Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращі блоки живлення для ігрового комп'ютера 2017-2018 роки

  1. RAIDMAX Cobra Modular 800W (RX-800AE-M)
  2. Deepcool Quanta DQ 750W (DQ750 ST)
  3. Deepcool Aurora 600W (DA600)

Найчастіше, збираючи геймерський ПК, користувачі стикаються з проблемою вибору - який блок живлення купити, щоб він з лишком компенсував, прямо скажемо, підвищені енергетичні потреби всієї системи, був, при цьому, надійний і мав оптимальне співвідношення вартості і функціональності. Для того, щоб полегшити настільки нелегкий процес, як вибір блоку харчування для ігрового ПК, ми вирішили скласти невеликий рейтинг найбільш популярних моделей цієї важливої ​​комплектуючої, використовуваних при складанні ігрових систем.

RAIDMAX Cobra Modular 800W (RX-800AE-M) - комп'ютерний блок живлення ATX потужністю 800 Вт, призначений для ентузіастів і моддеров. Даний блок характеризується ефектним зовнішнім виглядом, високою якістю виконання, зручною модульною конструкцією кабелів і вельми доступною вартістю, що робить його вдалим рішенням для збірки ігрового ПК. З сертифікацією 80 Plus Gold і досить великою кількістю роз'ємів, даний блок живлення дозволяє зібрати високопродуктивний ПК з використанням декількох відеокарт і накопичувачів. У його оснащення входять коннектори 20 + 4 pin і 4 + 4 pin, 4 роз'єму додаткового живлення для відеокарт 6 + 2-pin, 1 роз'єм 4-pin Floppy, 2 роз'єми 4-pin Molex, 6 роз'ємів SATA. Для охолодження блоку застосовується тихий 135-мм вентилятор виробництва PowerYear зі швидкістю обертання від 660 до 1525 об / хв на основі підшипника ковзання. У блоці живлення RAIDMAX Cobra Modular 800W реалізовані технології захисту від зниженої та підвищеної напруги, від короткого замикання, перевантаження вихідних ліній, а також автоматичне регулювання швидкості обертання вентилятора. Додатково зазначається наявність модуля APFC, здатність пристрою працювати в широкому діапазоні мережевої напруги і відстібаються кабелі в нейлонової оболонці. Японські конденсатори у вхідному ланцюзі гарантують стабільність, надійність і довгий термін безперебійної служби блоку живлення.

Японські конденсатори у вхідному ланцюзі гарантують стабільність, надійність і довгий термін безперебійної служби блоку живлення

Потужність: 800 Вт

Особливості: захист від перевантажень, тихий 135-мм вентилятор, сертифікат 80 Plus Gold


RAIDMAX Cobra Modular 800W (RX-800AE-M)

Deepcool Quanta DQ 750W (DQ750 ST) - комп'ютерний блок живлення, що пропонує все необхідне для збірки ігрового ПК. Deepсool DQ750ST володіє однією лінією + 12V з можливістю живити навантаження до 744 ват. Комбінована потужність низьковольтних каналів становить 120 Вт, чого достатньо для сучасної геймерской системи. Даний блок живлення сертифікований за стандартом 80 PLUS Gold і характеризується високим рівнем ККД (близько 90%). У його оснащення входять роз'єми 24 pin і 4 + 4 pin, 4 роз'єму додаткового живлення відеокарт 6 + 2-pin, три роз'єми 4-pin Molex і 5 роз'ємів SATA. У блоці живлення реалізована комплексна система безпеки з захистом від зниженої та підвищеної напруги, від короткого замикання і перевантаження вихідних ліній. Найкраще Deepcool Quanta DQ 750W впишеться в систему на базі материнської плати MicroATX або Mini-ITX з невеликою кількістю накопичувачів. Серед інших характеристик блоку живлення виробник відзначає використання тихого 120-мм вентилятора з ШІМ-керуванням, напрацювання на відмову в 120 тис. Годин, високоякісні конденсатори і гарантію на 5 років.

Годин, високоякісні конденсатори і гарантію на 5 років

Потужність: 750 Вт

Особливості: захист від перевантажень, тихий 120-мм вентилятор, сертифікат 80 Plus Gold


Deepcool Quanta DQ 750W (DQ750 ST)

Deepcool Aurora 600W (DA600) - бюджетна модель блоку живлення потужністю 600 Вт, який відмінно підійде для збірки ігрового ПК. Даний блок живлення сертифікований за стандартом 80 Plus Bronze і відрізняється енергоефективністю до 85%, а також низькою виробленням тепла і невеликими експлуатаційними витратами. БП підтримує багаторівневі конфігурації SLI / Cross Fire і багатоядерні процесори. В оснащення Deepcool Aurora 600W входять по одному роз'єму 24 pin і 4 + 4 pin, чотири роз'єми додаткового живлення для відеокарт 6 + 2-pin, три роз'єми 4-pin Molex і 5 конекторів SATA. Двошаровий фільтр захищає від електромагнітних завад і знижує рівень шуму під час роботи, а тихий 120-мм вентилятор з підтримкою ШІМ-керування забезпечує оптимальне охолодження компонентів. Технологія CircuitShield захищає блок живлення від перевантаження по напрузі (OVP), просідання напруг (UVP), коротких замикань (SCP) і перевантаження по загальній потужності на всіх каналах (OPP).

Технологія CircuitShield захищає блок живлення від перевантаження по напрузі (OVP), просідання напруг (UVP), коротких замикань (SCP) і перевантаження по загальній потужності на всіх каналах (OPP)

Потужність: 600 Вт

Особливості: захист від перевантажень, тихий 120-мм вентилятор, сертифікат 80 Plus Bronze


Deepcool Aurora 600W (DA600)

Aerocool Value Series 600W (VX-600) - ще одна вдала модель блоку живлення з бюджетного сегменту, який володіє збалансованими технічними характеристиками. Він сумісний зі стандартом ATX 12 В v.2.3. З роз'ємів доступні один 20 + 4 pin для підведення живлення до материнської плати, роз'єм 4 + 4 pin для процесора, два роз'єми додаткового живлення для відеокарт 6-pin, три 4-pin Molex, чотири SATA і один 4-pin Floppy. За відвід тепла від внутрішніх компонентів відповідає тихий 120-мм вентилятор. Aerocool Value Series 600W виконаний в сталевому корпусі з безліччю вентиляційних отворів, які сприяють більш ефективному охолодженню. Захист від перенапруги, надлишкового струму і короткого замикання гарантує надійність і стабільність роботи блоку живлення.

Отже, ми познайомили вас з трьома найбільш популярними моделями блоків живлення для ігрових ПК. Кожен з них є кращим представником свого класу по частині співвідношення функціоналу, надійності і вартості. Вам лише залишається зробити вибір на користь однієї з них, грунтуючись на вимогах свого комп'ютера.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика