Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купити системний блок настільки комп'ютера в ДНР: Донецьк, Макіївка, Горлівка

Системний блок стаціонарного комп'ютера

Швидко і практично непомітно комп'ютер щільно проник в наше життя і обплів незримою патиною кожну з її сфер. Без електронного помічника запрацює жоден офіс, інтернет магазин , Завод і студент не зможе вчитися без комп'ютера. Багато вже перейшли на ноутбуки, адже вони зручні і практичні, але стаціонарний персональний комп'ютер їм нізащо не замінити, ніколи ноут не володітиме таким запасом потужності, як повнорозмірні пристрій.

При слові «комп'ютер» моментально виникає асоціація з монітором, як головним елементом ПК в ДНР, але насправді це не так. Ні, монітор дуже важливий, без нього не буде працювати машина, але серце комп'ютера криється не в ньому, а в системному блоці, який часто навіть не видно в ніші під робочим столом.

Класичний системний блок настільного ПК являє собою металеву коробку, в яку вкладено всі елементи, що відповідають за його роботу, а саме материнська плата, процесор, блок живлення, вентилятор, блок оперативної пам'яті, відеокарта, мережева карта, жорсткий диск. Передня панель будь-якого системного блоку має на собі дві кнопки: включення і перезавантаження, а також дисководи, роз'єми для USB і ін.

Зібрати системний блок настільного ПК можна і самостійно, вибираючи кожну деталь і комплектуючи їх в корпус, а можна вибрати готовий системний блок в ДНР-Маркет. Вибираючи відповідну модель варто вивчати кожну деталь окремо, приділимо трохи уваги їх опису, щоб Вам було простіше зробити вибір.

Блок живлення - одна з найважливіших елементів, його потрібно вибирати особливо уважно. Він займається прийомом електричного струму з мережі і розподілом його по іншим елементам пристрою. Парадоксально, але блок цілком можна вибрати по вазі, чим важче, тим краще, тому що всі його складові частини досить важкий.


Процесор - мозок комп'ютера, основною обчислювальний елемент, який відповідає за швидкість і якість роботи ПК. Обробляючи послідовність мікрокоманд, він видає інформацію на монітор і дозволяє працювати, дивитися і вивчати. За швидкість і продуктивність відповідають тактова частота, кількість ядер і архітектура. ДНР-Маркет рекомендує розглядати процесори таких фірм, як AMD або Intel.

Материнська плата - своєрідне сполучна ланка, яка об'єднує в єдине ціле всі елементи ПК і містить додаткові деталі, такі як: мережевий адаптер, звукова і вбудована відеокарта і ін. В ноутбуках і ультрабуки структура аналогічна.

Вентилятор не рахується базової деталлю, але ДНР-Маркет рекомендує купувати ПК з ним або встановлювати його додатково. Такий незначний елемент може вберегти всю систему від перегріву, що дуже актуально при відеоіграх або інших навантажувальних систему діях.

Планка ОЗУ оперативної або швидкодіючої пам'яті комп'ютера відповідає за дії в даний момент, впливає на швидкість роботи і в сучасних моделях повинна бути не менше 4 Гб.

Жорсткий диск - пристрій тривалого зберігання інформації, може бути HDD або SSD накопичувач формату. На ньому встановлена ​​операційна система і зберігаються всі текстові, відео та інші файли. Мінімальний розмір 50 Мб, але краще купувати 1 Тб або навіть більше.

Відеокарта теж не обов'язкова, але ж є вбудована, якої достатньо для нормальної роботи або навчання. Але якщо Ви плануєте грати в ігри, редагувати фото або складати архітектурні проекти на спеціальних програмах, то без додаткової картки Вам не обійтися.

Але якщо Ви плануєте грати в ігри, редагувати фото або складати архітектурні проекти на спеціальних програмах, то без додаткової картки Вам не обійтися

Шукаючи потрібні, не варто залишатися зі складнощами наодинці, зверніться до досвідченого консультанта магазину по телефону або в онлайн-чаті, проконсультуйтеся з обраної моделі або озвучте Ваші вимоги до пристрою, а фахівець підбере варіанти. Якщо Вам складно і клопітно розбиратися з кожною деталлю окремо, можна скористатися вже заздалегідь обраній класифікацією моделей, яка ділить всі ПК на ігрові та моделі для роботи і навчання.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика