Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Microsoft оновила Edge підтримкою електронних книг і батьківським контролем

Компанія Microsoft обновила свій Android-браузер Edge. Найбільш значуща нова можливість - підтримка додатком електронних книг. У батьків з'явилася і додаткова можливість обмежувати доступ своїх дітей до веб-сайтам. Виправлені ті недоліки браузера, які раніше не доставляли його користувачам радості.

Виправлені ті недоліки браузера, які раніше не доставляли його користувачам радості

Браузер Edge від компанії Microsoft для операційної системи Android отримав важливе оновлення з додаванням корисних нових функцій і виправленням ряду дефектів, в числі яких - дуже повільне завантаження сторінки і проблеми стабільності. Більш детально оновлення було розглянуто Космина Василе (Cosmin Vasile) на сторінках ресурсу phonearena.com .

Подібно версії, призначеної для ПК, додаток для мобільної платформи Android тепер дозволяє користувачам повністю читати завантажуються з Microsoft Store електронні книги. Крім того, браузером Edge для Android підтримуються закладки, анотації і підсвічування.

Більш того, користувачі Edge для Android отримали можливість підключення до шкільного або робочого аккаунту. Microsoft повідомляє, що синхронізація закладок і паролів буде додана в майбутньому оновленні.

Розробниками додана також нова опція, що дозволяє батькам блокувати або дозволяти доступ до різних веб-сайтам для своїх дітей в сімейних акаунтах Microsoft.

Розглянуте оновлення доступно для завантаження з Google Play , І в ньому, крім нових функцій, передбачаються також удосконалення продуктивності, що не відбиваються на інтерфейсі, але при цьому не менш важливі, ніж розширення функціональності браузера Edge.

Обговорити нові функції браузера Edge від Microsoft для ОС Android читачі можуть у Telegram-чаті .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика