Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кремнієві пластини будуть дорожчати, принаймні, до 2025 року

Поставки кремнієвих пластин, використовуваних в напівпровідниковій промисловості, будуть відставати від попиту, а ціни на ці пластини, найімовірніше, будуть рости, принаймні, до 2025 року. Такий прогноз дають галузеві джерела, що спостерігають постійне зростання попиту на тлі повільного розширення потужностей найбільших світових постачальників пластин, який спонукає виробників напівпровідникової продукції шукати можливість укладення довгострокових контрактів на поставку пластин. Поставки кремнієвих пластин, використовуваних в напівпровідниковій промисловості, будуть відставати від попиту, а ціни на ці пластини, найімовірніше, будуть рости, принаймні, до 2025 року

Керівник тайванської компанії GlobalWafers, що поставляє пластини, повідомив, що її потужності повністю розписані до кінця 2020 року. Він виключив можливість того, що в майбутніх контрактах ціни будуть нижчими за нинішні.

Компанія GlobalWafers належить до числа основних постачальників кремнієвих пластин поряд з Shin-Etsu Handotai, Sumco, Silitronic і LG Siltron. Наскільки відомо, жодна з цих компаній не планує істотно нарощувати потужності в найближчі роки.

Очікується, що контрактні виробники напівпровідникової продукції будуть змушені підняти ціни, щоб компенсувати зростання цін на пластини. Втім, це скоріше стосується представників другого ешелону, тоді як компанія TSMC заявила на початку року, що не перекладати зростання витрат на своїх клієнтів, а змириться зі зменшенням валового прибутку.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика