Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


«Мегафон» і МТС запустили trade-in смартфонів Sony і LG


В trade-in приймається 30 моделей смартфонів LG і 26 пристроїв Sony.

У роздрібних салонах МТС «Мегафона» з'явилася послуга обміну старих смартфонів Sony і LG на нові, повідомляє портал vc.ru. Партнером по сервісу trade-in виступає компанія Smartprice, що вийшла на ринок в 2017 році і спочатку працювала тільки з Apple і Samsung.

З 18 вересня 2018 року біля покупців в салонах МТС «Мегафона» є можливість придбати новий смартфон від LG або Sony, здавши в залік покупки старе пристрій. В trade-in приймається 30 моделей смартфонів LG і 26 пристроїв Sony. Максимальна знижка за LG G6 становить 8010 рублів, за Sony Xperia XZs - 13 530 рублів.
Проект тестується в салонах роздрібних мереж, розташованих в Московській і Ленінградській областях і Краснодарському краї, а також в монобрендових магазинах Sony. До кінця 2018 року Smartprice розраховує розширити географію до 16 тисяч салонів по всій країні.

підписуйтесь на нашу email-розсилку , Канали в Facebook , Telegram і дзен . Джерело: Молли.Ru

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика