Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Менструації і ОРПП

Те, що у здорових дорослих жінок повинен бути регулярний цикл, ні у кого сумніву не викликає (крім, мабуть, деяких фанатичних сироїдів ). Але в іншому щодо ОРПП з менструаціями все не так очевидно.

фанатичних сироїдів

1. Якщо ваш цикл не пропав під час обмежень харчування і / або зниження ваги, це ще не означає, що ви здорові

Так, у багатьох жінок цикл дійсно пропадає при зниженні ваги нижче певного рівня або при великих фізичних навантаженнях. Але є і ті, чий цикл зберігається, навіть незважаючи на значну втрату ваги або його виражений дефіцит. Крім того, якщо ви приймаєте ОК, наявність циклу у вас ні про що не говорить (див. П.3)

Іншими словами, регулярні менструації - це лише один з показників здоров'я (хоча і важливий). Якщо ви не втратили цикл під час дієт, посилених тренувань або зниження ваги, це ще не говорить про те, що з вашим тілом все в порядку.

2. Якщо ваш цикл відновився під час рекавери, це ще не означає, що ви досягли своєї оптимальної ваги (і що ви здорові)

Не варто сприймати рекавери виключно як процес відновлення місячних. Знову ж таки, це важлива ознака, але не єдиний.

Коли дівчина з анорексією починає рекавери, її вага збільшується. На якомусь етапі до неї повернуться місячні, але зазвичай це трапляється раніше, ніж вона досягне сет-поінт - як я вже говорила, у деяких місячні не пропадають взагалі. Аналогічним чином відбувається і зворотний процес: коли жінка починає худнути, вона може втратити досить багато кілограм до того, як її цикл припиниться.

Здатність підтримувати цикл залежить не тільки від ваги, але і від ситуації в цілому - чи достатньо харчування, чи немає неадекватних навантажень, який рівень здоров'я і т.п. Відсутність навантажень особливо важливо (тому під час рекавери не можна тренуватися ). Можу підтвердити це на власному досвіді: коли я після операції змушена була закинути залізо на чотири місяці, до мене повернулися місячні , Навіть не дивлячись на те, що моя вага до цього трохи знизився і я їла менше мінімальних рекомендацій .

3. Якщо ви приймаєте ОК (оральні контрацептиви), то ви не знаєте, чи є у вас цикл насправді

Незалежно від того, з якою метою ви приймаєте ОК, ви повинні розуміти, що викликається ними цикл - штучний. Наявність такого циклу не обов'язково говорить про те, що ваше тіло готове підтримувати його самостійно. Відповідно, якщо ваш вага знизилася в результаті дієти і / або тренувань, а цикл зберігся, але при цьому ви весь час приймаєте ОК, ви не можете орієнтуватися на цей цикл як на показник вашого здоров'я.

4. Якщо ваш цикл нерегулярний або відсутній, це тягне за собою не тільки нездатність зачати (народити)

Хоча для більшості жінок це важливо, не слід забувати і про інші ризики - в першу чергу, про розвиток остеопорозу. У групі ризику остеопорозу зазвичай літні люди, але це не означає, що його не можна заробити в більш молодому віці. Наприклад, в однієї дівчини з форумів YourEatopia остеопороз розвинувся у віці 19 років.

Відсутність регулярного циклу говорить про те, що ваша гормональна система не в порядку, що може спричинити за собою і інші захворювання.

4. Якщо ви - чоловік, то вам, ймовірно, не слід турбуватися про відсутність регулярного циклу.

Гаразд, я просто перевіряю, дочитаєте ви до кінця.

Бережіть себе!

Зустрілося незрозуміле слово? Терміни та скорочення тут .

Photo credit: http://www.cultistzine.com/

Зустрілося незрозуміле слово?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика