Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Мережева аудіо-відео система IMERGE

Медіа Сервер призначений для зберігання і перегляду улюблених фільмів, серіалів і музичних концертів в зручному та доступному вигляді

Медіа Сервер призначений для зберігання і перегляду улюблених фільмів, серіалів і музичних концертів в зручному та доступному вигляді. При цьому його содеожімое буде доступно всіх точках перегляду у вас вдома. Більше не потрібно користуватися незручними дисками, флешками і переносними жорсткими дисками.
Медіа Сервер зберігає музику і фільми на внутрішньому дискового простору автоматично оформляючи і розподіляючи їх за жанрами, років і алфавітом

Imerge MP1000 медіакліент - це пристрій для відтворення контенту з відеосервера. До одного сервера можна підключити необмежену кількість відеокліентов, але одночасно зможуть працювати не більше зазначеного в специфікації сервера.
Всі моделі мають DVD-привід для завантаження контенту, завантаження контенту можлива безпосередньо з клієнтських пристроїв без участі сервера.

На задній панелі розташована велика кількість цифрових і аналогових роз'ємів, що забезпечує гнучкість при підключенні різних пристроїв.

В апараті встановлені сім жорстких дисків по 500 Гб - вони об'єднані в масив RAID 5. Разом - 3 Гб. Така архітектура характеризується високою швидкістю запису і читання даних (вище, ніж у окремого диска) і достатньою надійністю. При цьому дисковий простір використовується раціонально, оскільки на забезпечення надмірності інформації працює лише один накопичувач з семи.
Важливий момент: у сервер встановлюються вінчестери певного типу - вони були спеціально відібрані конструкторами по ряду критично важливих характеристик. Тому HDD поставляються разом з апаратом, але не встановленими, а в окремій спеціальній тарі.
Слоти для установки HDD розташовуються на передній панелі під кришкою, під якою також розташовані індикатори активності вінчестерів.
Аргументом на користь розташування сервера де-небудь в службових приміщеннях служить і відчутний шум системи охолодження - тільки на задню панель виведені три вентилятора (два корпусних і один в блоці живлення), очевидно, стоять «вертушки» і всередині корпусу, як мінімум ще одна - на центральному процесорі. Можливо, є свій кулер і у відеочіпа. Але сам RAID-масив працює на подив тихо.

Передбачено два режими використання сервера. Перший - в ролі HDD-програвача з обслуговуванням однієї зони по відео і до чотирьох - по звуку. Всі можливості MS5000 реалізуються в ролі саме мультизонного HDD-сервера, що передає по Інтернету потоки відео і звуку на мережеві програвачі MP1000.

Значна частина інтерфейсів на комутаційної панелі - службові. До одного з двох роз'ємів USB можна підключити комп'ютерну мишу - деякі операції по налаштуванню з її допомогою виконувати простіше, ніж з пульта дистанційного керування. Правда, можливий доступ до налаштувань через web-інтерфейс з будь-якого комп'ютера в мережі - його клавіатурою можна користуватися без обмежень.

Для підключення до дисплея передбачені всі можливі аналогові інтерфейси (крім SCART), а також цифровий DVI з масштабуванням до 1080p. Звукові функції забезпечуються чотирма аналоговими стереопару, а також двома парами цифрових виходів (оптика + коаксіал) і такою ж кількістю цифрових входів. Всі вони пов'язані з інтерфейсами відео, так, наприклад, при активному виході DVI звук йде тільки по цифрі, а щоб отримати його за аналогом, необхідно підключити телевізор по компоненту, композиту або S-Video. Дозвіл на виході DVI може встановлюватися вручну через Настроювальна меню або автоматично - за погодженням з дисплеєм. Якщо поставити дозвіл на виході DVI в «автомат», то система може виконувати функції скейлера, тому краще вибирати параметри виходу вручну - про це, до речі, йдеться в керівництві по установці. Завантажується апарат точно так же, як комп'ютер: спочатку на екран виводиться інформація BIOS з перерахуванням всіх доступних системі пристроїв (графічний адаптер NVIDIA, вінчестери, контролери і т.д.). Потім монтується RAID, і вже потім з'являються логотипи Imerge, Gracenote і AMG (All Media Guide - компанія, що надає бази даних про музику і фільми), і тільки після цього на екран виводиться графічний інтерфейс управління XiVA.

Оскільки сервер розрахований на включення в системи мультирум, в ньому передбачена підтримка сенсорних панелей управління - щоб було зручніше з ними працювати, необхідно перемкнути графічне меню в режим Touch Panel. А ось для штатного пульта ДУ більше підходить режим Video.

Оптичний дисковод - комп'ютерний DVD-ROM, він призначений виключно для запису фільмів або музики на сервер, а тому позбавлений будь-яких обмежень, що перешкоджають копіюванню - немає ні системи CSS, ні зональної захисту. Процес запису запускається автоматично відразу після завантаження диска. При бажанні цей «автомат» відключається в налаштуваннях. Попутно в Інтернеті відшукується інформація про фільм і скачується обкладинка диска. Правда, виходить це тільки з імпортними релізами, наші ліцензійні DVD автоматично не визначаються - доводиться шукати за назвою, так що обкладинка в результаті знаходиться, але - від оригінального англомовного релізу. DVD копіюється цілком зі структурою меню і розбивкою на голови - коли дивишся кіно з HDD, виникає повна ілюзія, що в лотку - диск. Музика переноситься на HDD теж автоматично, причому дуже швидко. Очевидно, зчитування проходить в режимі Burst. Формат запису, встановлюється в настроювальному меню. Під час копіювання інформації на RAID-масив зберігається можливість відтворення кіно або музики. За музичним здібностям MS5000 грає експресивно, докладний в деталях і в той же час не втомлює, досить точно будує сцену.

Характеристики:

MS5000

Відео-Аудіо зони: 1 відео зона, 5 аудіо зон.

DVD / CD привід для завантаження контенту.

Можливість розширення: до 7 незалежних зон (1 зона сервера і 6 відео клієнтів MP1000)

Обсягом жорсткого диска: 7 знімних жорстких дисків, обсяг 3 ТБ

Відео вихід 1: DVI 1080p + S / PDIF Відео вихід 2: Компонент, композит, S-вихід

Аналогове аудіо: 4 аналогових стерео виходу, типу RCA

Цифрове аудіо: S / PDIF коаксіальний вхід / вихід

Відео моніторинг: VGA, S-Video, композит

Ethernet: Гігабітний Ethernet (RJ45) ІК вхід: 3.5 мм mini-Jack Відтворення аудіо: CD (WAV), MP3 з жорсткого диска і CD-DA через оптичний вхід

Запис аудіо: CD (WAV), MP3

Відтворення відео: DVD формат

Запис відео: DVD формат

Харчування: ~ 100-240В, 50 / 60Гц

Маса: 25 кг

Розміри ВхШхД: 440мм (Ш) х190мм (В) х480мм (Г)

MP1000

Можливо одночасне підключення декількох клієнтських пристроїв.

AV вихід 1: DVI / HDMI до 1080p.

AV вихід 2: Компонент, композит, S-відео.

Гігабітний Ethernet порт (RJ45).

Порт RS232 (для управління по XiVA-Link).

Розміри: 430mm (Ш) x 98mm (В) x 326mm (Д), 2U, (включаючи ніжки (10mm) і без кріплень в стійку).

© Hi-Fi.com.ua , 2011

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика