Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Криптовалюта Ripple (XRP): концепція, зберігання і її потенціал

 1. Відмінні риси Ripple
 2. Трішки історії
 3. Як зберігати криптовалюта Ripple?
 4. гаманець RIPPEX
 5. GATEHUB
 6. Апаратний Ріппл-гаманець
 7. Перспективи криптовалюта Ripple на 2018 рік

Зміст статті

Хоча Ріппл і є одним з альткоінов, на відміну від більшості віртуальних валют створювався не на основі блокчейна, а за принципом технології платіжного шлюзу - RPCA.

Власне, монета замислювалася під банківський сектор з метою оздоровлення системи електронних грошових переказів. Але так як вона цікавить і приватних осіб в якості інвестиційного інструменту, це благотворно позначається на її рейтинговому зростанні.

В кінці осені 2017 року компанія Ripple оповістила про намір American Express і Santander застосувати протокол альткоіна в ділових взаєминах Америки і Британії. Незабаром в фінансовому таблоїді American Banker було заявлено, що принцип дії даної криптовалюта в ряді випадків виглядає більш виграшно в порівнянні з біткоіни і його аналогами. Це також стосується безпеки і вартості.

Головна мета монети Ripple - моментальні, захищені і практично безкоштовні масові грошові безповоротні операції без обмежень у сумах транзакцій. І якщо прогноз досвідчених фахівців по криптовалюта виправдається, в недалекому майбутньому Ripple перетвориться в непогану альтернативу системі SWIFT.

На користь того, що дана цифрова одиниця стабільно закріпилася в фінансовому секторі, каже факт тісної співпраці з провідними світовими банками і підприємствами, як Mizuho, ​​National Bank of Abu Dhabi, Nomura Trust, і інших. Так само гучні імена присутні і серед інвесторів, наприклад Google Ventures.

Значно зросла вартість Ріппл в першому півріччі 2017 р дозволивши йому зайняти почесне третє місце в рейтингу Coinmarketcap, та й на початку 2018 року він все ще залишається в числі лідерів з ринковою капіталізацією, що перевищує 44 млрд. Доларів. І хоча сьогодні Ethereum має цей показник з подвійним відривом, бували моменти, коли XRP його випереджав. Ну а щоб дізнатися Ripple курс, завжди можна подивитися його співвідношення до долара, євро і будь-який інший валюті в онлайн конвертерах.

Відмінні риси Ripple

Зміст статті  Хоча Ріппл і є одним з альткоінов, на відміну від більшості віртуальних валют створювався не на основі блокчейна, а за принципом технології платіжного шлюзу - RPCA

Що таке Ripple?

Криптовалюта Ripple з англійської перекладається досить поетично - "водні брижі" або "дзюрчання". Але якщо говорити про суть, то це універсальна схема взаєморозрахунків з індивідуальними характеристиками, що виділяють її серед іншої цифрової готівки.

Як вже говорилося, вона не використовує принцип блокчейна , А бере за основу взаємні домовленості, коли сторони досягають певного консенсусу.

В основі Ріппл лежить перелік, що має вигляд розподіленої інформаційної бази, що зберігає відомості про всі проведені перекладах і акаунтах учасників. Під час робочого процесу задіюється алгоритм узгодження протоколу RPCA.

Реновація реєстру відбувається через кожні пару секунд, а копії знаходяться на мережевих серверах - вузлах.

При необхідності зробити грошову операцію, має бути спочатку звернутися до шлюзу (gateway), чия система нагадує банки, об'єднані єдиним регістром протоколу Ripple. Для проведення транзакції відправник повинен відіслати гроші зі свого рахунку в шлюз, а одержувач вибирає валюту, в якій вважає за краще їх отримати, причому автоматично йде вибір обміну за найбільш вигідним курсом.

Залежно від виду та рівня звернення до шлюзу з боку користувача, вибирається протокол, наприклад AML (анти-відмивання грошей) або KYC (пам'ятай своїх клієнтів), щоб запобігти злочинні наміри, а для цього потрібно перевірка особистості, адреси, приналежності до національності та інших даних. У 2017 р особливо затребуваними шлюзами стали: The Rock Trading, Bitstamp, RippleChina, Gatehub, Mr.Ripple, Ripple Foxu Tokyo JPY.

Крім іншого система Ріппл недавно представила послугу по накопиченню і конвертації дорогоцінних металів, ставши єдиною, що дозволяє здійснювати подібні операції.

Здійснює їх компанія Silver Bullion, а сервіс зі зберігання придбаного дорогоцінного капіталу забезпечує сінгапурський банк OCBC Bank.

Ще однією відмінною рисою Ripple є можливість заморозки всього аккаунта або його частини за умови, що банківські вузли активують цю можливість. Одного разу заморозку застосували до одного із співзасновників криптовалюта за намір збути на біржі значна кількість монет.

Трішки історії

Як з'явилася криптовалюта Ripple?

Свій шлях XRP почав ще в 2004 році, коли талановитий канадський програміст Райан Фуггер надихнувся ідеєю про створення асоціаціями та відокремленими людьми власних грошей, і познайомився з роботою підрозділу комерційної системи регіонального обміну в Ванкувері.

Тоді ж він приступив до роботи RipplePay, запустивши її вже рік по тому. Це була одноранговая p2p-мережу, де учасники мали однаковими правами і діяли в рамках взаємної довіри. І хоча супер популярної схема не стала, вона продовжувала функціонувати серед членів онлайн-спільноти для безпечних платежів.

Знайомство Райана з Джедом МакКалеб - засновником файлообмінної сітки eDonkey, привело в 2011 р до оновлення системи RipplePay. У біткойнов вони запозичили тільки принцип децентралізації, але вирішили відмовитися від Майнінг, заснованого на блокчейне.

Нова версія Ripple не залежить від обмінних онлайн-ресурсів, споживає набагато менше електроенергії, а також набагато швидше виробляє операції по операціях.

У 2012 р до розробників приєднався Кріс Ларсен з власною ідеєю криптовалюта, і скоро з'явилася корпорація OpenCoin, що зайнялася покращенням платіжного функціоналу.

Розроблений компанією протокол RTXP, що зберіг кореневу ідею Райана Фуггера, дозволяє двом сторонам здійснювати прямий і миттєвий обмін.

Через рік, основна частина співробітників залишає проект, а підприємство під правлінням Ларсена перейменовується в Ripple Labs. За прикладом ВТС воно випускає свій варіант криптовалюта - XRP, а в протоколі створює "біткойн-міст", що відкриває можливість користувачам здійснювати платежі будь-якою валютою прямо на біткойн-адреса.

Тепер в її пріоритеті завоювання великого грошового ринку з великими фінансовими установами та залучення заможних інвесторів. Скоро мрії стали здійснюватися, і тісні ділові контакти були налагоджені спочатку з німецьким банком Fidor, а потім і інші великі фінустанови зацікавилися перспективним проектом.

2016 р приніс RippleLabs 55 млн. Інвестицій в доларах, а серед іменитих комерційних структур з'явилися:

 • UniCredit Group
 • National Australia Bank
 • Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG)
 • BMO Financial Group
 • UBS і ін.

У 2017 р до чималого списку шановних організацій приєднався Нацбанк Абу-Дабі, який має контакти в 17 точках земної кулі.

Як зберігати криптовалюта Ripple?

Як безпечно зберігати Ripple?

Пильна увага з боку цих відомих об'єднань вселяє довіру до XRP. Хоча дана криптовалюта швидше посередник між фіатнимі грошима, біржовими товарами, електронними грошима та іншими об'єктами товарно-грошових відносин, багато хто замислюється над тим, щоб купити криптовалюта Ripple.

Звідси виникають питання: де купити криптовалюта Ripple, і чи існує гаманець для криптовалюта Ripple?

Бірж і сервісів з гаманцями не так багато, але вони є. Зберіганням займаються такі солідні платформи, як Poloniex, Kraken і аналогічні їм. Їх учасники можуть не тільки зберігати там валюту, але і обмінювати її на іншу і навіть отримувати прибуток під час вдалих маніпуляцій на біржі. До того ж відсоток на виведення коштів цілком прийнятний.

Для реєстрації на Poloniex належить:

 • Зареєструватися із зазначенням пошти та внесенням пароля
 • Налаштувати двухфакторную аутентифікацію
 • При оперуванні сумою понад 2 000 $ належить перевірка аккаунта

Якщо ж вам потрібно місце, де можна тримати XRP тривалий час, зверніть увагу на наступні платформи.

гаманець RIPPEX

Гаманець RIPPEX зручний, насамперед, тим, що підтримується ОС Macintosh, Windows і Linux. Також він є деськтопной програмою з високими показниками безпеки, що робить її привабливою в очах тих, хто оперує великими сумами.

Користувачі отримують портмоне з відкритим початковим кодом, який легко знайти на найбільшому веб-ресурсі GitHub. Завдяки особистий обліковий запис накопичення можна довірити для онлайн зберігання або ж відправляти в свій комп'ютер, і подібний вибір завжди вітається.

Оскільки співробітники сервісу, це висококласні професіонали з багатим досвідом роботи на терені інформаційних технологій, вони постійно покращують послуги Rippex.

На поточний момент користувачі можуть оцінити:

 • Високу швидкість: всі операції відбуваються в лічені хвилини.
 • Надійність: цей пункт особливо хвилює команду сервісу, і захист регулярно
 • проходить оновлення, щоб клієнти не хвилювалися за свої заощадження.
 • Справжність: відкритість зміцнює авторитетність системи в очах споживачів.

GATEHUB

Ця біржа криптовалюта Ripple особливо цікава, якщо має бути купувати і зберігати електронну готівку. Хоча вона орієнтована саме на XRP, без проблем працює і з іншими валютами.

Довге перебування на ринку привернуло до неї великий контингент учасників, але свою роль зіграло і те, що компанія Ріппл сама рекомендувала цю торгову площадку ще в 2016 році. Дана обставина спонукала чутки, ніби Gatehub стала офіційним представником Ripple, але насправді це зовсім незалежний бізнес.

Майданчик дуже зручна, і всі необхідні відомості доступні на головній сторінці, позбавляючи відвідувачів від необхідності переходити по заплутаних посиланнях меню.

Gatehub дозволяє вибирати комфортний метод транзакцій, вдаючись до імені одержувача, email, адресу його рахунку або в мережі XRP. Також є можливість взяти участь у валютних торгах, не залишаючи гаманець, що обіцяє новий досвід і фінансову вигоду.

Реєстрація проходить простим і знайомим чином:

 • Зайшовши на офіційний сайт, йдемо в розділ реєстрації (sing up).
 • Прописуємо діючу адресу електронної пошти.
 • Вводимо пароль і повторюємо його в новому рядку ще раз.
 • Підтверджуємо, що ви не робот і погоджуємося з правилами сайту.
 • Обов'язково збережіть код безпеки, наприклад на флешці, оскільки це той самий золотий ключик, що дає доступ до системи.
 • У пошті відкриваємо лист з посиланням для підтвердження аккаунта і йдемо по ній.
 • Опинившись в своєму профілі, вказуємо особисті дані, і починаємо користуватися гаманцем.

Приготуйтеся скрупульозно заповнити всі пункти і підтвердити свою особистість двома документами - це робиться з метою захисту від шахраїв.

Вам доведеться вказати:

 • Номер мобільного, куди в смс прийде PIN-код для підтвердження
 • Логін (тільки літери без пропусків)
 • Картинка для аватарки, не обов'язково фотографія (300х340 pixel)
 • ПІБ, адреса, дата народження, приналежність до підлоги
 • Пароль, який використовували при реєстрації
 • Інформація з закордонного паспорта латиницею і його відскановані сторінки
 • Ще один документ, який підтверджує вашу особистість

Апаратний Ріппл-гаманець

Надійний апаратний гаманець!

У багатьох, хто вирішив інвестувати в XRP, виникає законне питання: звідки скачати для нього гаманець? Що ж, такий сервіс дійсно існує.

З'явився він навесні 2017 року з ініціативи компанії Ledger, що розробила апаратні кріптовалютние портмоне Ledger Blue і Ledger Nano S. Однак представлений рахунок для Ripple запрацює, тільки якщо ви купите спеціалізований девайс для криптовалюта, а коштує пристрій 58 євро, і це без доставки.

Крім підтримки XRP, такий гаманець здатний приймати більше десятка інших віртуальних монет.

ТОП найбільш затребуваних:

 • біткоіни
 • Ефіріум
 • Ефіріум Класик
 • Догкойн
 • Літкойн
 • Даш
 • Комодо
 • Стратіс
 • Зеткеш

Перспективи криптовалюта Ripple на 2018 рік

Перспективи криптовалюта Ripple на 2018 рік

Криптовалюта Ріппл міцно зайняла верхні позиції рейтингу і прихильність публіки. Навесні 2015 р американська торгова газета American Banker висловила думку, що та має перевагу перед іншими віртуальними грошима (охоплюючи безпеку), і навіть перед біткойнов.

А Федеральний резервний бостонський банк заявив, що дана розподілена мережа благотворно вплине на банківську сферу, дозволивши більш ефективно проводити платежі та інші матеріальні послуги.

Для порівняння: транзакція XRP займає всього 4 секунди, в той час як для ефіру потрібно 2 хвилин, а ВТС - часом близько години.

Ріппл давно називають основним конкурентом bitcoin і пророкують провідне місце в фінансовій сфері. Але красномовно про стабільне становище говорить постійне зростання його вартості і все зростання інтересу з боку банківського сектора.

Якщо події і далі будуть розвиватися аналогічним чином (а все говорить на користь цього), незабаром Ріппл набуде статусу офіційної світової резервної валюти.

Читайте також: Що таке монета Monero?

Читайте також: Що таке токен стандарту ERC20?

Читайте також: Що таке криптовалюта?

джерело: БітФін

Як зберігати криптовалюта Ripple?
Як безпечно зберігати Ripple?
Звідси виникають питання: де купити криптовалюта Ripple, і чи існує гаманець для криптовалюта Ripple?
У багатьох, хто вирішив інвестувати в XRP, виникає законне питання: звідки скачати для нього гаманець?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика