Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Місяць з HTC Desire 600 dual sim: програмне забезпечення

  1. інтерфейс
  2. додатки
  3. Камера
  4. Місяць з HTC Desire 600 dual sim

У завершальній частині матеріалу Місяць з HTC Desire 600 dual sim ми розповімо вам про програмну частину смартфона HTC Desire 600 dual sim, включаючи встановлені додатки і інтерфейс HTC Sense 5

У завершальній частині матеріалу "Місяць з HTC Desire 600 dual sim" ми розповімо вам про програмну частину смартфона HTC Desire 600 dual sim, включаючи встановлені додатки і інтерфейс HTC Sense 5.


інтерфейс

Смартфон HTC Desire 600 dual sim працює під управлінням операційної системи Android 4.1.2, доповненої фірмовою програмною оболонкою HTC Sense 5.

Екран блокування містить всю звичну службову інформацію, віджет з годинником і погодою, а також чотири піктограми додатків в нижній частині. Для того, щоб просто розблокувати смартфон досить потягнути годинник вгору, проте якщо ви хочете відразу перейти до набору номера, написання повідомлення, Браузинг або зйомці, то тягніть вгору відповідну іконку.

Перший екран інтерфейсу HTC Desire 600 dual sim зарезервований за інтерактивною стрічкою новин HTC BlinkFeed, в яку можна вивести новини на різноманітну тематику та повідомлення від різних додатків. Налаштувати можна тільки джерела інформації, але не вид відображення цього екрана (віджети, ярлики), так що тим, хто хоче скоріше побачити звичний Android-інтерфейс варто відразу переходити на другий екран.

На даний момент HTC BlinkFeed не дозволяє вибрати в розділі "Місцеві новини" Україна, так що залишається читати глобальні і російські новини або зосередитися на отриманні інформації за допомогою власних акаунтів в Facebook і Twitter. Внести новинні джерела вручну не вийде, підбір сайтів для кожної з країн виробляють відповідні контент-відділи.

Починаючи з другого екрану починаються стандартні робочі столи, на які можна виносити віджети, програми та ярлики.

До додатків HTC Desire 600 dual sim можна перейти натиснувши на піктограму по центру нижньої панелі головного вікна. Меню налаштувань відкривається над ярликами після свайпа вниз, в тому ж рядку розташовані піктограми пошуку і Play Маркета. Для початку варто поміняти розміри сітки на 4 × 5, так як пропонована за замовчуванням матриця 3 × 4 занадто НЕ економно використовує наявний космос. Ярлики в цьому розділі можна групувати вручну, за алфавітом або часу установки, також є створення папок.

Наостанок зазначимо, що системний диспетчер задач викликається за подвійним тапу на сенсорну кнопку Home.

додатки

Набір попередньо встановлених в HTC Desire 600 dual sim додатків на подив невеликий, вам не намагаються всучити пачку видаляються bloatware, що не може не радувати.

Всі встановлені за замовчуванням додатка поміщаються на один екран, правда для цього знадобилося використовувати чотири папки. Мультимедійні програми ми вже детально розібрали в попередній частині матеріалу, папка Google містить звичний набір з поштового та соціального клієнта, браузера і т.д.

В папку "Продуктивність" зібрали Нотатки і Завдання, переглядач PDF, а також офісний пакет Polaris Office і додаток Dropbox, яке надає користувачеві безкоштовні 25 ГБ хмарного сховища терміном на 2 роки. І нарешті, папка "Інструменти" містить такі корисні в побуті додатки, як калькулятор, ліхтарик, диктофон і т.п.

Камера

Перед тим як розповідати про однойменний додатку давайте згадаємо технічні характеристики основної камери смартфона HTC Desire 600 dual sim. Пристрій оснащується основний 8 Мп камерою з автофокусом і світлодіодним спалахом. Фізичний розмір матриці становить 1 / 3.2 ", максимальна роздільна здатність фотографії - 3264 на 2448 пікселів, максимальна роздільна здатність відео - 1280 на 720 точок. Сенсор камери підтримує технологію задній підсвічування (BSI) для отримання більш якісних знімків в умовах недостатньої освітленості. Використовується оптика без оптичного зуму з апертурою F2.0 і 28 мм об'єктивом. Світлодіодний спалах автоматично вибирає один з п'яти доступних рівнів потужності підсвічування залежно від відстані до об'єкта зйомки.

Інтерфейс програми Камера виглядає наступним чином. У момент запуску в верхній частині головного вікна виводиться доступне при поточному стані пам'яті час під зйомку відео та кількість кадрів. Під лівий палець винесені піктограми управління спалахом і меню налаштувань, під правий - повзунок управління цифровим зумом, превью останнього кадру, а також кнопка спуску затвора, запуску відеозйомки і меню ефектів.

Управління спалахом відбувається простим перебором варіантів "включено", "виключено", "автоматично". Вибір превью знімка очікувано запускає галерею, немає ніяких особливостей і в кнопках спуску фото і відеозатворов. За квітчастій іконкою в правому нижньому кутку приховані відразу 15 різноманітних художніх ефектів-фільтрів.

Під скромними трьома крапками ховається вельми насичене меню налаштувань камери. Доступні п'ять основних режимів зйомки: Сюжет, Ніч, HDR, Панорама і Стабілізація, при цьому режим Сюжет включає в себе ще 6 підрежимів: Портрет, Пейзаж, Підсвічування, Текст, Макро. Вибір режимів для відеозйомки скромніше, це Звичайний і Уповільнений, а з точки зору дозволу пропонуються варіанти HD (1280 × 720), QHD (960 × 540), MMS (176 × 144).

Далі можна налаштувати автоспуск з інтервалом 2, 5 або 10 секунд, а також вибрати автоматичне спрацьовування спуску в момент, коли камера розпізнає посмішку в кадрі. Кадр можна скомпонувати під широкий, звичайний або "інстаграмоподобний" квадратний формат, причому за замовчуванням знімок обрізається під широкий формат з здатністю 3264 на 1840 точок, тобто не 8, а 6 Мп.

Налаштування параметрів зйомки включають: експозицію, контрастність, насиченість, різкість (всі - за замовчуванням і по два кроки вгору і вниз), рівень ISO (авто, 100, 200, 400, 800), баланс білого (авто, лампа розжарювання, лампа денного кольору, денне світло, хмарно).

Серійна зйомка запускається тривалим натисканням на кнопку спуску затвора, після чого можна вручну вибрати єдиний кращий кадр або видалити самі невдалі, залишивши відразу кілька якісних кадрів. В налаштуваннях можна обмежити розмір серії 20 кадрами, а також відключити автоматичний перегляд. Крім цього доступні різноманітні службові параметри, наприклад включення геометок, сітки на екрані, знімок киснем, блокування фокусу під час запису відео і т.д.

Отримані знімки і відео можна просто переглядати в Галереї, а можна зібрати з них коротку 30-секундну відеонарізку з фото і відео за допомогою автоматичної функції "Вибрані відеозаписи" (Video Highlights).

На цьому ми завершуємо серію матеріалів "Місяць з HTC Desire 600 dual sim". Цей Android-смартфон з 4,5-дюймовим QHD SuperLCD2 екраном на чотириядерних апаратній платформі початкового класу Qualcomm Snapdragon 200 володіє цілим набором цікавих фірмових технологій (HTC Sense 5, HTC BoomSound, HTC BlinkFeed), але найголовніше - оснащується двома активними радіомодулями. Саме ця особливість є основною перевагою моделі HTC Desire 600 dual sim, яка на думку виробника обов'язково повинна зацікавити потенційних покупців.

Місяць з HTC Desire 600 dual sim

Частина 1: дизайн, матеріали, ергономіка

Частина 2: апаратна платформа

Частина 3: екран

Частина 4: робота з двома SIM-картами

Частина 5: технологія HTC BoomSound

Частина 6: мультимедіа

Частина 7: програмне забезпечення

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика