Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купити ноутбук в інтернет-магазині Lexcomp в кредит, вигідно за низькою ціною.

  1. Як вибрати ноутбук? Ваші цілі.

На полицях інтернет-магазинів можна зустріти величезну кількість моделей ноутбуків

На полицях інтернет-магазинів можна зустріти величезну кількість моделей ноутбуків. Кожна марка пропонує свої технологічні особливості. Якщо ви думали, що купити хороший ноутбук легко, то Ви помиляєтеся. Насправді вибір ноутбука це дуже делікатне, непростий і клопітка справа, адже з цим міні-комп'ютером вам доведеться працювати кожен день. Тому перш ніж придбати ноутбук, потрібно визначиться, для яких цілей ви його берете. Якщо він вам потрібен тільки для того, щоб друкувати тексти то вам підійде недорога модель, а ось якщо для більш складного завдання, то тут доведеться вибрати більш модель.

Як вибрати ноутбук? Ваші цілі.

1.Просто «друкарська машинка» і подивитися фільми. Тут підійдуть недорогі початкові моделі. Але вам слід врахувати, що від недорогих лептопів не слід чекати чогось особливого. Звернути свою увагу слід на кріплення кришки з монітором і живучість шлейфу.

2.Ноутбук для поїздок і роботи. Якщо ви багато переміщується, і тримайте дані в ноутбуці, то вам потрібно купити ноутбук і надійнішу.

  • Вага, тягати важкий ноут, не дуже хороше завдання.
  • Потужний акумулятор.
  • Компактність, невеликий дисплей і мінімальна товщина.
  • Якісні зовнішні роз'єми

Потужність процесора і оперативна пам'ять в даному випадку не так важливі. Вони просто будуть гідні. Важливіше саме зручність повсякденного використання.

3.Работа з графікою або гри. В и хочете купити ноутбук в інтернет-магазині (ігровий ноут) або графічну станцію, то знайте, вони завжди будуть поступатися профільним дескстопам. Але все ж ноутбуки з потужною відеокартою і процесором цілком придатні для роботи з графікою. Зверніть увагу:

  • Охолодження. Чим більше вентиляторів, тим краще. Тому такий ноут НЕ буде надтонкою.
  • Процесор і відеокарта.
  • Оперативна пам'ять і можливість апдейта.

На акумулятор і вага для ігрових ноутов доведеться забути. Вони призначені для інших завдань.

У нашому інтернет магазині можна придбати ноутбук будь-якого типу в розстрочку і кредит за вигідною ціною з доставкою по Москві і Московській області і Росії. Детальніше про те як вигідною замовити в кредит здес ь.

Як вибрати ноутбук?
Як вибрати ноутбук?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика