесор М8, який обробляє ваші кроки і переміщення в просторі, його можна задіяти в сторонніх програмах. Цікаво, що в 6-ках додали простий і дешевий датчик на додаток до сопроцессору, причина задвоєння в тому, що він витрачає менше енергії. І це правильне рішення - коли потрібні точні дані, працює один, коли можна знехтувати, то другий.

Любителі віртуальних папуг можуть подивитися на результати Antutu, тільки слід пам'ятати, що їх не можна порівнювати з аналогічними результатами на Android - тести одні й ті ж, але результати підганяються для кожної платформи, тобто цифри не відносні і не показують реальну продуктивність пристроїв на різних ОС . Цікаво, що запустивши одночасно Antutu на iPhone 6 Plus і Galaxy Note 4, ви побачите, що тест значно швидше закінчиться на Note 4. Це як раз і показує різницю в швидкості обробки інформації.

Також любителі тримати велике число вкладок в браузері зіткнуться з тим, що йде час на їх завантаження. Втім, як і додатки завантажуються при повторному їх виклик, на що йде якийсь час - це одне з ключових відмінностей від Android, де вони можуть бути в пам'яті і запускаються швидко, показують те саме місце, де ви їх зупинили.

До змісту >>>

КОМУНІКАЦІЙНІ возможности

Традиційно для Apple присутня 802.11 a / b / g / n / ac, працює в двох діапазонах. Версія USB 2.0, Bluetooth 4.0 LE. Наявність NFC можна назвати номінальним, це не повноцінне відповідність стандарту, а використання NFC для фірмової технології ApplePay, яка в Росії недоступна і невідомо, коли з'явиться. Використовувати NFC для того, щоб з'єднувати пристрої з телефоном, не можна. В цілому, можна говорити, що NFC де-факто відсутній.

Підтримка LTE присутній у всіх моделях, варто по частотах дивитися номер апарату і звірятися на сайті Apple, в яких діапазонах він може працювати.

До змісту >>>

Камера

Відмінність від камери в iPhone 6 в тому, що тут заявлена ​​оптична стабілізація, особливої ​​різниці побачити при зйомці мені не вдалося, все плюс-мінус однаково. Сама камера має роздільну здатність 8 мегапікселів, оптична група складається з 5 лінз. Те, що в Apple роками не можуть змінювати роздільну здатність камери, не представляється мені проблемою - інша справа, що над камерою добре попрацювали, і вона видає непогані знімки як по передачі кольору, так і деталізації. Чи не ідеальні, але такі, що сподобаються багатьом.

Ми проводимо сліпе тестування камер різних смартфонів, там є і iPhone 6 Plus, і ви можете взяти участь у виборі кращих - це не дуже легка робота, так як порівнювати треба безліч фотографій. Але тим цікавіше, хто переможе. Пізніше тут з'явиться посилання на підсумки сліпого голосування і того, хто в ньому переміг згідно вашим вибором.

Режим HDR на iOS8 став працювати дивно, зокрема, на iPhone 6 Plus він спрацьовує моментально, але різниця в підсумковому знімку важко помітна, дуже часто вона мізерна.

З огляду на, що ніяких додаткових налаштувань у камери немає, ви просто дістаєте її і фотографуєте, покладаючись на автоматику. Вона справляється непогано з багатьма сценами, відмінно знімає в світлий час доби. З помічених мінусів відзначу те, що камера швидко фокусується, але якщо ви знімаєте гілки на вітрі, то картинка вийде швидше за все змащеній. Особливо з близької відстані. Особливість камери, тут треба дуже обережно прицілюватися і ловити момент. Вважати це серйозним недоліком можна, камера вийшла дуже гідною, хоча і пасує в деяких умовах. Але для середньостатистичного людини її можливостей вистачить позаочі.

Відео можна записувати тепер 720р з частотою до 240 кадрів (уповільнення).

Приклад відео (MOV, 96 МБ) >>>

При запису відео 1080р частота в 60 кадрів в секунду. Все звично, і ніяких змін немає.

До змісту >>>

Програмне забезпечення - iOS8

Про особливості iOS8 ми писали в окремому матеріалі, тут немає ніякого сенсу повторюватися.


враження

За якістю передачі мови немає ніяких нарікань, на вітрі або в приміщенні все працює добре. Гучності дзвінка мені замало, але це типова гучність для всіх iPhone. Вібродзвінок не дуже сильний, також типово для Apple. Мені його відчути в кишені брюк важкувато, але є ті, хто, навпаки, говорить, що така делікатність набагато приємніше. Питання звички і особистого смаку.

Перший млинець точно не вийшов грудкою, у Apple вийшов цікавий фаблет, в якому є ряд сильних сторін - хороший час роботи, непоганий дисплей, дизайн плюс максимальна вартість на ринку, що також приверне частину аудиторії, яка обирає Apple через ціни. Мінусів, пов'язаних з реалізацією саме заліза, як таких немає. Швидше, всі недоліки пов'язані з закритістю iOS, це недоліки платформи.

Технологічно і ідейно перший фаблет від Apple характерний для 2013 року, але не сезону 2014-2015 року. В принципі, для Apple це давно стало нормою, і компанії прощають подібні речі, так як сприйняття її продуктів знаходиться на принципово іншому рівні, ніж у інших компаній. Те, що для ринку є давно пройденим етапом, для шанувальників Apple стає революцією і одкровенням.

Як конкурента iPhone 6 Plus можна згадати безліч Android-смартфонів, наприклад, LG G3, ряд інших моделей з діагоналлю екрана від 5.5 дюймів. Але, безумовно, порівнювати завжди будуть з ключовою моделлю ринку фаблет, а саме Galaxy Note 4. Ви можете подивитися відео порівняння цих апаратів (50 хвилин, але можна почекати і окремої статті-порівняння, вона з'явиться на тижні).

Коротко скажу так, що iPhone 6 Plus - хороший апарат, але технологічно він на кілька років відстає від Galaxy Note 4, це просто різні всесвіти. Так само як і відрізняються люди, які користуються такими пристроями - комусь потрібна простота, відсутність навіть натяку на будь-які настройки, відсутність вибору і можливості щось змінити. Хтось, навпаки, не любить дурні обмеження і вважає за краще самостійно вирішувати, що йому потрібно, а що ні. Обидва світу співіснують поруч, і це жодним чином не говорить, що один продукт гірше іншого, вони просто призначені зовсім для різних людей.

У докладному порівнянні ми зіткнемося лобами ці два фаблет - флагмани різних компаній і подивимося, що краще з точки зору технологій, сценаріїв використання і тому подібних речей. Інша справа, що свідомо можу сказати, що це ніяк не змінить того, що емоційна оцінка всього, що робить Apple, завжди була максимальною, і це поширюється і на iPhone 6 Plus. А значить, вибір цього продукту зовсім не раціональний, він не осмислений, і намагатися проаналізувати його навіть не варто. Це просто емоція для більшості, і, як наслідок, ніяких розумних доводів тут не треба приводити. Подобається, і крапка! Якщо ви не підпали під чарівність марки, то тоді для вас діють раціональні доводи, і ви можете свідомо обирати пристрої, бачити різницю між ними.

І Останнє. iPhone 6 Plus - це гарний пристрій. Але для своєї аудиторії. Важливо зрозуміти, наскільки він влаштує вас, або не влаштує. І тоді ваше сприйняття цієї моделі буде або стовідсотковим обожнюванням, або вельми прохолодним. Все залежить від того, як ви дивитеся на речі.

Значення SAR для цієї моделі нижче, взято звідсі .

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Чи стане цей апарат знаковим?
Та й чи потрібно це?
Зручно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика