Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Meizu 16th і 16th Plus на чіпах Snapdragon 845 офіційно представлені

Meizu нарешті представила давно анонсуються флагманські смартфони на основі досить популярного останнім часом чіпа Qualcomm - Meizu 16th і Meizu 16th Plus Meizu нарешті представила давно анонсуються флагманські смартфони на основі досить популярного останнім часом чіпа Qualcomm - Meizu 16th і Meizu 16th Plus. Основною базою для новинок послужив актуальний 10-нм чіпсет типу Snapdragon 845 (2,8 ГГц.).

Основа позиціонування нових моделей: унікальний дисплей і безрамковий дизайн корпусу без так званої «брови». Унікальність дисплея виражається відразу в багатьох аспектах. Насамперед обидва апарати мають 6 і 6,5 AMOLED-панелі з дозволом Full HD plus і співвідношенням сторін 18 до 9. По-друге, вони підтримують передову технологію «Полегшений дисплей». По-третє, екрани смартфонів мають вбудовані високоточні і надчутливі сканери відбитків пальців.

Ще одна примітна модель новинок - система Super mBack 2.0, перетворила фірмовий логотип-кружечок Meizu в горизонтальну смужку, розташовану в нижній частині дисплея. У смужку розробники вклали функціональність всіх навігаційних кнопок, за прикладом моделі минулого покоління - mBack.

Технічні характеристики нових смартфонів, гідні особливої ​​уваги:
подвійна основна камера (12 + 20-Мп) з AI, оснащена 6-діодним спалахом, лазерним автофокусом, триразовим економічним зумом, а також модулем для Селф (20-Мп), що розпізнає обличчя, якісними динаміками, акумулятором з ємністю 3010 і 3640 мАг у Meizu 16th і Meizu 16th Plus відповідно, функціоналом швидкої зарядки акумулятора mCharge і Flyme OS 7.

Передзамовлення на представлені новинки в Китаї доступний вже з 8 серпня поточного року. Кожна модель можлива в трьох варіаціях: Meizu 16 - 6/64 ГБ з по ціні 2,7 тис. Юанів (405 $.), 6/128 ГБ з - 2,9 тис. Юанів (440 $) і 8/128 ГБ - 3,3 тис. юанів (495 $.); Meizu 16th Plus - 6/128, 8/128 і 8/256 ГБ за 3, 2 тис. Юанів (408 $.), 3,5 тис. Юанів (525 $) і 3,9 тис. Юанів (585 $) відповідно. Варіанти кольорів корпусу - білий і чорний. Решта подробиць релізу новинок в Росії і країнах Європи будуть оприлюднені окремо.

Решта подробиць релізу новинок в Росії і країнах Європи будуть оприлюднені окремо

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика