Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращий Виробник Ноутбуків 2013 року (Грудень)

Добрий день шановні читачі блогу висвітлює IT новини , Сьогодні ми будемо вибирати кращого виробника ноутбуків 2013 року. Знати який виробник ноутбуків краще (читай - авторитетно) дуже важливо, адже визначившись з брендом ви можете заощадити на часі і більш детально підійти до вибору і перегляду якихось конкретних моделей лептопів.

З іншого боку, якщо говорити про виробників комп'ютерів і ноутбуків зокрема, в світі досить багато "топових" брендів, кожен з яких має цілий набір, як плюсів, так і мінусів. Тому тут поняття "кращий ноутбучний бренд" дещо розмито: для однієї людини це може бути одна топ-марка, для іншого соврешенно інша. Ви повинні чітко розуміти чого хочете від придбаного ноутбука, які характеристики у нього повинні бути обов'язково, а від яких можна і відмовитися. Виходячи з цього, ми наведемо список з 10 кращих виробників ноутбуків 2013 року, кожен з яких володіє гідним вибором лептопів різної цінової категорії, а який з них краще - вирішувати вам.

Рейтинг Кращих виробників ноутбуків 2013 року:
10. Виробник MSI
9. Виробник Dell
8. Виробник Toshiba
7. Виробник Acer
6. Виробник Asus
5. Виробник Lenovo
4. Виробник Samsung
3. Виробник HP
2. Виробник Sony-Vaio
1. Виробник Apple

Отже, почнемо !

Компанія Micro-Star International, більш відома під ім'ям MSI, є не тільки одним з кращих виробників ноутбуків, але і одним з наімменее розкручених. Свій початок MSI бере в 1986 році, з тих пір компанія зарекомендувала себе як надійний світовий виробник комп'ютерного заліза і лептопів. На даному етапі лінійка ноутбуків MSI не може похвастатися великою різноманітністю в порівнянні з іншими брендами, однак вона володіє "геймерським" лептопами, які також відмінно себе покажуть при редагуванні відео і графіки. Тому якщо ви захоплюєтеся іграми і бажаєте купити ноутбук здатний запускати найостанніші гри, вам обов'язково слід звернути увагу на деякі моделі MSI. Крім хороших ігрових ноутбуків MSI відомий, як проізводетель очеровательно виглядають рожевих лептопів - дівчатам на замітку .

Компанія Dell відома не тільки своїми понад якісними ноутбуками, але і першокласним сервісом для своїх клієнтів. Так, так сервіс цього IT-виробника з США настільки хороший, що в цьому плані йому просто сьогодні немає рівних. Тому якщо з вашим лептопом, щось трапиться, його підпорядкують в одному з найближчих до вас сервісних центрів в найкратчайшему терміни. Dell - це досить старий бренд, якщо брати до уваги виробництво комп'ютерів та іншої електронної техніки, однак ноутбуки компанія почала виробляти зовсім недавно. У той же час, навіть незважаючи на свій невеликий досвід у створенні лептопів, Dell вже має досить великий список моделей, який задовольнить запити будь-якого користувача. За великим рахунком, IT-компанія зі штату Техас отримала свою популярність в ноутбучним бізнесі завдяки виробництву доступних моделей лептопів, які володіють базовим набором функцій. Однак, крім створення звичайних ноутбуків, компанія Dell також знаменита ігровими лептопами, які виходять під брендом Alienware (дочірньої компанії Dell). Тому якщо вам необхідний ноутбук для повсякденних завдань - вибирайте марку Dell, якщо для ігор - тоді Alienware .

Компанія Toshiba - це відмінний бренд, який виробляє доступні ноутбуки для повсякденного використання. Звичайно їх підтримка користувачів може бути дещо гірше ніж у інших брендів, проте японська компанія володіє значним вибором доступних моделей, одна з яких обов'язково зможе задовольнити ваші потреби і запити. У минулому були деякі нарікання і скарги на роботу клавіатури і тачпадів лептопів Toshiba, але не тек давно японці повністю переглянули свій дизайн, тому, ми думаємо, всі ці недоліки залишилися в минулому. З переробленим дизайном тепер Toshiba пропонує цілий ряд полегшених ноутбуків за дуже доступною ціною. Якщо ви обмежені в бюджеті і вас задовольнить лептоп для вирішення повсякденних завдань, вам дійсно варто поглянути на модельний ряд Toshiba. У цього виробника є величезний вибір ноутбуків, і один з них, будьте впевнені, вже точно підійде саме вам .

Компанія Acer стала надзвичайний популярної, коли дала старт продажу нової лінійки ноутбуків Acer Aspire. Здається цей бренд зі своєю новою серією заполонив весь світ, і це при тому, що ціни на його ноутбуки Aspire не такі вже й низькі в порівнянні з іншими марками представленими в цьому рейтингу. Ми не можемо говорити з упевненістю на рахунок останніх моделей Acer, проте в минулому на ноутбуки тайванської компанії постійно надходили скарги щодо повільної роботи жорсткого диска, а також поганих кутів огляду екрану. У будь-якому випадку, у Acer є кілька хороших моделей ноутбуків по досить конкурентною ціною, але як не крути багато людей не розцінюють Acer як надійний і хороший "ноутбучний" бренд. Якщо порівнювати продукцію Acer з лептопами інших брендів, то тут тайваньські девайси зазвичай програють в звуці, відео, клавіатурі, а також в роботі тачпада. Плюс до цього, відвідавши пару-трійку відомих блогів присвячених ноутбуків, ви виявите, що експерти оцінюють продукцію Acer трохи нижче також і через поганий дизайну. Однак на даному етапі компанія з Тайваню почала впроваджувати в свої ноутбуки інноваційні технології, плюс до цього, як ми відзначали виш, створюється враження, що лінійка Acer Aspire заполонила весь світ .

Компанія Asus зарекомендувала себе, як кращий світовий виробник нетбуків. Крім цього, у виробника є цілий ряд досить доступних за ціною моделей звичайних ноутбуків. В цілому компанія схожа з Acer (не дарма, що одна, що друга компанія базуються в Тайвані). Що стосується нетбуків Asus, то вони дійсно дуже дешеві: їх ціна стартує від 200 доларів. Також варто відзначити прекрасний дизайн і великий вибір кольорів. Всі ці чинники допомогли компанії посісти перше місце по продажах ноутбуків за останні два роки. Якщо говорити про простих ноутбуках, то у Asus, як ми писали вище, вони теж є і вони також мають привабливий дизайн, проте їх продуктивність залишає бажати кращого. Найбільш часто користувачі Asus скаржаться на погану роботу тачпадів і клавіатури, крім цього варто відзначити менш якісну роботу сервісу підтримки .

Компанія Lenovo має одну з найкращих репутацій в світі за частиною виробництва комп'ютерів. Якщо ви хочете придбати брендовий десктоп, то тут китайської корпорації навряд чи знайдуться рівні в співвідношенні ціна / якість. Що стосується ноутбуків, то їх ціна трохи вища ніж у аналогічних робочих станцій конкурентів, однак в Lenovo зазвичай немає недоліків, як в дизайні, як в залозі, так і в будь-який інший характеристиці. Традиційно вважається, що Lenovo - це найкращий бренд для ноутбуків працюють під управлінням ОС Windows. За якістю він нічим не поступається лептоп таких провідних марок, як Sony, Samsung і HP. Звичайно не можна говорити, що ноутбуки Lenovo кращі з кращих, але вони гарні в багатьох аспектах, таких як звук, графіка, дисплей, робота клавіатури і тачпада. Також китайський виробник відомий своїм якісним сервісним обслуговуванням, в порівнянні з іншими компаніями. Саме ці фактори забезпечують Lenovo присутність на перших місцях рейтингу кращих брендів 2013 року .

Samsung - це дуже старий бренд, який вже досить тривалий час виробляє різну електроніку включаючи телевізори, холодильники, кондиціонери, пральні машини і багато іншого. Після приголомшуючого успіху лінійки смартфонів Samsung Galaxy S, у компанії просто не залишилося вибору, крім як переробляти і покращувати свої ноутбуки, якість і конкурентоспроможність яких залишали бажати кращого. А як відомо, один невдалий продукт може підставити під сумнів надійність всього бренду. Коли мова заходить про дизайн - Samsung немає рівних, і це стосується не тільки ноутбуків, але і будь-який інший електронної техніки що виробляється компанією південнокорейською компанією. Крім дизайну у "самсунговскіе" лептопів варто відзначити високу якість звуку і відео. Середня вартість на ноутбуки Samsung коливається в межах 600-700 доларів. Крім звичайних лептопів, південнокорейці випускають ігрові ноутбуки, які обойдтся вам значно дорожче - вартість починається від 1500 доларів .

Компанія Hewlett-Packard, більш відома під абревіатурою HP, вже досить давно займається виробництвом ноутбуків. У 2002 році HP придбала компанію Compaq, іншого великого виробника комп'ютерів, за рахунок цього вдалося ще більше зміцнитися на IT ринку. Як результат, станом на минулий рік Hewlett-Packard займає другий рядок за часткою присутності своєї продукції на світовому ринку, поступаючись за цим показником лише Dell (в п'ятірку також увійшли Lenovo, Acer і Toshiba). HP, в більшості своїй, виробляє стандартні ноутбуки, головна "фішка" яких - висока якість. Лептопи цього бренду можуть бути трохи дорожче інших, але це якраз той випадок, коли вкладені кошти виправдовують себе сповна. Не так давно в HP взялися за виробництво нетбуків, які за всіма параметрами не поступаються девайсів Asus і Acer, і коштують не більше ніж 500 доларів. Найбільшу увагу в ноутбуках Hewlett-Packard приділяється звуку і графіку, так як на сьогоднішній день ці показники чи не все, на що зазвичай звертає увагу наївний покупець .

Як і Samsung, компанія Sony вже протягом довгого часу займається виробництвом різноманітної електронної техніки. Електроніка японської корпорації користується надзвичайною популярністю від десятиліття до десятиліття, те ж саме можна і сказати по бренду Vaio, який є підрозділом Sony, і відповідає за виробництво ноутбуків. Єдиною, кому вдалося випередити Sony в популярності лептопів це компанії Apple, найімовірніше, таке стало можливим через використання американцями власної операційної системи.

Ноутбуки продаються під брендом Sony VAIO стоять зазвичай значно дорожче ніж лептопи інших брендів, проте вони дуже гарні в роботі клавіатури, зносостійкості і живучості акумуляторної батареї, надійності заліза, а також забезпечують загальну високу продуктивність. Ноутбуки Sony завжди представлені у великому виборі квітів, і їх мультимедійні характеристики можуть повністю змінюватися від моделі до моделі .

Ноутбуки Sony завжди представлені у великому виборі квітів, і їх мультимедійні характеристики можуть повністю змінюватися від моделі до моделі

Якщо вам необхідна, в першу чергу, продуктивність тоді сміливо купуйте ноутбуки компанії Apple. По частині перформансу жоден з існуючих нині лептопів не може зрівнятися з дуже популярної "еппловскій" лінійкою MacBook. Серія включає в себе зазвичай 7-8 моделей, але кожна з них обійдеться вам в більш ніж 1000 доларів. У наші дні, якщо ви працюєте професійно з графікою або відео, вам може бути недостатньо того, що може запропонувати платформа Windows. В такому випадку, вам дійсно необхідно звернути увагу на ноутбуки Apple. На даний момент компанія Apple - це найкращий світовий бренд у виробництві ноутбуків, у нього немає недоліків ні в роботі клавіатури і тачпада, ні в якості дизайну і дисплея, все ідеально і акуратно в MacBook включаючи довгу роботу акумуляторної батареї.

Крім цього, Apple славиться своєю відмінною підтримкою користувачів, а також своїм офіційним веб-сайтом, де ви завжди знайдете відповідь на будь-яку виниклу у вас проблему. Також не варто забувати про величезну мережі магазинів Apple Store поширеною по всьому світу, де також з радістю допоможуть вам з рішенням будь-якого питання, пов'язаного з продукцією компанії з Купертіно. В цілому, ноутбуки Apple найдорожчі, проте це бренд з найкращою репутацією у світі, тому це той випадок, коли вкладені кошти 100% себе виправдовують.

Нагадаємо, що в цьому році ми вибирали Кращий Ноутбук 2013 року , Де перше місце посів Apple MacBook Pro.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика