Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд смартфона Samsung Galaxy Alpha SM-G850F

  1. зміст: Комплект поставки позиціонування Дизайн, розміри, керуючі елементи дисплей Пам'ять,...
  2. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  3. дисплей
  4. Пам'ять, карти пам'яті, продуктивність, чіпсет
  5. акумулятор
  6. КОМУНІКАЦІЙНІ возможности
  7. Камера
  8. програмне забезпечення
  9. враження
  10. ПОСИЛАННЯ по темі

зміст:
  1. Комплект поставки
  2. позиціонування
  3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  4. дисплей
  5. Пам'ять, карти пам'яті, продуктивність, чіпсет
  6. акумулятор
  7. комунікаційні можливості
  8. Камера
  9. Програмне забезпечення
  10. враження

Комплект поставки:

  • Телефон
  • Акумулятор Li-Ion 1860 мАг
  • Зарядний пристрій
  • Зарядний пристрій
  • Інструкція

позиціонування

Якби цей телефон був металевим, то я купив би його - цю фразу я чув не мільйон разів, але настільки часто, що навіть перестав на неї відповідати. Ореол, який оточує метал як матеріал, з якого виготовлені пристрої, в свідомості споживача переносить їх на зовсім інший рівень. На жаль, слова і справи в житті часто розходяться, і компанії звикли судити по справах, а не декларативних заяв. В Samsung завжди намагалися прислухатися до того, чого хочуть покупці, і по можливості надавати їм це, так було завжди. Швидкість реакції компанії на зміну попиту на ті чи інші функції, матеріали корпусу завжди була майже миттєвою, а для компанії такого розміру і зовсім стрімкої. Але неодноразові спроби подивитися, як будуть продаватися металеві пристрої, оберталися їх провалом -прогноз не збуваються, моделі виявлялися помітно невдалими на тлі своїх пластикових побратимів. Можна придумати безліч пояснень цьому феномену, але використовуючи бритву Оккама, ми зрозуміємо, що метал як такої не є необхідною складовою успіху чи неуспіху пристрою. Все флагмани від Samsung продаються мільйонними тиражами, затребувані в світі, і крім iPhone, ніхто не може скласти їм конкуренцію, разом Samsung і Apple отримують весь прибуток з ринку смартфонів, у них немає конкурентів того ж рівня. Але при цьому часто говорять про те, що флагмани від Samsung - це «пластикові брязкальця», хоча будь-який, хто пробував такі апарати, знає, що вони не гримлять, як дитячі брязкальця, і зневажливий епітет не відображає реальності. Пластик зовсім непоганий і цілком функціональний, це доведено кількома мільярдами телефонів, які успішно експлуатуються в усьому світі. Метал не є ознакою тільки дорогих апаратів, його часто використовують в дешевих пристроях, приклад останнього часу - це планшет Мегафон Логін 3 в металевому корпусі.

Але в преміальному сегменті пластик сприймається не як буденність, а скоріше, як мінус, споживач хоче бачити, за що він платить. У свідомості покупця метал - це більш дорогий матеріал, хоча це і не так в більшості випадків. Деякі виробники змушені були вигадувати «особливий» пластик - так, Nokia стала просувати полікарбонат як, фактично, торгову марку. За рахунок цього в свідомості людей вона відбудувала свої пристрої від «звичайного» пластика. Протиставила полікарбонат металу та інших матеріалів. На ділі це, за великим рахунком, маркетинговий і PR хід, реальної різниці в якості матеріалу немає.

Але для Samsung відсутність металу - це дратівливий чинник з іншої причини: у всіх продуктах Apple він присутній і давно став стандартним. Будь-яке внутрішнє або зовнішнє дослідження, порівняння флагманів двох компаній показує, що люди говорять про те, що iPhone виграє тим, що у нього металевий корпус. Тобто, в сегменті преміальних товарів це грає роль, і для Samsung важливо було створити щось аналогічне. Можна було очікувати, що компанія зорієнтується на свій флагман, не стане випускати окрему модель, але вийшло інакше. І тут криється перша загадка Alpha. Цей продукт позиціонується як дизайнерський, але служить для обкатки відразу декількох ідей, кожна з яких цікава.

По-перше, вперше в Samsung вирішили розширити конкуренцію з поточними версіями iPhone за рахунок подання максимально схожого по форм-фактору апарату. Так вийшло, що на ринку Android-смартфонів флагмани від всіх компаній без винятку перевершують поточні версії iPhone за своїми характеристиками - екрану, вирішенню і діагоналі, потужності процесора, батареї і таке інше. Якщо щось можна нівелювати програмним забезпеченням, наприклад, швидкість роботи інтерфейсу, яка в iPhone відмінна, то багато речей неможливо змінити, так як вони стають фізичним обмеженням - наприклад, розмір екрану. Тому фактичними конкурентами для iPhone за формальними ознаками стають міні версії флагманів, для Samsung це Galaxy S5 Mini, для HTC - One Mini і так далі. Але проблема полягає в тому, що по сприйняттю ці апарати програють своїм же старшим побратимам, вони позиціонуються на третину дешевше, такий собі дешевий замінник флагмана. З точки зору преміального сегмента подібні міні-пристрою не дуже цікаві, це скоріше масовий ринок (хоча і Apple iPhone - це масовий ринок, хоча він грає в топовом сегменті, якщо говорити про нові моделі). У зазор між Galaxy S5 і S5 Mini і потрапляє такий апарат як Alpha, в ньому є преміальна складова, він стоїть ближче до флагманів, позиціонується як модне рішення і не вважається масовим продуктом. В Samsung це відсутність бажання продавати його для максимально широкої аудиторії, як і в інших компаніях, називають по-чудернацьки - дизайнерський продукт. Тому коли мені зустрічаються міркування про те, що Alpha ніколи не буде продаватися мільйонними тиражами і це означає неуспіх продукту, я посміхаюся. Спочатку ніхто і ніколи не планував продавати Alpha мільйонами штук, це неможливо, і в Samsung це прекрасно розуміють виходячи з власного позиціонування пристрою.

По-друге, продукт класу Alpha - це цікава можливість обкатати нові технології в серійному виробництві. Візьмемо для прикладу металеву рамку - це перший продукт Samsung з такою конструкцією корпусу, у компанії немає великого досвіду експлуатації таких пристроїв, немає відгуків від реальних користувачів, тільки лабораторні випробування. Як наслідок, запускати в серію такі корпусу для більш масових продуктів означає взяти на себе додаткові ризики. Простіше випробувати продукт на телефоні, який спочатку не повинен стати масовим, і потім вже перейти до інших апаратів. В даний момент існує як мінімум кілька варіантів дизайну ряду топових моделей від Samsung, в яких використовується аналогічна рамка. Упевнений, що ми побачимо найближчим часом, як мінімум, ще один апарат з такою конструкцією, яка цілком вдала.

Інший приклад обкатки технологій - це використання нового чіпсета Exynos, який виконаний по 20 нм технології і, як результат, забезпечує енергоефективність на 25 відсотків вище, ніж у чіпсета по 28 нм технології. Це дозволяє використовувати меншого розміру батарею. Тепер уявіть, що ви можете запустити топовий флагман з таким же чіпсетом, не змінивши ємність батареї в порівнянні з попередньою версією - 3200 мАг працюватимуть на чверть довше, тобто буде реальний приріст в часі роботи. Це також обкатка технології перед більш масовими продуктами. Такий підхід можна назвати безпечним, і впевнений, що в Samsung почнуть його застосовувати і в майбутньому.

З точки зору споживача, Alpha - це компактна модель, яка добре підійде для дзвінків, SMS, соціальних мереж - тобто апарат відносно невеликий на тлі флагманів, який можна порівняти з тим же iPhone. Забавність ситуації полягає в тому, що для цих функцій, як правило, вибирають саме iPhone, він стає кращим вибором. В Samsung вирішили дати свій варіант пристрою для таких споживачів. Як правило, це жінки, в меншій мірі чоловіки. Проте, можна сміливо вважати Alpha нішевим пристроєм, що не зробить помітних продажів на тлі Galaxy S5, це один з варіантів вибору дорогого смартфона, який точно програє iPhone в пріоритетах споживачів. Але Alpha має право на існування і пропонує ряд цікавих особливостей, давайте спробуємо розібратися, в чому її сильні сторони.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Коли ми говоримо про дизайнерському смартфоні, то очікуємо побачити щось незвичайне - в Alpha зовнішність типова для останнього покоління пристроїв від Samsung, різниці немає! Тобто, дивишся на передню панель і бачиш, що це звичний Samsung, відрізняється тільки розмір. Відрізнити з декількох метрів цей апарат від інших моделей компанії буде вкрай складно. Тому в аспекті зовнішності говорити про те, що це щось екстраординарне, не можна - буденно і досить сильно приїлося на інших апаратах.

Тому в аспекті зовнішності говорити про те, що це щось екстраординарне, не можна - буденно і досить сильно приїлося на інших апаратах

Розмір телефону - 132х65х6.7 мм, вага - 114 грам. Для порівняння розмір Galaxy S5 - 142х72.5х8.1 мм, вага - 145 грам. Нагадаю, що у S4 ці параметри були 136.6х69.8х7.9 мм, 130 грам.

Досить близькі розміри до S4, так що вважати Alpha дуже мініатюрним апаратом, напевно, не варто. Але він невеликий на тлі поточних флагманів або, тим більше, фаблет, наприклад, Note 3.

Мені подобається, як Alpha лежить в руці, він підійде дітям, чоловікам і жінкам - розмір очевидно зручний, як раз по долоні. Тут немає ніяких компромісів, і цим апарат нагадує iPhone.

Інша схожість, яке варто відзначити, це обробка бічних граней, скіс рівно такий же, як на iPhone або на зовнішніх бамперах для різних телефонів. За відчуттями Alpha дуже схожа в руці на iPhone 5 / 5s, різниця непомітна, грань відчувається саме так. Свого часу я накрутив бампер Draco на Galaxy S3, в «Бирюльки» ділився кунштюків своєї свідомості - дістаючи телефон з кишені, на автоматі шукав кнопки там, де вони були у iPhone. Тобто, мою свідомість автоматично фіксувало те, що металевий корпус - це iPhone. Звичайно, це працює тільки для тих, хто використовував обидва апарати, і досить тривалий час.

Кольори корпусу у Alpha різноманітні - в Росії це будуть білий, золотий і чорний. Металева рамка білого кольору тільки в двох кольорах, в золотом вона зроблена також під золото.

Металева рамка білого кольору тільки в двох кольорах, в золотом вона зроблена також під золото

До слова сказати, мені здається, після Олімпіади в Сочі багато компаній стали застосовувати слогани, розбиті на три слова, так, для Alpha це «Стильний. Тонкий. Сталевий ».

З суб'єктивних і неприємних моментів хочу відзначити матеріал задньої кришки, це пластик з оксамитовим покриттям, точки дрібні і не дуже помітні на тлі загального малюнка, виглядають інакше, ніж на Galaxy S5. Але проблема в тому, що поверхня негладка, коли дістаєш телефон, рука буквально прилипає до кришки, не ковзає. Виникає неприємне відчуття - в Samsung, думаю, змінять якість кришки, також як це було зроблено для Galaxy S5 через пару місяців після початку виробництва, це не так складно. До цього досить швидко звикаєш, але дратівливий момент залишається, він формується спочатку.

На лівому боці - металева клавіша, вона спарена для регулювання гучності. Кнопка включення / вимикання - на правій стороні, а ось роз'єм microUSB розмістився внизу, тут же мікрофон і динамік. На верхньому торці - роз'єм 3.5 мм, який зроблений візуально дуже тонким, що багатьох змушує думати, що це 2.5 мм роз'єм, але це не так.

5 мм роз'єм, але це не так

На лицьовій поверхні над екраном знаходиться 2-мегапіксельна фронтальна камера, датчик освітленості і наближення, а також світловий індикатор. Під екраном - механічна клавіша, а також дві сенсорних кнопки. Мені не сподобалося те, що на відміну від інших апаратів, позначення клавіш заховані під декоративним візерунком, тобто просвічують крізь нього. Відчуття неохайності від цього залишається, думаю, це також виправлять вже до перших партій апарату.

Відчуття неохайності від цього залишається, думаю, це також виправлять вже до перших партій апарату

На задній поверхні можна бачити 12-мегапіксельну камеру від Samsung, тут же - світлодіодний спалах, а також датчик серцебиття. Відкриваємо кришку і дивимося, що всередині. Знайти роз'єм для карт пам'яті, які до цього моменту були присутні у всіх без винятку моделях Samsung, тут не вдасться. Відмова від карти пам'яті - це також спроба максимально наблизитися до iPhone, в тому числі і в його слабкі місця. Це можливість відбудувати цей апарат у власній лінійці від Galaxy S5, S5 Mini. Рішення сумнівне, але з точки зору виробника цілком виправдане.

Рішення сумнівне, але з точки зору виробника цілком виправдане

Ще один сумнівний хід - це використання SIM-карти нано-розміру. Тобто, це така ж картка, як в iPhone, до недавнього часу в Samsung такі не застосовували. Ніякого сенсу в економії на розмірі тут немає, це рішення усвідомлене і явно спрямоване на конкуренцію з iPhone. А також полегшення потенційного переходу з нього.

В цілому, з точки зору дизайну Alpha вийшла спокійною, це типовий Samsung Galaxy, з металевою рамкою, яка приємно холодить руку. Якість виконання традиційно на високому рівні, тут не може бути ніяких нарікань. Цей апарат дуже і дуже непоганий в цілому, хоча нуднуватий по дизайну, це може стати основним звинуваченням до нього.

До змісту >>>

дисплей

Коли я говорю про те, що екран в iPhone сильно поступається поточним флагманів на Android, я анітрохи не помиляюся - навіть порівняння характеристик в лоб показує всю прірву між цими апаратами. На iPhone діагональ екрану в 4 дюйма і дозвіл 640х1136 точок, формально це 3.5 дюймовий екран, так як його збільшили в довжину в порівнянні з попередніми iPhone, щоб показати, що він 4-дюймовий. Цього року єдина «революція» від iPhone, яка потрібна, це збільшення діагоналі екрану в iPhone, чутки говорять про дві моделі з діагоналями 4.7 і 5.5 дюймів. Це зробить iPhone конкурентом поточним флагманів на Android, поки ж екран сильно відстає, і це найслабше місце в пристрої Apple.

У той же час, Samsung є технологічним лідером у виробництві екранів, розвиваючи напрямок SuperAMOLED, компанія домоглася дуже хороших результатів, зокрема, екран в Galaxy S5 визнаний одним з кращих на ринку, як по кольору, так і по своїх налаштувань. Але ж Alpha дещо простіше, тому і екран тут відрізняється - зокрема, у нього немає автоматичного підстроювання окремих зон екрану в залежності від зовнішнього освітлення. Тут підстроювання йде, як в більшості пристроїв на ринку, по вимірюванню зовнішнього освітлення датчиком. Але використовуваний чіпсет Exynos має два співпроцесора, що відповідають за обробку картинки, як результат, інженерам Samsung вдалося домогтися того ж результату - за якістю картинки ви не побачите різниці.

Єдиною відмінністю, яке може бути помітно, стане зйомка в камері - кольори не такі яскраві, помітно більш тьмяні на екрані. Позначається використання іншого модуля, але не якість екрану.

Діагональ екрану - 4.7 дюйми, роздільна здатність - 720х1280 пікселів (HD SuperAMOLED Plus). На сонці картинка залишається видимої, але діагональ і менший дозвіл, ніж в S5, роблять цей апарат менш зручним. З іншого боку, він явно виграє у iPhone, а також у більшості аналогічних пристроїв. Якісний, хороший дисплей, який має безліч налаштувань на будь-який смак - ви можете налаштувати екран як на яскраві, так і на спокійні кольори. Вибір завжди за вами, так як подібного числа налаштувань не пропонує жоден виробник на ринку.

До змісту >>>

Пам'ять, карти пам'яті, продуктивність, чіпсет

Це перший апарат, в якому використовується власний чіпсет Samsung, виконаний по 20 нм технології, попередні чіпсети виготовлялися по 28 нм техпроцесу. Чіпсет Exynos 5430 - це восьмиядерна рішення, виконане за технологією BIG.little від ARM, тобто 4 ядра працюють на тактовій частоті до 1.8 ГГц (Cortex A15), 4 ядра - на частоті до 1.3 ГГц (Cortex A7). З огляду на, що аналогічний чіпсет, але на 28 нм (Octa 5 Exynos 5422) використовується в Galaxy S5, можна було порівняти як їх продуктивність, так і час роботи. Нагадаю, що для швидких ядер максимальна тактова частота в S5 - 1.9 ГГц.

Формально у всіх синтетичних тестах продуктивність виявилася однаковою, трохи вищі показники Alpha пов'язані з версією Android 4.4.4 (найсвіжіша на момент написання огляду), а також з тим, що графічний співпроцесор MALI T628MP6 працює не на 533 МГц, а на 600 МГц .

З точки зору оптимізації архітектури чіпсета, ми бачимо досить велику роботу - так, ядра Cortex A15 оновилися з версії r2p3 до r3p3, що знижує енергоспоживання і виділення тепла, вони менше гріються. Оперативна пам'ять залишилася двухканальной, але пропускна здатність зросла до 17 Гбіт / с (1066 МГц).

Оперативної пам'яті в апараті 2 ГБ, цього вистачить для будь-яких завдань. Вбудованої пам'яті 32 ГБ, з них система займає близько 6 ГБ, все інше дістається вам. Як вже говорилося, карт пам'яті в цьому апараті немає.

Цікаво, що за часів Galaxy S4 версії телефону на Qualcomm Snapdragon і Samsung Exynos відрізнялися як за якістю камери, так і стабільності роботи, ці апарати були помітно різними. Проблеми Exynos тоді сформували негативне сприйняття цього чіпсета. Сьогодні таких відмінностей немає, ми це бачимо на прикладі Galaxy S5, хоча переважної версією все-таки стає варіант на Snapdragon.

Багато хто може порахувати, що набір змін, які зроблені в Exynos 5430, дозволяють назвати це рішення флагманським, але це далеко від істини. Це хороший рестайлінг існуючих восьмиядерних процесорів Samsung, але зовсім не принципово нове рішення. В Note 4 застосовуватиметься старша версія подібного рішення, з більшою тактовою частотою, пропускною спроможністю пам'яті, а також нових графічним прискорювачем, який повинен забезпечити принципово новий рівень як графіки, так і продуктивності.

З точки зору звічайної роботи з телефоном немає ніякіх прігальмовувань, все працює Досить Спритний и добро. Зазначилися, что, такоже як и в других випадка, існує цілий ряд людей, хто считает TouchWiz дуже повільнім інтерфейсом, смороду всегда впевнені в тому, что ВІН за визначенням повільній и це Ніяк НЕ виправити. Можна створювати цілі секти - нелюбитель вирви око AMOLED, свідків пентайла, повільного TouchWiz і пластикових корпусів. На практиці переважна більшість звичайних людей цілком задоволені швидкістю роботи топових моделей Samsung, а також TouchWiz, такої проблеми просто не існує.

До змісту >>>

акумулятор

Магія числі працює завжди безвідмовно - запитайте у будь-якої людини, який акумулятор краще, на 3000 мАг або на 2000 мАг, і ви отримаєте очевидну відповідь, перший значно краще, він довше працює. Пряма аналогія між ємністю батареї і часом роботи, на жаль, вже давно не працює. Наприклад, в більшості китайських флагманів встановлюються великі акумулятори, взяти той же Philips i928, в ньому батарея на 3000 мАч. Але час програвання відео - близько 4 годин, в той час як в Galaxy Alpha з майже вдвічі меншою батареєю - близько 10.5 годин на максимальній яскравості. У чому причина? Це не тільки оптимізація софта, використання більш економічного AMOLED-дисплея, але і внесок чіпсета. Оцінити зміну техпроцесу і перехід з 28 на 20 нм дуже легко, досить порівняти Galaxy S5 на Exynos з Galaxy Alpha.

Оцінити зміну техпроцесу і перехід з 28 на 20 нм дуже легко, досить порівняти Galaxy S5 на Exynos з Galaxy Alpha

Результат вийшов дуже цікавим - так, в S5 варто батарея в 2800 мАг, а в Alpha - тільки 1860 мАг. Різниця в ємності на третину, тобто свідомо Alpha повинна програвати в часі роботи, навіть не дивлячись на менший розмір екрану. В Samsung стверджують, що новий чіпсет здатний економити до 25 відсотків енергії за рахунок 20 нм технології. Я перевірив це твердження на практиці.

Один і той же ролик був запущений на Galaxy S5 і на Alpha. Час програвання на максимальній яскравості в першому випадку - 10.7 години, у другому - 10.6 години. Можна вважати це однаковими показниками, тобто різниці немає. Час програвання музики в S5 - 45 годин, в Alpha - приблизно 41 год. Думаю, що різниця обумовлена ​​тим, що екран не працює, а на перший план тут виходить реальна ємність акумулятора, робота звукового процесора. Тобто, тут різницю ми не визначимо.

У «важких» тривимірних іграх Alpha протрималася близько 3 годин проти 3.45 хвилин S5 - тобто, при роботі швидких ядер різниця в ємності акумулятора все-таки помітна, але не разюча.

В цілому, можу сказати, що за часом роботи Alpha приблизно відповідає в повсякденному житті S5, тобто до вечора апарат доживає при помірному використанні. А ось якщо ви користуєтеся їм тільки для дзвінків і SMS, вимкніть усі непотрібні функції, то він протримається 1.5-2 дня, це цілком досяжно. Час повної зарядки акумулятора - трохи менше 2 годин.

Тому міркування про те, що ємність акумулятора впливає на час роботи, не варто сприймати в лоб, багато що залежить від того, яке залізо всередині вашого апарату, а також який софт варто. У тому ж iPhone досить слабкі акумулятори, але оптимізація системи дозволяє вичавлювати максимум з нього - Alpha в цьому плані дуже схожа на iPhone 5s (1560 мАг). Але думаю, що ви просто не пам'ятаєте, та й не знали ємність акумулятора в iPhone, так як виробник не підкреслює цю характеристику, не рахуючи її визначальною, і в цьому він має рацію.

Також як в S5, в цьому апараті є режим енергозбереження, який на 10 відсотках заряду дозволяє апарату працювати до 24 годин. У тому числі перемикання в сіру гаму екрану, яке може бути не таким агресивним, але продовжить повноцінну роботу надовго - прямих аналогів цієї технології у інших компаній немає, так як вона пов'язана з використанням AMOLED-екранів, і також зміни в контролерів цих екранів, зроблених Samsung.

До змісту >>>

КОМУНІКАЦІЙНІ возможности

Все досить типово, USB версії 2, що не так уже й приємно, але з точки зору цього пристрою цілком типово. Є підтримка NFC, Ant +, Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac (VHT80) працює в двох діапазонах, Bluetooth 4.0 LE.

Вбудований LTE-модем підтримує LTE Advanced Cat.6, тобто, в теорії, це перший апарат в Росії з підтримкою самого швидкісного мобільного інтернету. На жаль, в межах Садового кільця, де такий інтернет є від Мегафона, не вдалося отримати відповідні швидкості, і що у цьому винна, неясно. Думаю, що проблема все-таки в софті телефону, так як роутер в цих точках працював і видавав до 300 Мбіт. До моменту виходу моделі на ринок це може бути виправлено.

До змісту >>>

Камера

У цьому апараті 12-мегапіксельна камера з автофокусом, яка вміє знімати 4К відео, що для більшості, мабуть, не потрібно (також це вміє Note 3 в Exynos версії, а також всі версії S5). З точки зору якості знімків, цей пристрій трохи вище середнього, але воно явно поступається за характеристиками S5, знімки виходять гірше, а в умовах недостатньої освітленості - помітно гірше. Втім, ви можете порівняти самі ці знімки і подивитися, які вам подобаються більше. Для досить невеликого по товщині апарату цей модуль камери став компромісом, причому підтримуються всі опції, характерні для телефонів від Samsung, інтерфейс типовий.



Порівняння фото з Galaxy S5.

До змісту >>>

програмне забезпечення

В апараті стоїть остання версія Android 4.4.4, з оболонкою TouchWiz, вона також останньої версії, як на флагмани компанії. Відмінностей від того ж S5 майже немає, тому відсилаю вас до відповідної частини огляду.

До змісту >>>


враження

З точки зору якості передачі мови ніяких нарікань до апарату немає. Дзвінок гучний, добре помітний, вібро також помітний.

У продаж Alpha надійде 18 вересня по ціні 24 990 рублів. Усередині модельного ряду Samsung з точки зору функціональності цей апарат поступається Galaxy S5 (29 990 рублів, на сірому ринку помітно дешевше), але вище того ж S5 Mini (19 990 рублів). Я б не називав це пристрій дизайнерським, воно цікаво як компактний апарат для дзвінків і SMS, іншої соціальної активності, отака заміна iPhone з кращим екраном, поруч фішок в енергозбереженні та дуже непоганим музичним плеєром. На останній пункт сьогодні мало хто звертає увагу, але останні флагмани і топові пристрої від Samsung звучать дуже непогано, завдяки окремим звуковому чипу, тут він оновився до останньої версії. Те ж стосується і підтримки різних видеокодеков з коробки, в цьому апараті їх максимальне число з можливих.

Побоювання, що «маленька» ємність акумулятора позначиться на часі роботи, виявилися марними, цього не сталося, все ідентично Galaxy S5.

В цілому, у Samsung вийшов досить вдалий Galaxy, ще один апарат сімейства, в якому є металева рамка, непогана продуктивність, відмінний екран і компактні розміри. Ціна висока, але це випливає з позиціонування проти iPhone. На мій погляд, такий підхід є помилковим, так як нав'язує ряд обмежень. Наприклад, відсутність карти пам'яті - це недолік, і помітний для багатьох, але аж ніяк не для всіх. Модель дуже приємна, але масової вона точно не стане, це нішеве пропозицію і, як я казав на початку, обкатка технологій. В принципі, з точки зору форм-фактора це пряма заміна iPhone для тих, хто з якихось причин не хоче цей апарат, а дивиться в бік Android. І любить саме такий розмір телефону. Буде цікаво подивитися, як Alpha почне конкурувати зі старими версіями iPhone, які подешевшають після виходу нових. І чи зможе створити таку конкуренцію.

До змісту >>>

До змісту >>>

Всі новини зі світу android, а також цікаві статті, авторські колонки і конкурси - android.mobile-review.com - все про android!

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

У чому причина?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика