Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mi Band - фітнес браслет з набором корисних для повсякденного життя функцій від компанії Xiaomi.

  1. За допомогою браслета Mi Band Ви отримуєте можливість:

Mi Band - це фітнес браслет з набором корисних для повсякденного життя функцій від компанії Xiaomi. Mi Band підключається до смартфону по Bluetooth і здатний працювати без підзарядки протягом 30 днів (значно більше конкурентів)! У комплект входить мінімальний набір: інструкція, сам браслет і зарядний пристрій USB.

Mi Band

Для підключення знадобитися Android 4.3 і вище , І Bluetooth 4.0 LE. Без цих двох умов браслет не запрацює, без винятків. "Поставити драйвери на блютус v 4.2.2" не можна. Так само підтримується iPhone моделями від 4S до 6 Plus з версією iOS 7 і вище . З Google сервіс не сполучається.

Браслет в комплекті чорний. Змінні браслети купуються окремо.

Модуль пластиковий. З однієї грані два контакти для зарядки, на задній частині логотип. Управління на корпусі відсутня: ні кнопок, ні важелів немає. Верхня панель зроблена з металу. Під нею заховані три світлодіода. Світлодіоди не яскраві. На сонці їх не видно. Зате, колір світлодіода можна вибрати: помаранчевий, рожевий, салатовий або блакитний. Робиться це в "настройках". Мабуть, "стилізація" під браслети.

Чи включається даний пристрій "чарівним" помахом руки, який стоїть відпрацювати. З боку виглядає, як ніби ви нарочито акцентуєте увагу на своєму браслеті, - елегантно дивіться скільки часу, а тут, ого, ФІТНЕС БРАСЛЕТ! Три світлодіода сповіщають про виконання плану активності, який ви самі собі задаєте через додаток. 1 лампочка - пройдено менше 1/3 заданих кроків, 2 - більше 2/3, ну і 3, відповідно, говорить про те, що план виконаний.

1 лампочка - пройдено менше 1/3 заданих кроків, 2 - більше 2/3, ну і 3, відповідно, говорить про те, що план виконаний

За допомогою браслета Mi Band Ви отримуєте можливість:

- Вимірювати пройдені відстані. Вважає добре. За відгуками в мережі, точно. Вбудований шагометр вважає помахи рукою. Якщо активно розмахувати рукою або є рукою на якій браслет, це теж зарахується!

- Контролювати кількість спалених калорій. Для розрахунків, при включенні необхідно ввести підлогу, зріст і вагу. Тут важливо не лукавити, а то і результати будуть не точні. Не дивлячись на інформацію від виробника, їзду на велосипеді він рахувати не буде. Можливо, дана функція на розробці і після наступного оновлення додатка, ви зможете розрахувати і вело навантаження. А ось стрибки на скакалці, біг, фітнес тренування вважатиме, виведе статистику, дасть рекомендації і, якщо ви щасливий володар китайського номера (хоча б віртуального), поділиться з друзями (що володіють таким же девайсом) Вашими успіхами.

А ось стрибки на скакалці, біг, фітнес тренування вважатиме, виведе статистику, дасть рекомендації і, якщо ви щасливий володар китайського номера (хоча б віртуального), поділиться з друзями (що володіють таким же девайсом) Вашими успіхами

- Ставити браслету періодичність фаз Вашого сну і виставляти будильники. Додаток здатний виміряти фази Вашого сну і "підібрати" оптимальний час для підйому в заданих рамках будильника. Іншими словами, ви виставляєте період часу, коли Вам варто було б встати, а розумний браслет будить Вас вібрацією, коли ви входите в фазу легкого сну. Що повинно полегшити Ваш підйом і так же порадує Ваших близьких, тому що вібрацію відчуєте тільки Ви. Прокинувшись вчасно, Ви будете почувати себе бадьорим і повним енергії. УВАГА! Цей будильник точно знає - прокинулися ви чи ні! Нарешті не треба ставити кілька будильників на випадок "якщо вимкну і знову засну" або "полінуюся встати, але зате почну прокидатися".

- Контролювати дзвінки навіть в галасливих місцях. Після 3-20 секунд (залежно від настройки) від початку дзвінка, браслет починає вібріровать.Очень корисна функція в умовах галасливого міста, зборів, лекції та просто офісу. Поставивши телефон на беззвучний режим, ви не будете боятися пропустити дзвінок. І не будете турбуватися, що заважаєте роботі колег стильним рінгтоном. І ваш смартфон не "довібрірует" до краю столу! Прибираєте звук, чекаєте вібрації на зап'ясті. При цьому не важливо де ваш мобільний: в сумочці або в кишені, на столі або в поличці, - головне, щоб Bluetooth сигнал вашого телефону "діставав". І, бінго! З ним можна плавати! Так як фітнес браслет Mi Band має рівень водонепроникності IP67. Тут теж є маленький мінус - активність соц. мереж теж контролюється, АЛЕ китайських ... Додаток з легкістю підключить WeChat, Renren і Sina Weibo.

- Блокувати телефон за допомогою браслета. Телефон можна налаштувати так, що він буде включатися тільки при наближенні браслета. Таким чином, Ваш телефон буде захищений від стороннього втручання. Працює тільки з телефонами під управлінням MIUIv6 (яка тільки-тільки почала з'являтися на флагмани компанії Xiaomi).

- Шукати свій девайс через додаток на смартфоні. Натисніть "Знайти" в додатку і вслухайтеся. Ваш Mi Band буде вібрувати і блимати за умови, що він знаходиться в діапазоні Bluetooth сигналу. Це просто порятунок для тих, у кого девайс був в руках хвилину назад ...

Придбати Фітнес браслет Mi Band від компанії Xiaomi можна в мережі магазинів Sulpak.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика