Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Lenovo ThinkPad: кращі ноутбуки для бізнесу Дистриб'юторська компанія MICS

Марка ноутбуків ThinkPad добре відома на ринку вже не одне десятиліття. З самого появи пристроїв цієї серії, вони відрізнялися високою надійністю і відмінною ергономікою. З переходом торгової марки ThinkPad під крило Lenovo ноутбуки не тільки зберегли свої достоїнства, завдяки тому, що їх розробкою займаються ті ж фахівці, але і придбали кілька нових якостей. У цьому матеріалі ми розглянемо основні характеристики та гідності трьох актуальних представників серії ThinkPad X - X301, Х201 і Х100е.

Усе три ноутбука належать до бізнес-серії. У чому особливість пристроїв, орієнтованих на активних ділових людей? Перш за все, це надійність і якість виконання, про які ми вже згадували. Відома приказка «час - гроші» тут актуальна як ніколи. Якщо вам, замість того, щоб йти на зустріч з клієнтом, доведеться розбиратися, чому перестало працювати той або інший пристрій або «зависла» система, швидше за все ваш бізнес буде не дуже ефективним. Друга відмінна риса бізнес-ноутбука - це максимальна гнучкість при бездротовому підключенні до мережі і комфортне час автономної роботи. Часом вчасно отримана інформація може вирішити багато, і якщо все, що вам завадить це зробити - відсутність того чи іншого бездротового адаптера, то в майбутньому ви виберете інший ноутбук. Що ж стосується часу автономної роботи, то ця характеристика важлива практично для будь-якого ноутбука. Однак якщо для мультимедійної або домашньої моделі ноутбука виробнику доводиться йти на компроміс, будь то бажання знизити ціну або зменшити вагу, то бізнес-ноутбук повинен володіти найпередовішими технологіями енергозбереження, кращими технологіями захисту даних і найдосконалішими акумуляторами.


Lenovo ThinkPad X301

Lenovo ThinkPad X301 - це повноцінний ноутбук досить компактних розмірів. Діагональ його екрану складає 13,3 дюйма. Дана модель прийшла на зміну ThinkPad X300, і в порівнянні зі своєю попередницею вона на 20% швидше. При товщині всього 2,5 см і вазі близько півтора кілограмів X301 оснащений вбудованим мультиформатним DVD-приводом, а в якості сховища даних користувача виступає твердотільний накопичувач різної ємності.ThinkPad X301 являє собою рішення преміум-класу і відповідає всім вимогам, що висуваються користувачами до цього класу мобільних комп'ютерів. В першу чергу варто відзначити високу якість матеріалів. Пластик «софт-тач», наприклад, зустрічається в ноутбуках нечасто. Збірка ноутбука виконана з прецизійної точністю, тут немає навіть натяку на люфт і скрип. Саме таким і повинен бути справжній помічник керівника.

ThinkPad X301 - в міру потужний ноутбук. Він дозволяє без праці насолодитися переглядом відео високої роздільної здатності. При цьому, потужність у подібного рішення стоїть на другому місці. Це логічно - директор не буде працювати з графікою або обробляти великі масиви даних, все необхідне йому надішлють підлеглі. Завдяки помірній потужності, X301 отримує дуже тривалий час автономної роботи. Важливий момент: якщо вбудований оптичний привід замінити другим акумулятором, то ноутбук буде працювати в півтора рази довше.


Важливий момент: якщо вбудований оптичний привід замінити другим акумулятором, то ноутбук буде працювати в півтора рази довше


Саме по собі наявність приводу - також дуже важливо. Це дозволить насолодитися переглядом DVD в дорозі, скоротати час авіаперельоту, або ж, наприклад, ознайомитися з презентацією.

По суті, Lenovo ThinkPad X301 являє собою щоденник 21 століття. Важливі дані - завжди під рукою, вага - невеликий. І це правильно, директор не захоче носити з собою зайвого. Дуже важливий і той момент, що національна безпека даних гарантована: за це відповідає цілий ряд фірмових рішень щодо фізичного захисту компонентів, а також апаратно-програмний комплект ThinkVantage.

Однією з особливостей цієї моделі стала підтримка графічного порту DisplayPort поряд з традиційним VGA. Даний графічний інтерфейс на сьогоднішній день володіє найбільшою пропускною здатністю, а відкритість стандарту полегшує його впровадження в готові продукти. Підтримка DisplayPort робить ThinkPad X301 здатним відображати HD-відео на великому моніторі.


Підтримка DisplayPort робить ThinkPad X301 здатним відображати HD-відео на великому моніторі


Lenovo ThinkPad X301 - це модель з максимальною підтримкою широкосмугового бездротового зв'язку стандартів WiMAX і Wi-Fi. Це робить даний ноутбук максимально зручним для підключення як до мережі Інтернет, так і для комунікації з іншими пристроями, що підтримують бездротовий зв'язок, наприклад, по Bluetooth. З огляду на широку поширеність як WiMAX, так і Wi-Fi, ви зможете бути впевнені в тому, що знайдете потрібну інформацію, де б не знаходилися.

Lenovo ThinkPad X201

Другий ноутбук, звертає на себе увагу серед аналогічних моделей -Lenovo ThinkPad X201. Його основні переваги - це мала вага і тривалий час роботи від батарей. Цільова аудиторія даного ноутбука - корпоративні користувачі, для яких мобільність стоїть на першому місці.

ноутбук ThinkPad X201 побудований на новій платформі Intel Calpella і комплектується самими продуктивними процесорами на сьогоднішній день - Core i5 і Core i7. Цей ультрапортативний ноутбук є не тільки найпродуктивнішим в своєму класі, але також володіє рекордним часом автономної роботи, воно може досягати 11 годин. Для по-справжньому гнучкого конфігурування, замовнику доступні різноманітні опції. З бездротових адаптерів можна замовити модулі Wi-Fi, Bluetooth, 3G і WiMAX. Варто зауважити, що даний ноутбук спочатку замислювався як легкий, але потужний обчислювально-комунікаційний інструмент. Посилений за рахунок вуглепластика корпус дозволить не турбуватися за збереження даних в тих випадках, коли інші ноутбуки могли б вийти з ладу. При всьому тому, застосування інноваційних матеріалів в X201 робить його легше аналогів, але також більш міцним і стильним. Нагадаємо, що мінімальна вага моделі, в залежності від комплектації починається від 1,1 кг.


Нагадаємо, що мінімальна вага моделі, в залежності від комплектації починається від 1,1 кг


Не можна обійти увагою і легендарну клавіатуру марки ThinkPad. У X201 все клавіші повнорозмірні, а хід кнопок м'який, з чіткою фіксацією натискання. Робота з такою клавіатурою приносить справжнє задоволення, в тому числі завдяки відсутності шуму. Мабуть, остання важлива деталь, що стосується ергономіки - наявність не тільки фірмового покажчика TrackPoint, але і більш звичної більшості користувачів сенсорної панелі, відсутність якої раніше сприймалося деякими користувачами як недолік.

Ще один важливий момент - можливість підключення док-станції з можливістю установки приводу DVD-RW або другого жорсткого диска. Крім цього, доступні акумулятори різної емкості.Ноутбук Lenovo ThinkPad X201 крім стандартної конфігурації буде доступний в двох додаткових варіантах: максимально полегшений варіант вагою 1,1 кг отримав позначення X201s, а трансформована варіація з сенсорним екраном названа X201t.Нова лінійка X201 стала ще доступнішою, ціна портативного комп'ютера починається від 29 тисяч рублів.


Lenovo ThinkPad X100e

Третя модель, про яку хотілося б розповісти - ультрапортативний Lenovo ThinkPad X100e . Даний ноутбук - перша модель серії на платформі AMD. Новинка оснащена дисплеєм зі світлодіодним підсвічуванням, який має розмір 11,6 дюйма по діагоналі і дозвіл 1366 х 768 пікселів. Ніша, яку займає цим лептопом досить своєрідна. З одного боку, подібного пристрою доведеться конкурувати з цілою армією десятидюймових нетбуків, неабияк додали в функціональності за останній час. З іншого - трохи більше габаритні ультратонкі ноутбуки 12-ти і 13-ти дюймів. Не секрет, що ділова аудиторія, на яку і розрахований ThinkPad X100e, досить консервативна. За допомогою чого цей ноутбук буде ламати стереотипи?Перша дійсно оригінальна особливість моделі - платформа AMD, з основою у вигляді процесора AMD Athlon Neo MV-40 з тактовою частотою 1,6 ГГц. Завдяки застосуванню продукції AMD вдалося домогтися балансу між продуктивністю і ціною пристрою. Конфігурація також включає до 4 ГБ оперативної пам'яті і жорсткий диск об'ємом 160, 250 або 320 ГБ. Особливо хочеться відзначити вбудований графічний прискорювач Radeon HD 3200, який сьогодні є одним з кращих в своєму класі.

Також ThinkPad X100e володіє і іншими перевагами перед нетбуками. По-перше, це єдине рішення подібного класу, оснащене як трек-поінт, так і тачпадом. По-друге, це матовий екран, який дуже цінують багато користувачів. І, по-третє, це єдине рішення, що підтримує установку 4 ГБ оперативної пам'яті. Крім цього, важливими перевагами моделі є влагозащищенная клавіатура і акселерометр для аварійної парковки головок жорсткого диска.


Крім цього, важливими перевагами моделі є влагозащищенная клавіатура і акселерометр для аварійної парковки головок жорсткого диска


За замовчуванням, ноутбук обладнаний адаптерами Ethernet і Wi-Fi, додатково можлива установка Bluetooth і 3G. Для відео-конференцій передбачена web-камера. Крім цього є пристрій читання карт пам'яті, а клавіатура захищена від пролиття рідини. Х100е може комплектуватися трёх'ячеечной або ж шестіячеечной батареєю. У першому випадку лептоп пропрацює без підзарядки трохи більше двох годин, а в другому - термін автономної роботи досягає п'яти годин. Не дивлячись на такі значні параметри, маса ноутбука - від 1,36 кг.


Підводячи підсумок

Сьогодні ми розглянули лінійку бізнес-ноутбуків ThinkPad. Кожна з трьох моделей здатна стати чимось більшим, ніж є простою портативний комп'ютер. Ноутбук Lenovo ThinkPad - це надійний бізнес-партнер, в якому ви можете щодня бути впевнені і якому можна довірити свої завдання і важливі дані.

27 квітня 2010 р

У чому особливість пристроїв, орієнтованих на активних ділових людей?
За допомогою чого цей ноутбук буде ламати стереотипи?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика