Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Легкий браузер для слабкого комп'ютера

 1. Швидкий і легкий браузер для слабкого комп'ютера K-Meleon
 2. Легкий браузер для старого комп'ютера SlimBrowser.
 3. Легкий браузер Яндекс
 4. Швидкий, легкий і безпечний браузер Comodo Dragon від Comodo
 5. 6. Avant - це ще один хороший, швидкий і легкий браузер для слабкого комп'ютера.
 6. Браузер Avant має безліч функцій, таких як:
 7. Способи модернізації і поліпшення роботи нетбука, ноутбука або комп'ютера:

Легкий браузер для слабкого комп'ютера. Огляд.

Таке питання для мене "стало руба", приблизно рік тому, коли мій старий нетбук, став працювати все гірше і гірше, коли вже не стала допомагати для поліпшення продуктивності нетбука, перевстановлення Windows і повна чистка нетбука від пилу і бруду.

Але продовжувати використовувати цей нетбук, мені було необхідно, як переносний пристрій для роботи в інтернеті.

Для прискорення роботи браузера я бачив два рішення:

 1. Підібрати для мого старого нетбука легший браузер.
 2. Провести не сильно витратну модернізацію нетбука для поліпшення його роботи

Ось про ці дві, простих рішеннях я і розповім в статті.

Вирішивши пошукати легкий браузер для слабкого комп'ютера я перебрав і перепробував не один десяток браузерів і зупинився на браузері K-Meleon. Це повноцінний, але мало відомий браузер російською мовою. Але деякі з перерахованих браузерів нижче мені теж подобаються своєю легкістю і швидкодією.

Швидкий і легкий браузер для слабкого комп'ютера K-Meleon

Перевіривши роботу браузера K-Meleon на нетбуці і переконавшись, що він дійсно легкий браузер для слабкого комп'ютера я вирішив перевірити його на інших своїх комп'ютерах, як там він працює.

Така перевірка показала, що браузер K-Meleon, дійсно найлегший браузер для слабкого комп'ютера з усіх браузерів, які я тестував.

Статистики порівняння швидкодії браузера K-Meleon в порівнянні з іншими браузерами, я Вам не приведу. Це моє, «чисто візуальне думка». Я порівнював, як швидко запускаються браузери і як швидко завантажуються однакові сторінки на сайтах.

Нижче в статті я розповім і про інших легких браузерах для слабких комп'ютерів.

1. K-Meleon - це дуже швидкий, легкий браузер для слабкого ПК і добре настроюється на движку Gecko, розробленому Mozilla і використовуваному також в Firefox.
Браузер K-Meleon є вільним програмним забезпеченням, з відкритим вихідним кодом, випущеним у відповідності з ліцензією GNU General Public License. Браузер K-Meleon розроблений спеціально для операційних систем сімейства Microsoft Windows (Win32).

Заходьте на офіційний сайт K-Meleon, вибирайте версію браузера, інсталятор або Портабельная версію, завантажуйте і запускайте. Або можна завантажити легкий браузер для слабкого комп'ютера K-Meleon російською на сайті російськомовної команди. Посилання нижче.

Легкий браузер для слабкого комп'ютера

Вибираємо браузер K-Meleon з установкою на комп'ютер або без установки і викачуємо

Браузер запуститься. Скажу відразу, що інтерфейс браузера має свої особливості і якщо чесно для мене він не дуже звичний.

Так наприклад для експорту моїх закладок в K-Meleon не передбачений експорт з HTML файлу і мені довелося, спочатку експортувати мої закладки в браузер Internet Explorer і вже з IE, експортувати закладки в K-Meleon.

Але, це невелика незручність на яке можна і не звертати увагу, головне, що K-Meleon дійсно легкий браузер і добре працює на слабких комп'ютерах.

Як відкрити ВKонтакте (vkontakte), Однокласники та інші сайти в K-Meleon, якщо вони заблоковані для Вас? У верхній частині браузера K-Meleon в панелі інструментів знайдіть кнопку Ultrasurf і натисніть на неї лівою кнопкою мишки або правої і виберіть включити. Через кілька секунд включиться режим проксі і Ви зможете відвідувати заблоковані сайти.

Завантажити швидкий браузер K-Meleon можна на сайті розробника.

Завантажити легкий браузер K-Meleon, можна від російськомовної команди ТУТ

2. Далі, з усіх перевірених мною браузерів я можу рекомендувати, як легкий браузер для слабкого комп'ютера, браузер SlimBrowser.

Легкий браузер для старого комп'ютера SlimBrowser.

Має масу функцій (Автоматичне заповнення форм, швидкий менеджер завантажень, переклад веб-сторінок і тексту, блокування спливаючих вікон і настирливої ​​реклами та багато іншого), які Вам сподобаються.

Просто зайдіть на офіційну сторінку і самі прочитайте, там все російською мовою.

Завантажити браузер SlimBrowser можна на офіційному сайті.

3. Наступний легкий браузер, це мабуть браузер Opera. Що мені найбільше подобається в браузері Opera, так це безкоштовний VPN (безкоштовний анонімайзер), який дозволяє мені відвідувати заблоковані сайти, такі як Linkedin. Безкоштовний VPN потрібно підключити самому в налаштуваннях Opera. Включити безкоштовний VPN в браузері Opera Ви можете в Настройках - вкладка Безпека - поставте галочку у VPN.

Насправді визначити, який найлегший браузер для слабкого комп'ютера, це справа складна. Так як всі виробники браузерів прагнуть робити їх більш легкими і найлегший браузер, який був вчора, сьогодні вже може бути і не найлегшим.

Завантажити браузер Opera на офіційному сайті.

4. Як приклад, ще недавно мене багато в чому влаштовував браузер Яндекс, але мені не подобалася його "ваговитість", правда вже зараз працюючи в цьому браузері, я не бачу істотних відмінностей у швидкодії в порівнянні з тією-ж Opera.

Легкий браузер Яндекс

А такі функції, як вбудований перекладач, система безпеки Protect, яка перевіряє сайти і файли на віруси, блокує сторінки шахраїв, береже мої паролі і дані банківських карт, а також захищає платежі в інтернеті та інші функції, мені дуже подобаються.

Починаючи з версії 18. 4. 1 в Яндекс браузері з'явився "Спрощений режим", який включається автоматично, якщо на пристрої встановлено менше 2 ГБ оперативної пам'яті і 1 ядро ​​CPU.

У спрощеному режимі Яндекс браузер відключає або змінює не надто важливі функції для користувачів, такі як:

 • Динамічні фонові зображення
 • Відключає анімацію тих елементів інтерфейсу браузера, які витрачають багато ресурсів процесора
 • Зменшує кадрову частоту відео та ігор на сторінці
 • Знижує активність фонових вкладок
 • та інше

І в спрощеному режимі Яндекс браузер стає більш легким браузером, який нормально працює на старому і слабкому ПК.

Завантажити браузер Яндекс на офіційному сайті.

Швидкий, легкий і безпечний браузер Comodo Dragon від Comodo

5. Comodo Dragon - це браузер на движку Chromium і перероблений розробниками для більшої безпеки.

Comodo Dragon за словами розробників, спеціально створювався, як більш легкий, швидкий і безпечний браузер. Що пропонує користувачам всі функції Chrome плюс рівень захисту і конфіденційності, який користувачі можуть отримати тільки з Comodo Dragon. Включаючи рівень секретності, який на багато вище ніж у Chromium.

Comodo Dragon має технологію валідації домену, яка визначає і відокремлює сертифікати SSL високого і низького рівня.
Зупиняє кукіси і інших Веб-шпигунів.
І запобігає всі відстеження завантажень браузера для забезпечення Вашої безпеки.

Від себе хочу додати, що я довгий час користувався цим браузером на старому нетбуці і браузер Comodo Dragon, мені сподобався, це дійсно дуже легкий браузер.

Завантажити швидкий браузер Comodo Dragon на офіційному сайті.

6. Avant - це ще один хороший, швидкий і легкий браузер для слабкого комп'ютера.

І якщо Вас не влаштовує швидкий браузер K-Meleon, або швидкий браузер Comodo Dragon, які я вказав вище в цій статті, я настійно рекомендую спробувати Avant браузер. Не забувайте і SlimBrowser, це теж досить спритний браузер, який підійде для старих ПК.

Тим більше, що на офіційному сайті браузера Avant, є USB версія браузера, якою Ви можете користуватися без установки на комп'ютер. Браузер Avant, це відмінний варіант, як легкий браузер для старого комп'ютера, спробуйте:

Вибрати потрібну версію браузера Avant і завантажити

Просто скачайте архів, розпакуйте його в потрібне Вам місце на комп'ютері або переносному диску. Відкрийте з'явилася після розпакування папку і запустіть файл avant.exe, браузер запуститься і Ви зможете перевірити на скільки легкий цей браузер для Вашого пристрою.

У браузер Avant версії Ultimate і USB вбудовані три движка від IE, Firefox і Chrome.

У версії Lite тільки від IE. Зверніть на це увагу при завантаженні браузера.

Як я написав вище, браузер Avant має три вбудованих движка візуалізації: Trident, Gecko і Webkit, це движки Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome.

Ви можете вибрати будь-який движок за замовчуванням і перемикатися на інші, якщо поточний не може правильно відобразити веб сторінку. Ви можете призначити різні движки окремо для кожного сайту в настройках браузера, що дозволить автоматично перемикатися між двигунами під час перегляду сайтів.

Браузер Avant має безліч функцій, таких як:

Блокування реклами
Перекладач сайтів
Завантаження відео
режим інкогніто
Захист від витоку пам'яті
Автоматичне заповнення форми
І багато іншого

Про що Ви можете прочитати на сторінках офіційного сайту браузера і подивитися в самому браузері.

Якщо Вам необхідно змінити мову інтерфейсу, налаштувати браузер під себе, натисніть на кнопку, як показано на зображенні нижче, відкриється вікно в якому Ви зможете вибрати потрібну функцію.

Якщо Вам необхідно змінити мову інтерфейсу, налаштувати браузер під себе, натисніть на кнопку, як показано на зображенні нижче, відкриється вікно в якому Ви зможете вибрати потрібну функцію

Вікно установок браузера Avant

Завантажити легкий браузер для слабкого комп'ютера Avant Ви можете з офіційного сайту тут.

Для слабких комп'ютерів і ноутбуків, пробуйте різні браузери і підбирайте такий, який виявиться швидким і легким браузером для Вашого "заліза". І звичайно дивіться на скільки зручний цей браузер для Вас.

Способи модернізації і поліпшення роботи нетбука, ноутбука або комп'ютера:

 1. Подивіться на всі додатки, які є у Вашому браузері і відключіть непотрібні, чим менше доповнень у Вашому браузері, тим він легше і швидше він буде працювати.
 2. Можливо Ваше пристрій заражено вірусами, які і не дають нормально працювати браузеру і другом програмами. Перевірте Ваше пристрій вбудованим антивірусом і додатково антіверусним сканером. Невеликий огляд антивірусних сканерів прочитайте тут .
 3. Дійсно слабка продуктивність апаратної частини Вашого пристрою. Я рекомендую в цьому випадку додати оперативної пам'яті (ОЗУ) в новий пристрій. Хочу нагадати, що якщо у Вас на пристрої буде більше 4 ГБ оперативної пам'яті, придбаного вами пристрою буде потрібно 64-бітна версія Windows. "Літати" Ваше пристрій при збільшенні ОЗУ не стане, але воно зможе краще справлятися з роботою ресурсоємних додатків. Якщо Ви хочете, щоб у Вашому пристрої покращився швидкодію додатків і самої операційних системи, Вам потрібно задуматися над встановленням SSD накопичувача для системного диска.
 4. Мало місця на системному диску. Якщо у Вас мало місця на системному диску, це може заважати коректній роботі додатків в тому числі і браузера. Вам потрібно очистити системний диск від зайвих програм і файлів (відео, музика та ін.), Або просто видалити в тому числі і з Кошики, або перемістити / перевстановити на інший диск. Після звільнення місця на системному диску, можна провести дефтагментацію диска (якщо нічого не міняли в настройках Windows 10, дефрагментація повинна здійснюватися автоматично, коли Ви не користуєтеся пристроєм).

  Для ручної дефрагментації потрібного диска:
  відкрийте Мій комп'ютер,
  виберіть потрібний диск, зазвичай системний диск це диск С,
  клікніть правою кнопкою мишки вибравши в контекстному меню Властивості,
  відкрийте вкладку Сервіс
  натисніть кнопку Виконати дефрагментацію
  у вікні, натисніть Дефрагментація диска для виділеного диска.

Ось такими нехитрими діями Ви зможете поліпшити роботу Вашого комп'ютера, і збережіть свої нерви.

Для повного видалення програмного забезпечення з комп'ютера, і чищення від непотрібних файлів можете використовувати безкоштовну програму Revo Uninstaller.

На цьому я закінчую свою статтю і сподіваюся, що в списку Ви знайдете легкий браузер для слабкого комп'ютера і ноутбука, який Вам сподобається.

Якщо Ви вибрали зі статті легкий браузер для слабкого комп'ютера і стаття була Вам корисна, не вважайте за працю, поділіться їй в соціальних мережах. Кнопки соціальних мереж на екрані. Дякуємо.

Як оновити драйвера Windows, безкоштовно і легко . Огляд безкоштовної програми російською.

Як відновити настройки браузера за замовчуванням для видалення настирливої ​​реклами та вірусів

«Автор: Леонід Нікітін»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Як відкрити ВKонтакте (vkontakte), Однокласники та інші сайти в K-Meleon, якщо вони заблоковані для Вас?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика