Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кубики Зайцева - як ними користуватися і як це працює?

Чи не зустрітися з   кубиками Зайцева   , Подорожую по нетрях сайтів для батьків в Інтернеті, неможливо Чи не зустрітися з кубиками Зайцева , Подорожую по нетрях сайтів для батьків в Інтернеті, неможливо. З ними, найчастіше, стикаються, звертаючи потім пильна увага, батьки, які мають одну дитину.

Порівняно багато часу, яке вони можуть приділити найголовнішого члену сім'ї і нестримне бажання бачити, що саме твій малюк самий-самий серед однолітків, підстьобують їх освоїти численні авторські методики раннього розвитку , Що дозволяють добитися небачених результатів.

Серед них досить привабливо виглядає набір Кубиків Зайцева. Це, власне купа бриньчала кубиків різних кольорів, склеєних з картону або пластику, заповнених дрібними штучками - металевими і дерев'яними, від чого і звук у них різний. Є відмінності і за вагою, а також розмірами. На кожній стороні кубика - літери, де по парі (склади), де по одній, а на деяких і зовсім точки з запитом.

До кубиках додаються спеціальні досить-таки об'ємні таблиці з тими ж буквами-складами До кубиках додаються спеціальні досить-таки об'ємні таблиці з тими ж буквами-складами. Крім того, в комплекті з кубиками і таблицями батьки отримують докладний підручник-посібник та аудіозапис з напевке. Чесно, кажучи, на перший погляд - важкувато, особливо якщо уявити, що все це для півторарічного малюка. А може спробувати? Не всі ж дитячими іграшками грати, а в цій методиці є щось привабливе.

Почнемо з того, що малюк може бути не обов'язково півторарічним, а трьох-, шестимісячним, двухлетков і т.д. Аж до восьми років, коли більшість дітей вже вміють читати і "звичайні" Кубики Зайцева їм вже ні до чого. Однак в нагоді можуть інші кубики того ж Миколи Олександровича Зайцева, але для оволодіння іноземною мовою (вже розроблені ці посібники для англійської та української мов).

Загалом, починати ніколи не рано і не пізно. Строго кажучи, навіть якщо майбутній спадкоємець ще мирно сопе в маминому животику, мама може познайомитися і з кубиками, і з особливостями методу, тому що найважливіше в цій, як і в будь-який інший методикою - досконально розуміти принцип її роботи. Тоді з'явився на світло спадкоємця не залишиться нічого, крім як в найкоротші терміни навчитися читання і, що, на мій погляд, ще важливіше - правильній вимові.

Що ж такого особливого потрібно робити з цими кубиками, щоб вони заробили Що ж такого особливого потрібно робити з цими кубиками, щоб вони "заробили"? Приготуйтеся до того, що просто купити їх і надати дитині в користування буде мало. Він, зрозуміло, буде грати з ними - використовувати як самі звичайні кубики , Будувати вежі і паркани, із задоволенням бринькати, розглядати, можливо, навіть складати на спеціально відведене для них місце - в ідеалі це дерев'яні полиці під висячими на стіні таблицями, що йдуть в комплекті з кубиками. Але, швидше за все, без належного батьківського уваги і вірно заданого напрямку гри-роботи, вони будуть розкидані по підлозі, стільців і столів, на чому навчання і завершиться.

Нічого не поробиш, але, вирішивши займатися по кубиках Зайцева, вам доведеться робити це разом з дитиною, хоча почати можна саме з того, що просто надати дитині весь набір кубиків. При цьому стежте, щоб малюк, що називається, не зіпсував новий навчальний посібник - можна грати, але не можна ламати. Причина очевидна - крім того, що навряд чи вам захочеться витратитися на новий комплект, дитині потрібно дати зрозуміти, що ось саме ці кубики - не прості, вони допоможуть навчитися читати, як це вміють дорослі. Але в принципі ви зможете легко захистити кубики від впливу бруду, пилу і води, якщо обклеїти їх звичайним скотчем. У цьому випадку термін служби даного посібника зросте, і їм із задоволенням зможуть грати і інші діти.

В ідеалі ставлення дитини до кубики Зайцева - шанобливе, радісне і злегка трепетне В ідеалі ставлення дитини до кубики Зайцева - шанобливе, радісне і злегка трепетне. На перших порах ваша роль буде полягати в тому, щоб вчасно зупинити процес гри з кубиками перед стадією руйнування. Через деякий час пора поступово починати навчання (поки вік малюка не грає великої ролі) - коли дитина грає, просто дивиться або бере в руки певний кубик, вимовляєте склад або букву, яка зображена на стороні, зверненій до малюка. Це, в общем-то, найголовніше.

Якщо будете ставитися серйозно і намагатися, через місяць автоматично станете наспівувати склади, напевке без особливих зусиль, хоча прийшли до вас в гості родичі, які не знайомі з методикою Зайцева, очевидно, злегка здивуються такої незвичайній манері.

Далі - більше, потрібно з кубиків складати слова, починаючи з найпростіших: мама, тато і т Далі - більше, потрібно з кубиків складати слова, починаючи з найпростіших: мама, тато і т.д., але не просто склав і показав, а склав, показав і назвав-проспівав тоді, коли дитина розуміє, про що йде мова. Припустимо, тато прийшов з роботи, роздягається в передпокої - радісний дитина скаче навколо. Мудра мама бере кубики зі складами "па" і демонструючи їх дитині, пропевает: "Па-па!". Тут вже діватися нікуди - малюк буде асоціювати тата з кубиками, на яких зображені певні букви в певному порядку і словом, яке мама наспівує, пред'являючи йому ці кубики.

Регулярне і планомірне повторення таких вправ (не тільки з татом, звичайно) призведе до з'єднання в свідомості дитини предмета, слова, певних букв і вимовляються складів. Цьому допоможуть і таблиці з тими ж складами і літерами, що і кубики. Різноманітність званих предметів призведе до того, що 246 складів російської мови досить швидко "вляжуться" в голові малюка, і, побачивши знайому поєднання букв на кубику (вивісці, книжці), малюк без проблем їх назве, тобто прочитає.

Зрозумівши, що навчився читати, дитина, швидше за все, побіжить далі семимильними кроками і почне сам складати з кубиків слова, безмірно радуючи цим своїх батьків. Ще досить довго після цього Кубики Зайцева залишаться у малюка улюбленим заняттям, і в навчанні читання по ним вашого наступної дитини він буде брати найактивнішу участь, відсунувши батьків на задній план. Скоро він буде із задоволенням читати дитячі казки , книги про природу і тварин

Методика Миколи Олександровича Зайцева дозволяє навчити читання та письма в самому ранньому віці завдяки дії на пам'ять дитини через кілька каналів надходження інформації - тактильний (кубики різні за розміром і по тяжкості), зоровий (п'ять використовуваних квітів не викликають плутанини і добре запам'ятовуються), слуховий ( різне наповнення кубиків забезпечує різне їх звучання) Методика Миколи Олександровича Зайцева дозволяє навчити читання та письма в самому ранньому віці завдяки дії на пам'ять дитини через кілька каналів надходження інформації - тактильний (кубики різні за розміром і по тяжкості), зоровий (п'ять використовуваних квітів не викликають плутанини і добре запам'ятовуються), слуховий ( різне наповнення кубиків забезпечує різне їх звучання).

Вдало обраний варіант навчання читання по складах, починаючи з запам'ятовування не букви, що для нас звично і здається більш простим, а складів, яких хоч і значно більше за кількістю, але запам'ятовуються вони легше, визначає основу методу.

Однак без уважних люблячих батьків, які не шкодують часу для своєї дитини, кожну вільну хвилину проводять в спілкуванні з ним, застосування ні цієї, ні будь-який інший, навіть дуже успішною авторської методики, не дасть ніяких результатів.

Якщо ж малюк завжди буде відчувати поруч люблячих тата з мамою, які хочуть йому допомогти, а не зробити диво-дитини всім на подив, то навчиться чого завгодно буде легко і цікаво, а вже в якому напрямку рухатися, вирішувати вам, батьки!

кубики Зайцева та інші посібники Зайцева Ви можете купити в дитячому Інтернет-магазині Вчений Кот www.intelkot.ru

Автор статті: Дар'я Кузнєцова

А може спробувати?
Що ж такого особливого потрібно робити з цими кубиками, щоб вони "заробили"?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика