Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купи Телефон Nokia від MegaCom за вигідною вартості і отримай 300 хвилин в подарунок! :: MegaCom

Купи Телефон Nokia від MegaCom за вигідною вартості і отримай 300 хвилин в подарунок!

Стільниковий телефон Nokia 1280 від MegaCom - відмінне рішення для цінителів надійності, компактності і якісного продукту! При покупці телефону, компанія MegaCom надає бонус у вигляді 300 безкоштовних хвилин. Телефон можна придбати в центрах продажу та обслуговування абонентів компанії MegaCom.

Телефон Nokia 1280 має надійну акумуляторної батареєю, здатної знаходиться в режимі stand by до 528 годин, а максимальний час розмови може становити до 8,5 годин. Простий і зручний у використанні телефон підійде як в якості основного, так і в якості резервного апарату. Інтерфейс телефону приємно здивує, тому що в меню телефону крім російської, англійської та інших мов є можливість вибору також киргизького мови.

Телефон має чорно-білий (монохромний) дисплей, пиловідштовхуючій клавіатура, вбудоване FM-радіо зі стереозвуком. Більш детальна інформація про технічні характеристики телефону тут. Вартість телефону - 1190 сомів + бонус при придбанні телефонного апарату - 300 безкоштовних хвилин всередині мережі, по 3 хвилини в день протягом 100 днів.

У комплект апарату входить:

  • стільниковий телефон Nokia 1280;
  • інструкція користувача з гарантійним талоном;
  • акумулятор (батарейка);
  • зарядний пристрій;
  • пакет «300 хвилин до телефону».


Компанія MegaCom пропонує абонентам, які придбали телефонний апарат, гарантійне обслуговування терміном 1 рік в офіційному сервісному центрі Nokia. Сервіс-центр розташований за адресою: м Бішкек, вул. Логвиненко 24/1, контактні номери: 0312 908 836, 0312 908 835.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика