Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд планшета iPad Pro - найбільший планшет Apple

 1. зміст Технічні характеристики Комплект поставки позиціонування Дизайн, розміри, керуючі елементи...
 2. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 3. дисплей
 4. Пам'ять, оперативна пам'ять, продуктивність
 5. комунікаційні можливості
 6. акумулятор
 7. Програмні особливості - як використовується екран
 8. враження
 9. ПОСИЛАННЯ по темі

зміст
 1. Технічні характеристики
 2. Комплект поставки
 3. позиціонування
 4. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 5. дисплей
 6. Пам'ять, оперативна пам'ять, продуктивність
 7. комунікаційні можливості
 8. акумулятор
 9. Програмні особливості - як використовується екран
 10. враження

Технічні характеристики

 • iOS 9.x
 • Колір корпусу - сріблястий, золотий, сірий космос
 • Варіанти моделей: Wi-Fi 32 або 128 ГБ, Wi-Fi + LTE 128 ГБ (ціни в Росії - 64 990, 76 990 і 86 990 рублів відповідно, в США - 799, 949, 1 079 доларів)
 • 12.9-дюймовий широкоформатний екран, 2732х2048 точок, 264 ppi, IPS, мінеральне загартоване скло, олеофобним покриття, датчик освітленості
 • Процесор А9x з співпроцесором руху М9, два ядра, частота - до 2.26 ГГц
 • 4 ГБ оперативної пам'яті
 • nanoSIM (LTE-версія)
 • Фронтальна камера 1.2 мегапікселя, основна камера 8 мегапікселів, збігається з попередніми моделями iPad
 • Чотири стереодинаміки, два мікрофони
 • Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двохдіапазонний, HT 80, BT 4.2, GPS / ГЛОНАСС, USB 2.0
 • Датчик відбитків пальців
 • Акумулятор Li-Ion 38.5 Вт-ч, до 10 годин роботи через Wi-Fi, до 10 годин програвання відео, робота в LTE до 9 годин
 • Розміри - 305.7 x 220.6 x 6.9 мм, вага - 713/723 грама (Wi-Fi / LTE)

Комплект поставки

 • планшет
 • кабель Lightning
 • USB-адаптер харчування

позиціонування

Успішність iPad в останні два роки піддається сумніву, так як на ринок виходить безліч прямих і непрямих конкурентів, кожен з яких відрізняє менша ціна і більш оптимальне співвідношення ціна / якість. Незважаючи на те, що Apple фактично створив цю категорію пристроїв і зробив її популярною, компанія не змогла підтримувати зростання ринку, і тому є кілька причин. Основна полягає в тому, що сучасні смартфони з великою діагоналлю екрану роблять багато планшети зайвими, людям вони стають не потрібні, так як пропонують рівно той же набір функцій, єдина відмінність - це великий екран. Інший момент, який не варто скидати з рахунків, це термін служби планшетів, він максимальний - люди користуються пристроями до тих пір, поки вони не накажуть довго жити. З огляду на, що iPad завжди був дорогим пристроєм і, як наслідок, досить надійний, то у нього термін життя максимальний, немає причини змінювати планшет щороку або навіть раз на два роки. Еволюційно планшети не отримують чогось такого, щоб кинутися купувати новий пристрій.

В Apple намагаються розширювати ринок для тих сегментів, де компанія вже має пристрою і при цьому ніша звужується, під цей опис прекрасно підходить ринок планшетів. Створення великого планшета, який може працювати зі стилусом, в якійсь мірі служить конкурентом для Microsoft Surface Pro, частково може виступати як заміна настільного комп'ютера (тільки в теорії і не для всіх), - це загальна тенденція на ринку. З огляду на, що Apple епохи Тіма Кука - це звичайна корпорація, яка створює продукти за аналогією з конкурентами, стежить за їх діями та вибудовує свій продуктовий ряд виходячи з цього, не дивно, що з'явився iPad Pro.

Концепція цієї моделі безпосередньо запозичена у двох компаній. Зокрема, це повне копіювання ідеї потужного, що не має компромісів планшета для різних завдань, в тому числі графічних, яку так активно просуває Microsoft. Згадайте, як компанія показала MS Surface Pro 4, упор зроблений на продуктивність і графіку.

Згадайте, як компанія показала MS Surface Pro 4, упор зроблений на продуктивність і графіку

До такого планшету в Microsoft стандартно пропонують клавіатуру, а також стилус, його можна прикріпити до корпусу, всередині є магніт. Повноцінна версія настільної Windows 10, будь-який софт, в тому числі для графіки і розпізнавання тексту. Подібне рішення в США користується досить помітним успіхом, зокрема, серед тих, хто хоче отримати ноутбук-трансформер, в якому одна частина виступає як планшет. Цей ринок в США набирає обертів і безпосередньо впливає на продажі MacBook, частково послаблює їх. Нічого критичного, але в Apple хочуть мати свій продукт в цьому сегменті.

Інший прообраз iPad Pro - це планшет Samsung Galaxy Note Pro 12.2, який вийшов в продаж взимку 2014 року, тобто півтора року тому. Рівне таке ж позиціонування, як у iPad Pro, робота зі стилусом і безліч додатків для цього, нормально реалізована в рамках планшета багатозадачність, додатки для малювання. В Samsung бачили ринок для цього пристрою в корпоративному сегменті, коли планшету потрібна велика діагональ і софт для роботи в корпоративному середовищі. Цей підхід себе не цілком виправдав, продажу були не надто великі, негативно позначилася висока вартість планшета, на рівні того ж iPad Pro. Корпорації вибирали більш недорогі рішення, а там, де була потрібна така діагональ, купували кастомізовані рішення від того ж Samsung, які були створені в рамках B2B-проектів. Друге позиціонування було цікавіше - планшет для домашнього перегляду мультимедіа, людей, що люблять і вміють малювати, дизайнерів. У такій якості ця модель і продавалася, причому для своєї ціни і сегмента у неї були хороші продажі. Але треба розуміти, що на ринку планшетів це незначна частка від усіх продажів, так як ціна була обмежуючим фактором. Та й екран в 12.2 дюйма був не всім потрібен.

В Apple свій пристрій позиціонують рівно так само, роблять упор на великий дисплей, мультимедійні можливості, а також розповідають про можливості додаткового софта для обробки як фотографій, так і відео, в тому числі з використанням стилуса під назвою Apple Pencil. Але стилус від Apple в компанії вважається ще одним аргументом, причому неосновним. Його не було додали в комплект поставки, продають окремо, а в перший місяць купити його практично неможливо, термін очікування - кілька тижнів. Це дуже добре показує, як Apple відноситься до цього аксесуара, який не зважає життєво необхідним для пристрою. Та й коштує 99 доларів, а в Росії ціна і зовсім вище. Так само як і клавіатура не вважається необхідною, в Apple її вартість встановили на рівні в 169 доларів. Ніхто в компанії не вважає iPad Pro заміною MacBook, та таке нікому й не могло прийти в голову, занадто різні можливості. Це просто планшет з великим екраном, який може підійти тим, хто хоче дивитися фільми на такий діагоналі або працювати з фотографіями та іншим контентом, а наявного софта буде досить. Багато в чому, як я вже сказав вище, це таке ж позиціонування, як у Galaxy Note Pro, історія того продукту показала, що ніша невелика і не може бути розширена. Незважаючи на культ Apple, компанія також не зможе розширити цю нішу, як наслідок, ринок iPad Pro буде мінімальним, мізерним в порівнянні з іншими планшетами компанії. Обмеження, як завжди, буде полягати в вартості, а також в тому, що ніякої необхідності для масового споживача в цьому пристрої немає. Дизайнери та інші творчі люди в теорії можуть спокуситися на цю модель, але для них виникне ряд обмежень, які вони також не зможуть обійти, про це ми поговоримо в огляді.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Якщо ви тримали в руках будь-якої iPad за останні пару років, то ви уявляєте, з чого зроблений iPad Pro. У нього металевий корпус, дуже тонкий, але при цьому розмір пристрою через екрану величезний - ви насилу будете тримати його в одній руці, він призначений для роботи на столі або для двох рук. Розміри - 305.7 x 220.6 x 6.9 мм, вага - 713/723 грама (Wi-Fi / LTE).

9 мм, вага - 713/723 грама (Wi-Fi / LTE)

Можна порівняти цей планшет з MacBook Air, останній дещо товщі, але в сумці ви цього не помітите, тобто планшет від Apple вийшов рівним тонкому ноутбуку компанії. Чи то ноутбук мініатюрний, то чи планшет занадто великий. Якщо пристебнути клавіатуру, то MacBook Air і планшет стануть однакові за розміром і вагою.

Якщо пристебнути клавіатуру, то MacBook Air і планшет стануть однакові за розміром і вагою

Традиційно є три колірних рішення - сріблястий, золотий, сірий космос.

Традиційно є три колірних рішення - сріблястий, золотий, сірий космос

Зупинюся на ергономіці цього рішення, так як вона буде важлива для користувачів і вийде на перший план. Корпус тонкий, утримувати його однією рукою складно. Ніяких фірмових підставок не передбачено, хоча при підключеної клавіатурі можна розташувати пристрій на столі під кутом.

Ніяких фірмових підставок не передбачено, хоча при підключеної клавіатурі можна розташувати пристрій на столі під кутом

Втім, традиційні чохли також допоможуть в цьому, можна купити Smart Cover за 59 доларів. Але забудьте про те, щоб зручно примостити цей пристрій в одній руці в ліжку, його важко тримати і дуже незручно. Вечірній перегляд фільмів можливий в положенні лежачи, якщо тільки схопитися з двох сторін або покласти його на коліна. Він занадто великий.

В іграх зразкова та ж історія, дуже зручно грати в стратегії, іграшки, де не потрібно постійно елозить пальцями по екрану, так як тримати iPad Pro і одночасно робити це складно. Пристрій явно не для активних ігор, занадто велика діагональ, пальці не дістають до центру екрану. Або треба покласти планшет на стіл, тоді все буде простіше, але дивитися ви на нього будете під дивним кутом.

У порівнянні з попередніми iPad є одна фішка, яку можна вважати революцією, по двом сторонам з'явилося по два динаміка. Звук дуже гучний і чистий, це перший iPad, який добре і голосно звучить. Неважливо, що ви робите, граєте або слухаєте музику, ви отримаєте якісне звучання.

Неважливо, що ви робите, граєте або слухаєте музику, ви отримаєте якісне звучання

Роз'єм Lightning не зазнав ніяких змін, в комплекті довгий кабель, що хтось вважатиме плюсом. За підсумками розбирання iPad Pro відомо, що теоретично підтримується USB 3.0, на практиці швидкість з'єднання така ж, як у інших планшетів, це USB 2.0.

0, на практиці швидкість з'єднання така ж, як у інших планшетів, це USB 2

На лівому торці є роз'єм 3.5 мм, кнопка включення. Є дві кнопки регулювання гучності, а також два мікрофони.

Камери в цьому апараті такі ж, як на інших iPad, фронтальна дозволом 1.2 мегапікселя, поганої якості. Основна камера 8 мегапікселів, спалахи немає. Якість залишає бажати кращого, що типово для планшетів, сюди ставлять недорогі модулі. Подивіться на те, як знімає камера в домашніх умовах.

Датчик відбитків пальців збігається з iPad Mini 4, працює так само, проблем немає. Але не пробуйте схопити пристрій однією рукою і розблокувати його, ви його гарантовано упустите. Дві руки завжди і всюди, так що портативним iPad Pro можна вважати з певною натяжкою, і це величезна відмінність від інших планшетів компанії, які призначені для роботи в одній руці (Air 2 з застереженнями, але можна все-таки тримати однією рукою).

Дві руки завжди і всюди, так що портативним iPad Pro можна вважати з певною натяжкою, і це величезна відмінність від інших планшетів компанії, які призначені для роботи в одній руці (Air 2 з застереженнями, але можна все-таки тримати однією рукою)

На нижньому боці планшета (альбомний формат) є магнітний роз'єм, до якого підключається клавіатура. В Apple дали доступ до гнізда стороннім розробникам, так що ми побачимо різні аксесуари, зокрема, клавіатури від інших компаній.

За якістю збірки традиційно все добре, ніяких вад і недоліків.

До змісту >>>

дисплей

Екран виконаний по IPS-технології, його діагональ - 12.9 дюйма, а дозвіл - 2732х2048 точок, 264 ppi. Цей екран має найбільше дозвіл серед всіх продуктів від Apple на iOS, нічого аналогічного компанія не випускала. Матриця відмінна, є адаптивна регулювання підсвічування, вперше компанія ввела аналізатор картинки, і частота оновлення екрану падає з 60 кадрів в секунду до 30, коли пристрій розуміє, що ви дивитеся статичний контент. Цікаво, що подібні технології застосовуються іншими виробниками вже довгі роки, а в Apple використовували цей підхід на одному-єдиному пристрої.

Цікаво, що подібні технології застосовуються іншими виробниками вже довгі роки, а в Apple використовували цей підхід на одному-єдиному пристрої

Кути огляду хороші, якість відображення тексту і графіки вище усіляких похвал. Це, звичайно, не SuperAMOLED-екран останнього покоління, але дуже і дуже якісна матриця, яка не має будь-яких вад і добре передає картинку. Для тих, хто працює з зображеннями, цей дисплей буде цілком достатній, особливо якщо не потрібна професійна робота з корекцією.

Чим більше діагональ екрану, тим швидше брудниться екран від рук, цей апарат - не виняток. Олеофобное покриття таке ж, як на інших iPad, сліди від рук тут добре видно, приготуйтеся витирати їх.

Екран прикритий мінеральним склом, якщо ви упустите цей iPad з висоти зростання на тверду поверхню, то майже точно розіб'єте скло. Воно занадто крихке і добре б'ється. Вартість заміни складе залежно від країни від третини до половини вартості iPad Pro, так що будьте гранично обережні. Це також один з доводів проти роботи з пристроєм на ходу.

У розділі про програмне забезпечення я окремо зупинюся на тому, що екран в iPad Pro використовується безглуздо і його велика частина не задіюється в iOS9 ні системними додатками, ні сторонніми. На даний момент софт просто не вміє якісно працювати з таким дозволом, і це основна проблема пристрою.

До змісту >>>

Пам'ять, оперативна пам'ять, продуктивність

Це перший пристрій Apple, в якому використовується 4 ГБ оперативної пам'яті, для порівняння, максимальний обсяг пам'яті до нього дорівнював 2 ГБ. Усередині також можна знайти процесор А9х, він розігнаний в порівнянні зі своєю звичайною версією, два ядра до 2.26 ГГц.

На практиці iPad Pro під управлінням iOS 9 працює дуже швидко, мабуть, це найшвидше пристрій компанії. Менюшки літають, додатки відкриваються швидко, і тут немає ніяких гальм. У синтетичних тестах пристрій також показує відмінну продуктивність.

В якійсь мірі, дивлячись на iPad Pro, ви можете уявити, як будуть працювати пристрою Apple 2016 року, на якому рівні буде їх продуктивність.

Тепер давайте зупинимося на обсязі пам'яті. Модель на 32 ГБ, або бюджетний варіант iPad Pro, можна сміливо відкидати з розгляду, занадто мало пам'яті для тих завдань, які може виконувати пристрій. Якщо у вас є гроші на iPad Pro, то ви явно будете брати максимальну комплектацію на 128 ГБ. Вибирати модель з підтримкою LTE або без - вирішувати вам, але більшість бере в останні роки Wi-Fi-версії, так як в планшетах LTE не дуже потрібний.

Є ще один момент, я спробував відредагувати один і той же файл в iMovie на iPad Pro і MacBook Pro 2014 роки (i5), щоб порівняти підсумковий результат за швидкістю, чи то пак часу, який витрачено на створення файлу. Таке завдання цікавіше, ніж просте порівняння в лоб віртуальних папуг процесорів, адже якість софта і його продуктивність надають не останнє вплив на продуктивність пристрою. Очікувано MacBook Pro впорався із завданням помітно швидше, файл був оброблений за 9 хвилин проти 19 на iPad Pro. Безумовно, все залежить від розміру ваших файлів, того, що саме ви робите, але я дав вам розмірність відмінностей, далі ви можете уявити, наскільки вона для вас критична.

До змісту >>>

комунікаційні можливості

Все гранично просто, стандартний і при цьому максимальний набір технологій, який можна порівняти з іншими пристроями від Apple і з тими ж обмеженнями в порівнянні з іншими виробниками. Ось невеликий список - Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двохдіапазонний, HT 80, BT 4.2, GPS / ГЛОНАСС, USB 2.0.

Наявність NFC можна не брати до уваги, він використовується тільки для Apple Pay.

До змісту >>>

акумулятор

Акумулятор Li-Ion 38.5 Вт-ч, до 10 годин роботи через Wi-Fi, до 10 годин програвання відео, робота в LTE до 9 годин. Як ви бачите з заяви компанії, час роботи цілком можна порівняти з iPad Air 2, не сильно відрізняється. І це дійсно так, в моєму режимі роботи я отримав дуже подібні результати. Тобто, мені вистачає планшета на 3-4 дні перегляду сторінок в мережі, фільмів і тому подібного. Тому, якщо у вас є той чи інший планшет від Apple, ви точно знаєте, скільки у вас пропрацює цей пристрій.

З неприємного і незрозумілого. В Apple економлять на всьому, зокрема, в цей пристрій з батареєю в 10307 мАг поклали зарядний пристрій на 12 Ватт. Це означає, що в ідеальних умовах час повної зарядки складе близько 5 годин! У мене в середньому йшло 6-6.5 годин, так як планшет ще передавав дані в iCloud і синхронізуватися з Wi-Fi. Тобто, сміливо треба залишати планшет на ніч і чекати, коли він зарядиться. Це серйозний мінус для пристрою.

До змісту >>>

Програмні особливості - як використовується екран

У iOS9 з'явилося кілька функцій, які явно створювалися з оглядкою на появу великої планшета, зокрема, це картинка в картинці, коли відео показується в невеликому віконці, можливість розділити екран на дві області і запустити в них різні додатки.

Перше розчарування вас чекає в момент, коли ви хочете подивитися на цьому великому екрані відео. Велика частина фільмів, завантажених з iTunes, показує широкі, чорні смуги на екрані.

А ось так показується картинка в картинці, вона настільки мізерна на цьому величезному дисплеї, що дивитися її немає ніякого резону. У планшетах Samsung можна змінювати розмір вікна із відео, там ця функція реалізована нормально, а не так, як це зробили в Apple. Але почекаємо рік, і вони скопіюють і цю можливість, раз не змогли з першого разу.

Робота в двох роздільних екранах проста, це два віконця, для кожного ви можете виділяти ту чи іншу простір, перетягуючи їх на екрані. Мінус в тому, що копіювати інформацію (перетягувати) з одного вікна в інше можна. Але можливо, що це і не потрібно.

Хочу зазначити, що великий розмір екрану робить і клавіатуру гігантської, у висячому положенні набирати що-небудь неможливо, якщо тільки носом. Тому iPad Pro повинен лежати на столі або іншій поверхні, і тоді можна буде друкувати.

Тому iPad Pro повинен лежати на столі або іншій поверхні, і тоді можна буде друкувати

Стандартні програми для iOS не оптимізовані під такий дозвіл, тому вони отрісовиваємих як мінімум дивно. Подивіться на твіттер і Instagram, знову ми бачимо, як багато місця пропадає просто так.

А ось, наприклад, в магазині додатків все відмінно, тут міститься безліч іконок, і це зручніше, вміщується більше інформації.

У браузері немає ніяких вад, картинка на весь екран, все дуже і дуже непогано.

У браузері немає ніяких вад, картинка на весь екран, все дуже і дуже непогано

В App Store є розділ з додатками для iPad Pro, я переглянув велику їх частину, включаючи ігри, нічого надприродного або унікального не виявив. З цими додатками можна працювати на будь-якому планшеті, виграш iPad Pro тільки в діагоналі екрану, можливості розглянути деталі на картинках. Наприклад, в графічних додатках Adobe тут працювати легше, хоча вони нічим не відрізняються від своїх побратимів для інших планшетів. Легше виключно через діагоналі екрана, але так було завжди і всюди для графіки. Більше екран - зручніше працювати.

На жаль, рекламні та PR-заяви про те, що iPad Pro - це пристрій, який може замінити робоче місце дизайнера, залишаються чистої води рекламою. Практично всі дизайнери відзначили, що їм необхідний повний набір софта, яким вони користуються на робочому місці, а тут його немає. До такого ж висновку приходять всі, хто працює як дизайнер професійно, а не малює зрідка. например, ось в цьому огляді професійний дизайнер говорить про те, чого йому не вистачає.

Разом, ми отримуємо ситуацію, коли софта, адаптованого під iPad Pro, не дуже багато і ніяких передумов, що все кинуться його створювати, ні, занадто нішеве пристрій. Можливо, що в Apple зможуть переконати робити софт оптимізованим для цього планшета, але віриться в це важко. Овчинка не варта вичинки для більшості розробників.

Віддавши планшет дітям, я очікував, що вони із задоволенням будуть грати на ньому. Але не вийшло, вони попросили назад iPad Mini, на ньому грати набагато зручніше, руки дотягуються до будь-якої точки екрану. Навіть в стратегіях вони відмовилися від великого планшета на користь Mini. Про ігри, де потрібне активне управління, я вже писав вище.

З точки зору перегляду відео, тут дуже хороша картинка, але тримати планшет незручно, наприклад, мені зручніше дивитися фільми на MacBook Pro, якщо потрібна велика діагональ. Якість картинки при цьому порівняно, ви не побачите серйозних відмінностей.

До змісту >>>

враження

Модель iPad Pro вийшла дорогою, але вона і не могла бути іншою, так як планшет орієнтований на невелику аудиторію. І люди, які купують його, можуть собі це дозволити. Чи будуть серед них дизайнери і ті, хто буде використовувати його професійно? Сумніваюся. Занадто багато обмежень поточних версій софта, і незрозуміло, коли вийдуть нові. Той же Microsoft Surface Pro 4 виглядає в цьому аспекті набагато цікавіше, так як у нього є версія для професіоналів, що працюють з графікою, і всі стандартні пакети, але ціна такого рішення помітно вище. Але тут треба розуміти, що це професійне рішення, на відміну від того ж iPad Pro, який під таке тільки маскується.

Я майже не згадував Apple Pencil, який багато хто вважає заочно чимось таким, що переверне світ і зробить iPad Pro певним стандартом. Дозволю висловити обережні сумніви, в тому ж Surface дуже непоганий стилус, який йде в комплекті, і багато хто його не використовують. Те, що в Apple стали наздоганяти ринок, непогано, але нічого принципово нового в компанії запропонувати не змогли. Я погрався з Apple Pencil десять хвилин і відклав убік. Зрозуміло, що я - НЕ цільова аудиторія для цього аксесуара, тим не менш, є кілька міркувань щодо нього. Перше і основне - його незручно носити, так як не можна прикріпити до корпусу, його потрібно буде класти в сумку окремо. Друге - він схожий на звичайну ручку або олівець, дуже зручний в руці, і з ним приємно працювати. Писати на екрані - одне задоволення, так само як і малювати. Але чи так це потрібно? Упевнений, що більшість продовжить по-старому малювати олівцем або ручкою, фотографувати і відправляти свої скетчі колегам. Для цього зовсім не потрібний iPad Pro.

З фірмової клавіатурою приблизно та ж історія, вона не дуже зручна для швидкого набору тексту. Але найголовніше не в цьому, iOS 9 не підтримує нормальну багатозадачність, а значить, якщо ви хочете замінити настільний комп'ютер планшетом, у вас є тільки один вибір - MS Surface Pro 4 (як варіант, третя модель, яка помітно дешевше). На даний момент iOS9 розглядатися як повноцінна настільна операційна система не може, це мобільна платформа з усіма наслідками, що випливають з цього плюсами і мінусами.

Жадібність Apple давно стала легендарною. Те, що інші віддають безкоштовно, в компанії продають за шалені гроші. Шматочок пластику, який не має високих технологій, під назвою Apple Pencil варто в Росії 7 790 рублів.

Та й клавіатура ціною в 13 490 рублів особисто у мене викликає багато питань з приводу адекватності компанії, я не вважаю тих, хто ставить на подібний аксесуар таку ціну, хоч віддалено нормальними і розсудливими людьми. Цей аксесуар не варто стільки.

В принципі, сама вартість планшета викликає багато питань, ціни в Росії - 64 990, 76 990 і 86 990 рублів відповідно, в США - 799, 949, 1 079 доларів. За ці гроші можна купити непоганий ноутбук-трансформер на Windows або молодшу модель MacBook, а вона для повноцінної роботи підійде більше. На сірому ринку вартість iPad Pro приблизно порівнянна, різниця становить кілька тисяч рублів, ніж можна знехтувати, для вартості такого продукту це копійки.

Перші продажі iPad Pro в Росії показують, що інтерес досить помірний, можна говорити, що за наступні дванадцять місяців місткість ринку складе 10-12 тисяч штук, що цілком типово для аналогічних продуктів. Це не масовий продукт, і він ніколи таким не стане, а на вулицях і в кафе ви не побачите людей з iPad Pro. Що правда.

Але з точки зору PR, модель обговорюватимуть активно, тим більше що на цьому тижні Apple в Росії починає брифінги по iPad Pro, де буде показувати всі можливості пристрою і робити упор на окремих програмах. Але ще раз повторюся, пристрій занадто своєрідне, щоб говорити про якесь масове успіху, воно потрібно одиницям.

Дякуємо магазин Up-House.ru за наданий планшет.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Чи будуть серед них дизайнери і ті, хто буде використовувати його професійно?
Але чи так це потрібно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика