Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Microsoft відкрила платформу віртуальної реальності для сторонніх розробників

Microsoft відкрила голографічну платформу Windows Holographic для сторонніх розробників програмного забезпечення та інших виробників пристроїв доповненої і віртуальної реальності. Про це компанія повідомила в своєму блозі.

Читати далі

У перелік компаній-партнерів, які зможуть перейти на нову платформу, увійшли HTC, Intel, Qualcomm, Acer, Dell, Hewlett-Packard і Lenovo. Творці Windows Holographic говорять про те, що установка єдиної операційної системи дозволить пристроям взаємодіяти один з одним.

На виставці Computex 2016 компанія Microsoft продемонструвала відео, де вона представила доповнену реальність, в якій власні AR-окуляри компанії HoloLens можуть контактувати з іншими VR-пристроями, такими як, наприклад, HTC Vive headset.

Для виробників будуть доступні всі можливості голографічного платформи - Holographic shell (стартове меню), призначений для користувача інтерфейс, магазин додатків Windows Store і сервіси Xbox Live. Проте, Microsoft поки не повідомляє, як саме компанії-партнери зможуть впровадити в свої пристрої Windows Holographic. Портал The Verge передбачає , Що додаткового системного обладнання не потрібно, однак більш точні деталі будуть представлені на конференції розробників WinHEC.

На даний момент єдиний пристрій, яке використовує Windows Holographic, це окуляри HoloLens, в той час як інші виробники використовують операційні системи власної розробки. У березні цього року AR-окуляри компанії Microsoft стали доступні для розробників і організацій - їх вартість становить 3000 доларів.

Знайшли в тексті помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика