Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купити Orbotix Sphero 2.0 Robotic Ball в Києві, Львові

Опис товару

Любіть оригінальні електронні гаджети, з якими можна весело провести час і пожартувати над друзями? А може Ви так сильно любите свого домашнього вихованця, що готові запропонувати йому найсучасніші види розваг? Тоді куля-робот Orbotix Sphero 2.0 Robotic Ball - саме те, що Вам потрібно.
Цей «розумний» куля надасть чудову можливість грати в веселі ігри на Вашому iPhone, iPad або iPod touch, проходячи захоплюючі квести. Крім цього, Ви зможете грати в гольф, використовуючи перевернутий паперовий стакан, а також програмувати куля на проходження потрібного Вам маршруту, споруджуючи трампліни і перешкоди.
Купивши дві кулі, Ви зможете влаштовувати заїзди на перегонки по заздалегідь спланованим маршрутами зі своєю другою половинкою або друзями. Все залежить тільки від Вашої фантазії, адже куля Orbotix Sphero 2.0 Robotic Ball не знає обмежень.
Любіть оригінальні електронні гаджети, з якими можна весело провести час і пожартувати над друзями
Крім того, цей куля-робот оснащений LED підсвічуванням, яка дуже ефектно виглядає в темряві і заворожує погляд. Для того щоб отримати можливість зарядити необмеженою кількістю позитивних емоцій, Вам необхідно просто завантажити в App Store додаток під назвою Sphero, підключити гаджет до мобільного девайсу від Apple за допомогою Bluetooth з'єднання, і Ваш куля буде готовий до пригод.
Варто відзначити, що гаджет має протиударними властивостями, а також абсолютно не боїться води. Крім того, вся електронна начинка надійно захищена товстим шаром полікарбонату. Розробники відмінно попрацювали для того, щоб цей шар-робот було неможливо зламати, адже в ньому просто-напросто нічого ламати.
У комплекті з кулею Ви також отримаєте док-станцію для підзарядки, яка всього за 2 години повністю заповнить гаджет енергією і підготує його до нових викликів і пригод. До речі, куля сумісний не тільки з пристроями на безе iOS, але і з гаджетами Android. Orbotix Sphero 2.0 Robotic Ball - це іграшка майбутнього для найвишуканіших любителів розваг.

А може Ви так сильно любите свого домашнього вихованця, що готові запропонувати йому найсучасніші види розваг?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика