Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купити Російська qwerty-клавіатура для телефону BlackBerry 9700/9780 (гравірування) ⭐ онлайн Blackberry.ua

Подивитися актуальні товари можна за посиланням: магазин BlackBerry

Вам постійно доводиться вести листування за допомогою Вашого смартфона BlackBerry 9700/9780 (Black)? З повною упевненістю можемо сказати, що російська розкладка клавіатури Вам необхідна. Адже дійсно, спілкується з близькими, рідними стане набагато простіше, якщо відпаде проблема вгадування російського символу, під латинською літерою.

Чорна клавіатура QWERTY зі спеціальною гравіюванням російських символів для мобільних телефонів BlackBerry 9700 Black або BlackBerry 9780 Black значно поліпшить процес роботи зі смартфоном. Тепер набрати довге або лагідне повідомлення, бродити по інтернет павутині за допомогою російськомовного пошуку, стане надзвичайно простою справою.

Не втрачайте даремно свої нерви - придбайте клавіатуру, де всі російські символи виконані за допомогою особливого методу гравіювання.

Спеціальні форми клавіш, які Ви бачите на зображенні, мають такий вигляд не тільки для краси. Ця форма зроблена так, щоб навіть великі чоловічі пальці могли безперешкодно потрапляти по необхідної клавіші.

Співробітники RIM роблять все кнопки дуже якісними, тому клавіатура в цілому є дуже практичною і довговічною.

Звичайно, головною особливістю клавіатури з російської гравіюванням є зручність роботи з нею і бажання купити її цілком природне. Але не тільки зручність виявиться у вашому розпорядженні. Надзвичайно висока якість також грає важливу роль.

Корисною інформацією стане для Вас і те, що клавіатура (Black) отримала від виробника підсвічування - тепер в темну пору дня Ви зможете вільно набирати текст і легко управляти смартфоном.

Як Ви розумієте, процедура гравіювання дуже складна. Її особливості полягають в тому, що виконується вона високоточним лазером. Тому «наші» букви знаходяться на такій близькій відстані від латинських символів. Тривалість їх експлуатації орієнтовно дорівнює термінів служби заводський латинської клавіатурі.

Для заміни даного елемента Вам не потрібно проводити розтин апарату. Якщо раптом у Вашого смартфона BlackBerry 9700/9780 гарантійний термін ще не закінчився - не біда. Співробітники нашого сервісного центру без труднощів виконають заміну.

Основні відмінності гравірованої і заводський клавіатури:

• Вартість: заводська клавіатура вимагає великих витрат. • Гравіювання, за спеціальною домовленістю, можливо, зробити як на вашій старій, «рідний» клавіатурі так і на новій. • Колір: заводська клавіатура має червоні російські літери, гравірована - білі. англійські букви мають жирний сіро-чорний колір.

Провести швидку, якісну заміну можливо безпосередньо в нашому офісі. Співробітники нашого сервісного центру є професіоналами, тому процедура заміни, буде швидкою і акуратною.

Кого цікавить даний товар іншого забарвлення - на даний він є для BlackBerry 9780/9700 White .

Кого цікавить даний товар іншого забарвлення - на даний він є   для BlackBerry 9780/9700 White

Купити чорну російську QWERTY-клавіатуру (гравірування) для BlackBerry 9780/9700 в Магазині BlackBerry UA.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика