Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Lenovo P70 - містер Витривалість

  1. Огляд смартфона Lenovo P70
  2. Технічні характеристики
  3. Камера
  4. висновок

Будемо реалістами: рекорди автономності - не те, за чим женуться виробники смартфонів

Будемо реалістами: рекорди автономності - не те, за чим женуться виробники смартфонів. На презентаціях новинок ми чуємо про яке виросло дозвіл дисплеїв, продуктивних процесорах, якісної камері і сканерах відбитків пальців, а як щодо акумулятора? Все ж є одна компанія, яка не перший рік прокладає стежку в напрямку двох днів активної роботи мобільного девайса від одного заряду - це Lenovo. На щастя, батарейкою значної ємності відрізняються не тільки дорогі флагманські моделі, але і середнячків. Наприклад, P70 може похвалитися 4000 мАг.

Огляд смартфона Lenovo P70

Огляд смартфона Lenovo P70

Технічні характеристики

Операційна система: Android 4.4.4 KitKat;

Екран: IPS, 5 дюймів, роздільна здатність 1280 x 720 пікселів, щільність 294 ppi;

Процесор: MediaTek MT6752 (чотирьохядерний 1.2 ГГц), графічна система MaliT760-MP2;

Оперативна пам'ять: 2 ГБ;

Накопичувач: 16 ГБ, слот для карт microSD;

Основна камера: 13 Мп;

Фронтальна камера: 5 Мп;

Бездротові підключення: Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, Bluetooth 4.0, LTE Cat.4;

Акумулятор: 4000 мАг;

Колір чорний;

Розмір: 71.8 x 8.9 x 142 мм;

Вага: 149 г.

Притримаєте колючі зауваження, критики: так, це не поєднання скла і металу в преміальному Galaxy S6, але ж мова йде про доступне смартфоні! І все-таки Lenovo прогресує, а P70 виглядає набагато привабливіше за своїх попередників. Апарат можна обізвати цеглою: товщина складає менше дев'яти міліметрів, а вага - майже 150 грам. Завдяки округленим гранях апарат впевнено відчувається в руці, не намагаючись вислизнути на підлогу. Єдиний варіант забарвлення корпусу - темно-сірий. Задня кришка, незважаючи на свою матовість, прекрасно збирає відбитки пальців і подряпини. Вона знімається, оголюючи акумулятор, і при неакуратному використанні легко пошкоджується - лист пластику занадто тонкий.

Кнопки блокування і гойдалка гучності імітують метал - незначна дрібниця додає вишуканості. В цілому девайс напевно призначений для сильної половини людства - панночкам його строгий дизайн може здатися нудним.

можливості

Передачею кольору, олеофобним покриттям дисплей пристрою нагадав Lumia 830. Аналогічне «віндофону» дозвіл HD на п'яти дюймах виглядає на диво добре. І без технології ClearBlack чорний колір має насичений відтінок, водити по поверхні тачскрін пальцем суцільне задоволення. Сліди з екрану видаляються просто, яскравість вище середнього - сонячним днем ​​її може здатися замало, але це шедеври цінового сегмента.

Є 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам'яті. Цього більш ніж достатньо для вирішення середньостатистичних завдань: редагування документів, пошта та соціальні мережі.

Від одного заряду смартфон працює довго, зовсім як заєць з реклами Duracell. Чи то справа дійсно в акумуляторі, а може, причина в тому, що розряджати Lenovo практично нічим. Покликання апарату - бути корисним в побуті, процесор ставить хрест на використанні в якості мобільного консолі - запускати 3D-аркади на максимальних налаштуваннях не вийде. Деякі ігри вилітали при кожному запуску, наприклад, найпростіша «Боротьба умів» . Факт залишається фактом: не потрібно поповнювати енергетичні запаси девайса щоночі. Після одного дня зі мною апарат показував 60% на індикаторі і жив ще дві доби. Якщо необхідно - P70 і про інших, менш витривалих девайсах подбає, благо, OTG-перехідник в комплекті.

Камера

Lenovo P70 оснащений абсолютно посереднім фотомодулем зі спалахом. Все, на що він здатний - знімки з роздільною здатністю 13 Мп. В черговий раз хочеться повторити: «кількість не означає якість». Претензії до рівня деталізації, балансу білого. Оптика не справляється з недостатніми умовами освітлення. А ось до фронтальної камері на 5 Мп, що вже стандарт навіть у класі недорогих апаратів, нарікань немає. Реалізація гідна - нітрохи не гірше, ніж в іміджевих моделях лінійки Vibe X.

висновок

Важко винести підсумковий вердикт. Оцінивши «за» і «проти» - хороший дисплей, середню камеру, багату комплектацію з чохлом, захисною плівкою і OTG і, зрозуміло, акумулятор, можна сміливо радити девайс людям зрілого віку, яким навряд чи знадобиться запускати на смартфоні Dungeon Hunter 5 . Але дізнавшись середню вартість P70, 19 тисяч, висновки перестали здаватися такими очевидними. Ту ж саму Lumia 830 з більш скромною батарейкою, але відмінною камерою, можна купити на п'ять тисяч і дешевше.

Вирішальним фактором при виборі стане платформа - Android як і раніше ближче і зрозуміліше для сприйняття більшості, а значить, P70 знайде свою аудиторію.

На презентаціях новинок ми чуємо про яке виросло дозвіл дисплеїв, продуктивних процесорах, якісної камері і сканерах відбитків пальців, а як щодо акумулятора?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика