Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Meizu U10 і U20 будуть офіційно продавати в Україні і Росії

  1. Чим хороші Meizu U20 і U10?
  2. А на iOK.UA ви знайдете захисні аксесуари

Вчора, компанія Meizu несподівано представила бюджетні апарати Meizu U10 і Meizu U20. Раніше про смартфони не було ніяких чуток.

За заявою представництва Meizu в Росії, восени відбудеться офіційний реліз нових девайсів на російському ринку. Спираючись на цю новину, легко припустити, що Meizu U10 і U20 будуть також продаватися на українському ринку.

Точна дата поки не оголошується, зате відомо, що ціна пристроїв буде незначно дорожче M3s mini (Від 185 доларів) і M3 Note (Від 262 доларів).

Точна дата поки не оголошується, зате відомо, що ціна пристроїв буде незначно дорожче   M3s mini   (Від 185 доларів) і   M3 Note   (Від 262 доларів)

Чим хороші Meizu U20 і U10?

Виробник облачив апарати в скляно-металевий корпус, який став головною фішкою моделей серії U.

Смартфони Meizu U10 і U20 оснащені ОС Flyme 5 OS, дисплеєм, захищеним 2,5D-склом, ОЗУ - 2 ГБ і 3 ГБ, ПЗУ - 16 ГБ і 32 ГБ, microSD, модулями - 13 Мп і 5 Мп, дактилоскопічний датчиком, вмонтованим в клавішу mTouch.

Meizu U10 має HD-екраном з діагоналлю - 5 дюймів, батарейкою на 2760 мАг, чіпсетом MediaTek MT6750. Meizu U20 обладнаний 5,5-дюймової Full HD-панеллю, батарейкою на 3260 мАг, чіпсетом MediaTek MT6755M.

А на iOK.UA ви знайдете захисні аксесуари

Наша команда вже почала готуватися до новинок. В першу чергу ми покажемо вам захисні бампери для смартфонів серії U. Так що, збережіть собі посилання:

Чим хороші Meizu U20 і U10?
Чим хороші Meizu U20 і U10?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика