Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ліквідація безграмотності: як правильно вимовляти «Huawei»?

Що вже там приховувати: всі ми любимо смартфони китайських виробників, і на те є чимало причин. Перш за все, через вартість, яка на тлі більш іменитих компаній просто не може не викликати посмішку. По-друге, завдяки привабливим характеристикам, в переважній більшості випадків не поступаються аналогам. Як би там не було, є у них і слабке місце. Мова, що природно, йде про назви брендів, правильно вимовити які можуть лише одиниці. Виправляти ситуацію, що склалася сьогодні ми будемо на прикладі Huawei . Давайте починати.

Перш за все, варто відзначити, що щось подібне ми вже бачили раніше. Все вірно, в середині лютого віце-президент Xiaomi Хьюго Барра розповів всьому світу про тонкощі вимови назви своєї компанії. Нагадаємо, в результаті правильним варіантом виявився «Шао-ми», а не звичні багатьом «Сяомей» і «Ксіомі».

Нагадаємо, в результаті правильним варіантом виявився «Шао-ми», а не звичні багатьом «Сяомей» і «Ксіомі»

Виявляється, ситуація з Huawei не набагато краще, і її співробітники дійсно цим стурбовані. Ну а як ще можна пояснити реліз відеоролика, присвяченого виключно цієї деталі?

У центрі сюжету перебуває тренер з правильної вимови і гравці футбольного клубу Арсенал. У порядку черги він запрошує їх у невелику аудиторію, після чого вчить присутніх озвучувати їхні прізвища без помилок.

Звичайно, у відеоролику не був забутий і сам бренд. Зокрема, протягом останніх десяти секунд горезвісний тренер розповів про деталі вимови Huawei. Ймовірно, результат здивує навіть найвідданіших шанувальників високих технологій. Як повідомляють представники ресурсу phonearena, говорити Huawei варто виключно як «Уа-вей».

Чи доводилося вам чути такий варіант раніше? І, головне, як називали Huawei до цього ви? Поділіться своїми відповідями в коментарях.

Ну а як ще можна пояснити реліз відеоролика, присвяченого виключно цієї деталі?
Чи доводилося вам чути такий варіант раніше?
І, головне, як називали Huawei до цього ви?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика