Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращі ноутбуки першої половини 2011 року: порівнюємо, вибираємо, використовуємо

Щоб не загубитися в цьому різноманітті, ми вирішили підвести підсумки першої половини 2011 року. Новинки, що вийшли в цей період часу, адресовані до самим різним групам покупців, але всіх учасників статті об'єднує одне - в своєму сегменті вони кращі з кращих.

Новинки, що вийшли в цей період часу, адресовані до самим різним групам покупців, але всіх учасників статті об'єднує одне - в своєму сегменті вони кращі з кращих

Асортимент ноутбуків продовжує зростати

Цей текст присвячений вибору ноутбука. Всього в огляді буде представлено п'ять моделей. Кожна з них має якусь відмінну рису. Ця особливість робить ноутбук не тільки привабливим, цікавим і гідним в якості подарунка, але і перетворює його в справжній робочий інструмент - зручний, надійний і потужний.

Acer Aspire 8951G

Хоча цей матеріал і присвячений ноутбуків, почати його хочеться з моделі, дарувати яку в якості ноутбука навряд чи можливо. Acer Aspire 8951G - це новітня мобільна система, покликана стати повноцінною заміною домашнього комп'ютера.

Зайняти місце настільної системи ноутбука дозволяють його габарити і розмір екрану. Діагональ рідкокристалічної матриці дорівнює 18,4 дюйма при дозволі в 1920 на 1080 пікселів. маса Acer Aspire 8951G становить 4,5 кілограма, включаючи акумуляторну батарею підвищеної енергоємності - завдяки якій ноутбук може працювати в автономному режимі до 6 годин. Забезпечення обчислювальної потужності, необхідної від настільного комп'ютера, досягається за рахунок використання в Acer Aspire 8951G новітнього процесора Intel Core i7 другого покоління (з технологією SandyBridge) з частотою 2 гігагерца. Парою йому служить дискретний відеоприскорювач NVIDIA GeForce GT 555M з 2 гігабайтами відеопам'яті. Об'єм оперативної пам'яті самого ноутбука дорівнює 16 гігабайт - це забезпечується заповненням всіх чотирьох слотів DDR3.

Об'єм оперативної пам'яті самого ноутбука дорівнює 16 гігабайт - це забезпечується заповненням всіх чотирьох слотів DDR3

Acer Aspire 8951G претендує на роль універсальної мультимедійної машини

Для довготривалого зберігання інформації в Acer Aspire 8951G жорсткий диск об'ємом в 1 терабайт. Також ноутбук комплектується приводом для читання і запису дисків Blu-Ray і багатоформатним зчитувачем флеш-карт.

Акустична система Acer Aspire 8951G також цілком здатна замінити свій настільний аналог. Завдяки габаритам корпусу, в ноутбук вдалося вмонтувати 5 динаміків і сабвуфер. Це, з урахуванням повноцінної підтримки HD, дозволяє рекомендувати дану модель як якісний медіа-центр.

Це, з урахуванням повноцінної підтримки HD, дозволяє рекомендувати дану модель як якісний медіа-центр

Acer Aspire 8951G завдяки суворому зовнішнім виглядом добре впишеться в будь-яку обстановку

Комунікаційні можливості ноутбука повністю відповідаю сучасним стандартам, включаючи в себе наявність вбудованого адаптера Wi-Fi і Bluetooth версії 3.0.

Samsung 900X3A

Якщо, купуючи ноутбук в подарунок, у вас не стоїть завдання замінити їм домашній комп'ютер, а навіть навпаки - ви шукайте модель з максимально скромною масою і габаритами, то вам є сенс звернути свою увагу на новий лептоп від Samsung.

За твердженнями конструкторів компанії, Samsung 900X3A - це найтонший ноутбук на ринку. Факт досить спірне, але те, що товщина новинки, а також її дизайн вражають - це, звичайно, абсолютно точно.

Факт досить спірне, але те, що товщина новинки, а також її дизайн вражають - це, звичайно, абсолютно точно

Одна з найпомітніших новинок першої половини 2011 року - Samsung 900X3A

Діагональ екрану у Samsung 900X3A найбільш оптимальна для такого типу ноутбуків - 13,3 дюйма. Дозвіл - стандартне: 1366 на 768 точок. У конструкції використовується матриця з технологією TN + Film, «облагороджена» розширеними кутами огляду і опцією Super Bright Plus.

Вбудована акумуляторна батарея забезпечує близько 7 годин автономної роботи - і це при тому, що конфігурацію ноутбука можна назвати компромісною з точки зору обчислювальної потужності. технологічною основою Samsung 900X3A служить процесор Intel Core i5 другого покоління (з технологією SandyBridge) з частотою 1,4 гігагерца. Відеокарта інтегрована - Intel HD Graphics 3000. В ноутбуці встановлено 4 гігабайти оперативної пам'яті і твердотільний масив на 128 гігабайт - як довготривалого сховища інформації. Приводу дисків конструкція лептопа не передбачає.

Приводу дисків конструкція лептопа не передбачає

Корпус з алюмінієвого сплаву забезпечує ноутбуку високу механічну міцність і малу вагу

комунікаційні можливості Samsung 900X3A визначаються наявністю двох портів USB версії 3.0, HDMI і аудіовиходу, а також наявністю роз'єму Ethernet і вбудованого адаптера Wi-Fi. Крім того, в наявності Bluetooth і зчитувач флеш-карт формату microSD.

Apple MacBook Pro 13

Якщо брати за правило по вибору подарунка фразу «даруєте людям те, що хочете отримати самі», то, мабуть, немає більш відповідного варіанту, ніж ноутбук від компанії Apple - а конкретно Apple Macbook Pro. Компактний, потужний та зручний.

Орієнтуючись на мобільний стиль життя, ми вирішили зупиниться на лептопі з діагоналлю екрану в 13,3 дюйма. Його РК-матриця забезпечує дозвіл картинки до 1280 на 800 точок. Корпус ноутбука зроблений з алюмінієвого листа за фірмовою технологією Unibody. Як і у всіх мобільних рішень Apple, в MacBook Pro 13 '' використовується незмінна акумуляторна батарея - її повного заряду вистачає на 7 годин автономної роботи ноутбука.

Як і у всіх мобільних рішень Apple, в   MacBook Pro 13 ''   використовується незмінна акумуляторна батарея - її повного заряду вистачає на 7 годин автономної роботи ноутбука

Довгоочікуване оновлення лінійки Apple Macbook Pro принесло в тому числі підтримку новітнього інтерфейсу Thunderbolt

Обчислювальна потужність ноутбука залежить від встановленого в ньому процесора - для MacBook Pro 13 '' існують дві модифікації: з Intel Core i5 і Intel Core i7. Перший працює на частоті 2,3 гігагерца, другий - на частоті 2,7. Обидва процесора двоядерні, другого покоління - тобто, з технологією SandyBridge. До варійованим елементів відноситься також і застосовуваний в ноутбуці жорсткий диск - його обсяг може бути або 320, або 500 гігабайт. Об'єм оперативної пам'яті, встановленої в MacBook Pro 13 '' - 4 гігабайти. Як відеоприскорювача використовується інтегроване в процесор рішення Intel HD Graphics 3000. Незважаючи на скромні габарити, в ноутбуку є привід для запису і читання DVD.

Дизайн Apple Macbook Pro 13 все так же заворожує монументальністю

комунікаційні можливості MacBook Pro 13 '' по теперішній час стандартні - за винятком з'явилася в 8-м (нинішньому) поколінні лінійки універсальної шини Thunderbolt, що отримала реалізацію у вигляді порту DisplayPort. В іншому ж - ноутбук оснащений двома портами USB 2.0, портом FireWire 800 і фірмовим бездротовим мережним адаптером.

Packard Bell EasyNote TS

Хоча ноутбуки Packard Bell не дуже часто зустрічаються в наших магазинах, особливо в провінції, пошукати їх цілком варто - хоча б тому, що компанія зовсім недавно оновила лінійку ноутбуків EasyNote TS.

При досить демократичною ціною, Packard Bell EasyNote TS поєднує в собі всі риси гарного подарунка: ноутбук має приємний дизайн, хороша якість збірки і збалансовану конфігурацію цілком гідною обчислювальної потужності.

Габарити ноутбука сформовані діагоналлю його рідкокристалічної матриці, розмір якої дорівнює 15,6 дюйми. Дозвіл - 1366 на 768 точок. Є заднє підсвічування, покриття екрану - глянцеве.

Є заднє підсвічування, покриття екрану - глянцеве

Packard Bell EasyNote TS адресований молодим споживачам з почуттям стилю

У серії Packard Bell EasyNote TS компанія Packard Bell пропонує достатню кількість різних модифікацій. Так, в ноутбуки встановлюються процесори Intel Core від i3 до i7. Все - другого покоління, з використанням технології SandyBridge. Відеокарта в ноутбуках використовується дискретна - це або NVIDIA GeForce GT520, або GeForce GT540.

Обсяг встановленої оперативної пам'яті дорівнює 4 або 6 гігабайтам - при можливості збільшення до 8 гігабайт. Обсяг встановлюваного жорсткого диска може бути від 500 до 750 гігабайт. Також можлива установка приводу для читання і запису дисків Blu-ray замість стандартного DVD.

Комунікаційні можливості ноутбука підтримуються за допомогою трьох портів USB, один з яких має підтримку протоколу версії 3.0. Також є порт HDMI, Ethernet, VGA, аудіо-вхід і вихід. Бездротові підключення забезпечуються наявністю Bluetooth версії 3.0 і Wi-Fi.

Ноутбуки марки PB відрізняються особливим привабливим зовнішнім виглядом при невеликій ціні

Конструктори Packard Bell приділили велику увагу зручності роботи на ноутбуках EasyNote TS - для чого розмістили кілька клавіш, що відповідають за запуск встановлених додатків, активізацію часто використовуваних функцій і підключенню до найбільш популярних сайтів (таким, як сайти соціальних мереж). У свою чергу чимало над Packard Bell EasyNote TS попрацювали і дизайнери, які розробили досить привабливий корпус в трьох різних колірних варіантах.

Toshiba Portege R830-10V

Велика обчислювальна потужність, висока мобільність і зручність роботи - риси, вкрай затребувані дуже багатьма користувачами ноутбуків. Саме для них відмінним подарунком стане нова модель від Toshiba - Portege R830-10V .

Його мобільний потенціал - це сплав компактності, властивою лептопам з діагоналлю екрану в 13,3 дюйма (роздільна здатність - 1366 на 768 точок), і унікальною акумуляторної батареї, що дозволяє працювати ноутбуку протягом 12 годин.

Toshiba - заслужений ветеран у виробництві високоякісних ноутбуків для бізнесу, доказ того новий Portege R830-10V

Швидкість роботи Toshiba Portege R830-10V забезпечують процесор Intel Core i7 з частотою 2,7 гігагерца, 4 гігабайти оперативної пам'яті (можливо збільшення обсягу до 8 гігабайт) і твердотільний масив SSD на 256 гігабайт. Будучи рішенням, орієнтованим на бізнес, ноутбук не має дискретного відеоприскорювача, використовуючи інтегроване в центральний процесор графічне ядро Intel GMA 3150. Втім, це знову-таки грає на руку загальному енергозбереження системи.

комунікаційні можливості Toshiba Portege R830-10V вельми багаті. Крім стандартного набору портів (3 порту USB, один з яких - версії 3.0, HDMI, VGA, аудіо) і вбудованих адаптерів Wi-Fi і Bluetooth, ноутбук має вбудовану підтримку мереж HSDPA.

Мобільність, надійність і висока продуктивність - головні якості Toshiba Portege R830-10V

Нарешті, потрібно відзначити наявність у лептопа вбудованого приводу для читання і запису DVD, а також можливості підключення до фірмової док-станції, ще більше розширює функціональність.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика