Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд GSM-телефону Sony Ericsson Yendo W150i

  1. Фотографії Sony Ericsson Yendo в інтер'єрі зміст:
  2. Комплект поставки:
  3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  4. дисплей
  5. акумулятор
  6. пам'ять
  7. Камера
  8. USB, Bluetooth
  9. Меню, інтерфейс
  10. Музичні можливості
  11. Інші функції телефону
  12. враження
  13. Посилання по темі

Фотографії Sony Ericsson Yendo в інтер'єрі

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. позиціонування
  3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  4. дисплей
  5. акумулятор
  6. пам'ять
  7. Камера
  8. USB, Bluetooth
  9. Меню, інтерфейс
  10. Музичні можливості
  11. Інші функції телефону
  12. враження

Комплект поставки:

  • Телефон
  • Акумулятор Li-Pol 970 мАг BST-38
  • Зарядний пристрій (USB-кабель, пристрій збірне)
  • Карта пам'яті microSD 2 ГБ
  • Зарядний пристрій MH610
  • Інструкція

позиціонування

У Sony Ericsson розливу 2010 року засідають маркетологи, але не розробники. Процес створення Yendo, він же W150, був тернистим. Це була історія того, як маркетологи просили інженерів урізати ще ось цю і цю функцію. А заодно змінити нормальну пам'ять на не дуже швидку, але зате дешеву. Класичний приклад того, як можна створити мертвий продукт, керуючись як основного орієнтира тотальної економією на всьому. І чекаючи, що модель буде швидкою і якісної, а заодно буде продаватися тоннами. Адже ціна вирішує в головах маркетологів все. На жаль, реальні люди і ринок все ставлять на свої місця. Убитий продукт ніколи не набере популярність, а ті нещасні, що купили його, потім отсоветуют зв'язуватися з виробником всім своїм знайомим і друзям. Будь я ворогом Sony Ericsson, то випускав би такі телефони як Yendo.

Будь я ворогом Sony Ericsson, то випускав би такі телефони як Yendo

Гонку за сенсорні рішення в Sony Ericsson програли давно і безповоротно. Провести нічого якісного і дешевого в компанії не можуть фізично. Але щиро хочуть. Тому з'явилася ця ODM-модель від компанії Sagem. Фактично, інженери реального виробника телефону були проти того, що зробили з апарату маркетологи Sony Ericsson, але хто платить, той і замовляє музику. Шкода, так як колишня популярність марки Walkman могла створити певну нішу для такого продукту. Але не сталося, так як на ринку в цьому ціновому сегменті величезне число моделей різних компаній, вони коштують дешевше, вміють більше, оснащені тим же Android, а в Yendo закрита ОС, яка навіть не має менеджера файлів і не підтримує багатозадачність. Продукт, який виглядав би непогано в 2009 році, але ніяк не в 2011. Позиціонування пристрою, яке випливає з цього, забавно. Це ті нещасні покупці, що ще не знають, що марка Sony Ericsson швидше мертва, ніж жива, і по старій пам'яті куплять сенсорний Walkman. І зрозуміють, як потрапили. Випадкова, неусвідомлена покупка.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Якість зборки не викликає ніяких нарікань, дуже приємний пластик, за умовчанням встановлена ​​чорна панель, можна змінити її на панель другого кольору, в нашому комплекті вона була салатового кольору. Різноманітність гарантовано, телефон виглядає молодіжним, в якійсь мірі із зеленою панеллю навіть дитячим. Всього існує близько десяти різних панелей, можна вибрати той комплект, що вам підходить найбільше.

Всього існує близько десяти різних панелей, можна вибрати той комплект, що вам підходить найбільше

Розмір телефону - 93.5 x 52 x 15.5 мм, вага 81 грам. Апарат тоне в руці, він досить компактний. Іграшковий, в якійсь мірі. І все завдяки тому, що відмовилися від додаткових клавіш, тільки на правій стороні спарена клавіша регулювання гучності та кнопка включення / розблокування на верхньому торці. Тут же роз'єм для гарнітури. У комплект входять непогані навушники, але звучання самого апарату залишає бажати кращого, він ніяк не пов'язаний з тими апаратами Walkman, що були в минулому. Та й не може бути пов'язаний, так як це просто недорогий китайський телефон в привабливій обгортці.

Та й не може бути пов'язаний, так як це просто недорогий китайський телефон в привабливій обгортці

В кнопку під екраном (служить для виходу на один рівень або закриття додатків) вписаний світловий індикатор. Кнопка підсвічується помаранчевим кольором. При пропущені події індикатор блимає. На лівому боці знаходиться microUSB-роз'єм.

На лівому боці знаходиться microUSB-роз'єм

На задній стороні апарату можна бачити об'єктив 2-мегапіксельної камери, а також динамік.

На задній стороні апарату можна бачити об'єктив 2-мегапіксельної камери, а також динамік

До змісту >>>

дисплей

Всього лише QVGA-дозвіл в 240х320 пікселів при діагоналі в 2.6 дюйма. Яскравість і контрастність цього бюджетного екрану нормальна (TFT, 262 000 кольорів), але сам екран резистивний, не завжди реагує на натискання з першого разу. Це додає до задумі телефону додаткові проблеми.

З огляду на, що все управління телефоном здійснюється з екрану, говорити про зручність апарату не можна. Шрифт підібраний великим для кращої читання, але це означає, що поміщається всього 8-10 рядків тексту. Доводиться прокручувати екран. Немає автоповороту, автоматичного регулювання підсвічування. При цьому на сонці екран залишається читаним, хоча і сліпне.

До змісту >>>

акумулятор

В телефоні застосовується літій-полімерний акумулятор BST-38 ємністю 970 мАг. За заявою виробника, він здатний забезпечити до 8 годин роботи в режимі розмови і до 450 годин в режимі очікування. В умовах московських мереж апарат працював близько 3 днів при 2 годинах розмов і мінімальному використанні інших функцій. Середній час роботи можна розраховувати в діапазоні від 3 до 4 днів. Час зарядки акумулятора складає 1 година 30 хвилин.

Час зарядки акумулятора складає 1 година 30 хвилин

До змісту >>>

пам'ять

Cлот для карт пам'яті під задньою кришкою на бічній стороні, є підтримка карт ємкістю до 16 ГБ. Підтримується також «гаряча» заміна. Об'єм вбудованої пам'яті дорівнює 5 МБ.

До змісту >>>

Камера

Головне, щоб у вас не тряслися руки. Натискаєте на екрані на значок камери при зйомці і чекаєте збереження знімка. Пару секунд. Ще пару секунд на запуск самої камери. Ці муки потрібні для того, щоб отримати 2-мегапіксельні знімки, камера без автофокусу і досить посередня. Зате вміє ще записувати відео, правда з частотою 15 кадрів в секунду, а також з максимальною роздільною здатністю QCIF. Дивно для 2011 року та моделі такої ціни. Дивіться приклади нижче, сказати щось особливе про камеру не можна.

Приклад відео (3gp, 1,4 мб) >>>

До змісту >>>

USB, Bluetooth

Перша неприємність чекає нас при підключенні по USB в режимі Mass Storage, пам'ять карти видно як на долоні, але швидкість копіювання на неї файлів не перевищує 700 Кб / с. Чесно зізнаюся, що я відвик від таких швидкостей. Інша неприємність, про яку вас ніхто не попереджає, полягає в тому, що музику можна складати тільки в одну і жорстко визначену папку. У телефоні пошук медіа файлів реалізований дуже криво, в папках другого рівня телефон може музики не виявити, хоча іноді випадковим чином знаходить її і там. Лотерея. З огляду на, що вбудованого менеджера файлів немає, а інший ніде не знайти, виходить і зовсім смішно. Така собі річ в собі.

З Bluetooth не все так погано. Він працює. Можна відправляти файли і приймати їх з інших пристроїв. Повільно. Дуже повільно. Але, принаймні, є чим зайняти себе довгими зимовими вечорами, коли вами опанує бажання розколошматили цього гальма об стінку. З іншого боку, працює A2DP, можна слухати музику на бездротових навушниках. Чи потрібно це покупцям такого пристрою?

До змісту >>>

Меню, інтерфейс

Відійду від звичної схеми огляду, так як розповідати дуже докладно про телефон, який можна купити тільки в страшному сні, не бачу ніякого сенсу. Під час зйомки відео для цього огляду апарат просто написав в браузері Dear Sony Ericsson і завис. За тиждень спілкування з комерційним телефоном з магазину він примудрився зависнути ще разів зо три. На звичайних операціях, які не повинні викликати ніяких проблем. Одним словом, дивне рішення, яке викликає одні питання.

З огляду на, що дизайн апарату скопійований з X10 Mini, рівно так само вчинили з інтерфейсом. За замовчуванням на екрані видно 4 іконки, розташовані в кутах. Це той самий інтерфейс 4 corners. В одній дотик можна викликати набір номера, повідомлення, а також контакти. Меню представлено матрицею іконок, потягніть екран знизу вгору, і ось воно з'явиться. Всього три екрана, між ними можна переміщатися по горизонталі.

Телефон не просто повільний, він непристойно повільний. Чашечку кави ви випити, звичайно, не встигнете, але зробити пару ковтків зможете. Натискання і довгий вивчення екрану - ось девіз цього апарату. Маркетологи перевершили себе просто на голову, апаратом неможливо користуватися.

До змісту >>>

Музичні можливості

З огляду на, що модель музична, я очікував виявити в ній багату функціональність, характерну для Walkman-апаратів. Цього не сталося. Звучання посереднє, але й сам плеєр такий же. Просто програвання, розподіл по фільтрам (Виконавець, Треки, всі композиції, жанри). Немає можливості вибрати будь-яку папку на карті пам'яті, апарат «розумний» повинен знайти музику сам. У більшості випадків у вкладених папках він її не знаходить. При цьому підтримуються як мр3 файли, так і AAC, WAV, якщо комусь вони цікаві. Перемотка з екрану, є п'ять незмінних еквалайзерів, розширення стерео. Все вкупі виглядає як тонке знущання над покупцем телефону, якість звуку аж надто посередній, навіщо тут ще еквалайзери. Таким же знущанням виглядають навушники MH610, ці затички непогані, їх вкладають до дорогих моделей в комплект. Але тут вони у всій красі показують, як погано телефон відтворює музику. Причому, в режимі гучного зв'язку апарат звучить непогано.

Вбудоване FM-радіо відрізняється простотою, працює і у фоновому режимі, що для цього телефону під час відсутності багатозадачності для інших додатків можна вважати досягненням. Отже, в радіо є пошук станцій, їх збереження, навіть підтримується RDS. Але можливості записати, наприклад, передачу на карту пам'яті в компанії не передбачили. Довго шукав таку опцію в меню, так як на карті пам'яті є папка, яка прямо так і називається, «Збережені радіопередачі». Але знайти мені не вдалося. Шукав.

Додатковою виглядає функція Track ID, з її допомогою можна дізнаватися, що за музика грає поруч з вами. Працює за допомогою сервісу GraceNote, відома з інших апаратів, нарікань ніяких немає.

До змісту >>>

Інші функції телефону

Калькулятор, секундомір, таймер зворотного відліку звичайні.

Калькулятор, секундомір, таймер зворотного відліку звичайні

Телефонна книга дуже проста, за замовчуванням вводите ім'я і прізвище, а також телефон. Можна вибрати картинку для людини, встановлено кілька білястих картинок, такі привиди. З режиму редагування для контакту можна додати додаткову інформацію. Ніякої синхронізації з мережевими сервісами просто не передбачено.

Ніякої синхронізації з мережевими сервісами просто не передбачено

У SMS повідомленнях підтримується введення з екранної клавіатури (політерний введення, QWERTY відсутня). Є режим Т9, досить зручний. Повідомлення показуються у вигляді чату, тут немає ніяких нарікань. Вбудований поштовий клієнт гранично простий.

Вбудований веб-браузер Obigo Q7 викликає тільки одне розлад. Він висне, він не вміє працювати з великими сторінками, він просто не потрібний. Не знаю, якщо був би конкурс на те, хто більше гальмівний, сам телефон або браузер вбудований в нього, то браузер б виграв з величезним відривом. Додайте сюди тільки EDGE-з'єднання, і переможець буде визначений.

Клієнтів для соціальних мереж як таких немає, вам доведеться використовувати відповідні сторінки в мережі. Досвід, враховуючи якість браузера, ще той.

У розділі налаштувань не так багато того, про що варто говорити. Придумали досить зручну штуку, самі часто використовувані настройки показуються у верхній частині списку. Але й годі.

Календар показує дати за місяць, можна ввести події. Можна вивести їх на головний екран. Нотатки приблизно такі ж, є нагадування, можливість причепити замітку на головний екран телефону.

Нотатки приблизно такі ж, є нагадування, можливість причепити замітку на головний екран телефону

До змісту >>>


враження

За якістю зв'язку в мене немає ніяких претензій до апарату. Зовсім. Гучний дзвінок, вібро непоганий. Рішення суто бюджетне у всіх сенсах, але за нього просять в Європі близько 100 євро, в Росії ціна цього апарату від 5 до 5.5 тисяч рублів, що можна вважати верхом непристойності. На мій погляд, тим сміливцям, хто свідомо чи через незнання купує цей пристрій, треба доплачувати за витрачений час і нерви. Ось саме так і ніяк інакше.

Повільний, глючний апарат, який виконаний в привабливому корпусі, що копіює успішний X10 Mini. Ні багатозадачності, немає файлового менеджера, найпростіший плеєр і радіо з посереднім звучанням. Немає підтримки 3G, немає Wi-Fi, інтерфейс «радує» швидкістю роботи так сильно, що найближчі стіни так і ваблять, хочеться розбити телефон. Я правда не знаю як таким апаратом можна користуватися при здоровому глузді і здоров'я. Можна мучитися, якщо вам подарували такий апарат. Можна страждати і пристосовуватися. Але купити собі таке самостійно? Звільніть.

Я хочу зазначити, що настільки неякісного телефону я не зустрічав вже кілька років. Від великого виробника зустрічаю і зовсім вперше. Такий телефон не повинен був з'являтися на ринку зовсім. Його планували випустити в листопаді, але початок продажів перенесли на лютий-березень. А треба було не переносити, а зовсім відмовлятися від цієї моделі. Зовсім. Це був би вчинок. Замість цього на ринок випустили телефон, який просто не може використовуватися як основний апарат.

Мені шкода витраченого часу на цю модель. Настільки неякісний телефон зустрічається мені вперше. Хочете підтримати виробника - купіть цей апарат. Маркетологи порадіють, і такі моделі будуть ще дешевше, ще повільніше.

З огляду на, що на ринку в сегменті близько 100 євро повним повно сенсорних апаратів, а вони відрізняються більшою функціональністю, не буду радити якусь одну модель. Нагадаю, що нещодавно у мене був опублікований огляд Samsung Star II, який стоїть навіть дешевше цього апарата. Порівняйте їх функціональність, екрани, подивіться на фішки в меню. Мені здається, це просто різний технологічний рівень. Шкода, що Sony Ericsson залишився в 2009 році.

Обговорення на форумі >>>

До змісту >>>

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Чи потрібно це покупцям такого пристрою?
Але купити собі таке самостійно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика