Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращі ноутбуки з екранами діагоналлю від 11 до 17 дюймів: на будь-який смак

  1. Кращий 11,6-дюймовий ноутбук: Lenovo Yoga 710 (11 inch)
  2. Кращий 12-дюймовий ноутбук: Apple MacBook (2017)
  3. Кращий 13,3-дюймовий ноутбук: Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 "
  4. Кращий 14-дюймовий ноутбук: Lenovo THINKPAD X1 Carbon Ultrabook (2017)
  5. Кращий 15,6-дюймовий ноутбук: Dell XPS 15 9560
  6. Кращі 17,3-дюймові ноутбуки: MSI WT73VR 7RM або MSI GT75VR 7RE Titan SLI

Незважаючи на різноманітність діагоналей, ми намагалися підійти до вибору ноутбуків максимально строго. Це означає, що до розгляду бралися лише моделі з матрицями IPS з роздільною здатністю не менше 1920 на 1080 пікселів, з процесорами Intel Core i5 або i7 (де це можливо) актуальних поколінь архітектури, а також оснащені оперативною пам'яттю обсягом не менше 8 гігабайт. При цьому, ніяких лімітів по вартості лептопа виставлялося.

Тепер коротко розповімо, як ми бачимо поділ ноутбуків по класах і можливостям застосування в залежності від їх розміру і діагоналі екрану.

Моделі з діагоналлю 11,6 дюйма можна розглядати як виключно «похідний» варіант. Тут немає жорстких вимог по потужності, зате лептоп повинен бути легким, надійним, міцним і мати тривалий період автономної роботи.

Моделі з діагоналлю 12 дюймів - це нижня межа класу «робочих» ноутбуків. Фактично, в ідеалі, такий апарат не повинен поступатися в потужності і функціональності лептопам з більшими діагоналями. При цьому він повинен бути легким, витонченим, надійним, «довгограючим» і комфортним у роботі (це стосується ергономіки і якості клавіатури).

Моделі з діагоналлю 13,3 - це, в принципі, трохи підросли апарати з діагоналлю 12 дюймів. Тому запити все ті ж, крім одного - такі ноутбуки вже можуть (і повинні) грати роль повсякденних стаціонарних комп'ютерів. Тобто, мати достатню кількість портів, зручну клавіатуру, якісний звук.

Тобто, мати достатню кількість портів, зручну клавіатуру, якісний звук

Моделі 14 дюймів - це корпоративний стандарт. Ноутбуки, з якими приємно працювати в офісі, вдома, у відрядженнях. Надійні, зручні, невибагливі, що володіють додатковими опціями у вигляді вбудованих модемів LTE і систем захисту інформації.

Ноутбуки з екраном діагоналлю 15,6 дюймів - найпоширеніші на ринку. Серед них просто потрібно вибрати кращий на сьогоднішній момент.

Моделі з екраном 17,3 дюйма складно назвати мобільним пристроєм. Проте, це лептопи, де можна знайти максимум комфорту, функціональності і продуктивності. Саме за цими параметрами ми і обирали найкращого представника в даній розмірності.

Кращий 11,6-дюймовий ноутбук: Lenovo Yoga 710 (11 inch)

Ще відносно недавно питання про лідерство в ніші потужних, але компактних і легких ноутбуків не стояло - це були моделі серії Sony VAIO. На жаль, в 2014 році Sony відмовилася від роботи на ринку лептопів, тому місце беззастережного авторитету виявилося вакантним.

Зайняти його всерйоз і надовго, втім, ніхто не намагається - тому знайти в розмірності «11,6 ''» чистий «чесний» ноутбук зараз практично неможливо. Доводиться задовольнятися паллиативом у вигляді ноутбуків-трансформерів. Серед них найкращою ми вважаємо модель Lenovo Yoga 710.

Серед них найкращою ми вважаємо модель Lenovo Yoga 710

Lenovo Yoga 710 з діагоналлю екрану в 11,6 дюйма з'явився на ринку близько року тому. Ноутбук традиційно для сучасного ринку випускається в декількох варіантах конфігурацій. Найбільш потужна використовує процесор Intel Core i5 7Y54. Також ця конфігурація передбачає наявність 8 гігабайт оперативної пам'яті стандарту LPDDR3 і твердотільного масиву SSD ємністю 256 гігабайт.

Дисплей у Lenovo Yoga 710 сенсорний, роздільна здатність 1920 на 1080 пікселів. Матриця IPS зі світлодіодним підсвічуванням. Ноутбук поставляється з попередньо встановленою операційною системою MS Windows 10.

Акумулятор ноутбука гарантує автономну роботу пристрою протягом 8 годин (в реальності Lenovo Yoga 710 може пропрацювати 10-12 годин). З інтерфейсів на мініатюрному і тонкому корпусі апарату знайшлося місце для порту USB 3.0, мікро-версії HDMI і комбінованого роз'єму аудіо.

Кращий 12-дюймовий ноутбук: Apple MacBook (2017)

Хоча шанувальники марки Apple напевно вважають, що ці ноутбуки гідні зайняти місця кращих у всіх размерностях (принаймні в тих, які для них доступні), в реальності по-справжньому унікальною пропозицією можна вважати лише один «яблучний» лептоп: Apple MacBook (2017).

Справді, Apple надходила дуже розумно, в 2015 році представивши в стрімко обезлюднює розмірної ніші «12 ''» перше покоління Apple MacBook. До 2017 року у третього покоління Apple MacBook просто немає конкурентів.

Це, однак, не послужило приводом до розслаблення для інженерів Apple. Apple MacBook (2017) дійсно хороший. У лептопі встановлений досить продуктивний процесор Intel Core i5 7Y57, 8 гігабайт ОЗУ формату LPDDR3 і твердотільний масив SSD на 512 гігабайт.

Традиційно хороший у Apple MacBook (2017) дисплей. При діагоналі 12 дюймів його роздільна здатність становить 2304 на 1440 точок. Матриця IPS.

Питань до автономності Apple MacBook (2017) також не виникає. Ноутбук здатний працювати по 10-12 годин поспіль.

Що стосується оснащеності, то підвищені (порівняно з розмірністю «11,6 ''») габарити тіла не позначилися на лептопі. Є лише самотній порт USB Type-C і комбінований роз'єм аудіо.

Кращий 13,3-дюймовий ноутбук: Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 "

Якщо ви не боїтеся йти в ногу з часом, то навряд чи здивуєтеся, що найкращим ноутбуком в розмірності «13,3 ''» наші експерти вибрали китайський Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 " . Втім, китайський - це дивний епітет. Lenovo, Asus і Acer - це теж китайські компанії (Asus і Acer - з Китайської Республіки). З цієї точки зору компанії Xiaomi не вистачає тільки репутації, капіталізації і розмаху. А ось технологічної хватки їй не позичати.

Недолік репутації на ринку лептопів (Mi Notebook Air - це дебют) Xiaomi компенсує ціною пристрою, його технічними характеристиками і лаконічним, але стильним дизайном. Основний матеріал корпусу - алюміній. В екрані використана матриця IPS з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів. Оснащення ноутбука включає три порти USB (Type-C і два Type-A 3.0), повнорозмірний HDMI і аудіопорти 3,5 мм.

0), повнорозмірний HDMI і аудіопорти 3,5 мм

Найголовніше гідність Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 "в його технічної частини - це наявність дискретного відеоприскорювача NVIDIA GeForce 940MX з гігабайтом« набортної »пам'яті GDDR5. Об'єм оперативної пам'яті ноутбука - 8 гігабайт. Причому, банк мікросхем DDR4 намертво розпаяний на материнській платі. Додаткового слота для нарощування ємності немає.

центральним процесором Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 " служить Intel Core i5 шостого покоління архітектури з індексом 6200U. Ємність встановленого твердотільного масиву SSD становить 256 гігабайт. Від акумулятора лептоп здатний пропрацювати 6-9 годин, при цьому апарат підтримує режим швидкої зарядки.

Кращий 14-дюймовий ноутбук: Lenovo THINKPAD X1 Carbon Ultrabook (2017)

Серія ноутбуків Thinkpad вже довгі роки прекрасно себе почуває в ніші ноутбуків для бізнесу та офісу. Навіть зміна власника з IBM на Lenovo не сильно позначився на її репутації. Тому не дивно, що в 2017 році багато, в тому числі і наші експерти, порахували новий Lenovo THINKPAD X1 Carbon п'ятого покоління найкращим придбанням в розмірному класі «14 ''».

У Lenovo THINKPAD X1 Carbon 2017 на ринку з десяток комплектацій, флагманськими можна вважати дві.

У Lenovo THINKPAD X1 Carbon 2017 на ринку з десяток комплектацій, флагманськими можна вважати дві

Перша оснащена процесором Intel Core i7 7500U з вбудованим графічним ядром Intel HD Graphics 620, має 16 гігабайт оперативної пам'яті стандарту LPDDR3, укомплектована твердотілим масивом на один терабайт і використовує в екрані матрицю IPS з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів.

Друга базується на процесорі Intel Core i5 7200U, має «всього» 8 гігабайт оперативної пам'яті і використовує твердотільний масив на 512 гігабайт. Зате в екрані ноутбука ми бачимо матрицю IPS з роздільною здатністю 2560 на 1440 пікселів.

У всіх версій Lenovo THINKPAD X1 Carbon 2017 дисплей матовий, є слот для карт пам'яті MicroSD, вбудована мережева карта, два порти USB 3.0, порт HDMI і комбо-разьем для аудіо. У деяких версіях лептопа також може бути присутнім вбудований модем LTE і бути підтримка технології NFC.

Кращий 15,6-дюймовий ноутбук: Dell XPS 15 9560

флагманська конфігурація Dell XPS 15 включає процесор Intel Core i7 7700HQ і відеоприскорювач NVIDIA GeForce GTX 1050 з набортної 4 гігабайтами GDDR5. Також вона укомплектована 32 гігабайтами оперативної пам'яті стандарту DDR4, в ноутбуці стоїть терабайтний твердотільний масив - і все це в металевому корпусі товщиною 1,7 сантиметра і вагою менше двох кілограм.

Dell XPS 15 з номенклатурним індексом 9560 (2017 року випуску) - дійсно потужний, сучасний, стильний і досить легкий ноутбук. При цьому, репутація Dell дозволяє говорити про те, що це - не випадкова інженерна удача. У самому насиченому конкурентами розмірному класі «15,6 ''» Dell вдається залишатися лідером вже багато років.

У тому ж Dell XPS 15, крім естетики і потужності, ми знаходимо яскраву, якісну матрицю IPS з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів і з покриттям зі скла Gorilla Glass, зручну клавіатуру (НЕ повнорозмірну, хоча місце є). Нарешті, модель радує великою кількістю портів. Серед них: два порти USB 3.0, Thunderbolt 3, HDMI, комбо-роз'єм під аудіо і слот для читання і запису карт пам'яті SD.

Кращі 17,3-дюймові ноутбуки: MSI WT73VR 7RM або MSI GT75VR 7RE Titan SLI

В розмірності «17,3» дюйма є дві альтернативи: ігровий ноутбук або робоча станція. Хоча по суті своїй, ці класи досить близькі - це потужні лептопи з максимальною продуктивністю і комфортною ергономікою - дуже мало виробників дозволяють собі працювати відразу на два фронти.

MSI WT73VR 7RM

MSI - один з них. А їх ноутбуки MSI WT73VR 7RM (графічна станція) і MSI GT75VR 7RE Titan SLI (ігровий деськноут) - практично краще, що є на ринку.

Обидва ноутбука в основі своїй використовують процесор Intel Core i7 7820HK. При цьому відео у графічній станції базується на професійному прискорювачі NVIDIA Quadro P5000 з 16 гігабайтами GDDR5, а у ігрового лептопа за візуалізацію відповідає пара прискорювачів NVIDIA GeForce GTX 1070, спільно використовують 8 гігабайт пам'яті той же стандарту.

Оперативної пам'яті у ігрового ноутбука більше - 32 гігабайти DDR4. У MSI WT73VR 7RM встановлено «всього» 16 гігабайт.

У MSI WT73VR 7RM встановлено «всього» 16 гігабайт

MSI GT75VR 7RE Titan SLI

В іншому, відкидаючи нюанси дизайну, ноутбуки дуже схожі. Обидва укомплектовані твердотільними масивами SSD на 512 гігабайт і жорстким диском на 1 терабайт. Обидва мають п'ятьма портами USB 3.0, портом HDMI і Thunderbolt 3. Нарешті, обидва використовують потужні батареї з 8 осередків - що, втім, при їх змінах, нічого не гарантує в плані автономної роботи.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика