Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Лінійка відеокарт AREZ удостоїлася згадки на офіційному сайті ASUS

Пару тижнів тому в Мережі з'явилася перші неофіційні відомості про плани ASUSTeK Computer вивести на ринок «сімейство» відеокарт AREZ, до якого мають увійти виключно продукти серії Radeon. Уже на той момент подібний розвиток подій здавалося цілком правдоподібним, а напередодні підтвердження даної інформації надійшло від самої ASUS.

з'явилася

на офіційному сайті тайванського вендора з'явився розділ, присвячений графічним картам серії AREZ. На жаль, в даний час перелік готуються відеоприскорювачів ще порожній, і важко сказати, які саме продукти будуть продаватися під новим брендом.

На жаль, в даний час перелік готуються відеоприскорювачів ще порожній, і важко сказати, які саме продукти будуть продаватися під новим брендом

Нагадаємо, дебют серії відеокарт ASUS AREZ в першу чергу обумовлений тісною співпрацею тайванського виробника з Nvidia і участю в її ініціативи GeForce Partner Program . Остання передбачає повне посвячення ігрового бренду відеокарт лінійки GeForce, яким в цьому випадку є давно знайомий Republic of Gamers.

джерело:
HardOCP

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика