Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Meizu Pro 7: ціна і дата анонса

Наближається анонс нового флагмана Meizu, тому про модель з'являється все більше інформації

Наближається анонс нового флагмана Meizu, тому про модель з'являється все більше інформації. Останні витоку стосуються можливої ​​дати презентації і ціни новинки.

Ймовірно, Meizu Pro 7 буде анонсований 26 липня, а вже 4 серпня смартфон надійде в продаж в Китаї. Компанія може представити відразу два апарати - Pro 7 і Pro 7 Plus. Другий повинен отримати більший екран і кращі характеристики, але конкретики поки немає.

Другий повинен отримати більший екран і кращі характеристики, але конкретики поки немає

Основною особливістю моделей повинен стати додатковий E Ink дисплей, розташований на задній стороні. Як і більшість флагманів 2017 року, Meizu Pro 7 і Pro 7 Plus коштуватимуть дорожче попередників: $ 409 і $ 484 за базову і старшу версію Pro 7, $ 484 і $ 555 за Pro 7 Plus.

Згідно з останніми даними, Meizu Pro 7 може отримати дисплей діагоналлю 5,5 дюймів, а не 5,2, як передбачалося раніше. В якості основи флагмана буде використана платформа MediaTek Helio X30, основна камера буде представлена ​​модулями Sony IMX386 і IMX286, а дозвіл фронтального складе 16 Мп. Як багатофункціонального гнізда виступить USB Type-C, модель збереже звичний mini-jack.

джерело: Gizmochina

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика