Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Казковий трон - невід'ємний аксесуар в кожному будинку

Казковий трон   - один з елементів, незамінних при створенні затишку і комфорту

Казковий трон - один з елементів, незамінних при створенні затишку і комфорту. Ванна кімната - одне з небагатьох місць в квартирі, де можна відпочити від повсякденних турбот, розслабитися і побути на самоті. Тут все повинно гармонійно поєднуватися, адже навіть найнезначніші деталі створюють неповторну і затишну атмосферу.

Полотенцедержатель - такий же необхідний аксесуар для ванної, як стакан або підставка для зубних щіток, мильниця або полички. Він може бути виконаний у вигляді звичайних гачків, витонченого кільця або тонкої хромованою трубки, яка може бути нерухомо зафіксована або бути поворотною. Випускаються також незвичайні моделі: підлоговий полотенцедержатель, полотенцедержатель з полицею. Основна кількість цих аксесуарів випускаються в сталевому виконанні з хромованим покриттям, але є також дерев'яні вироби і з додатковими скляними елементами.

Сучасний полотенцесушитель має настінний або підлоговий монтаж і дозволяє зручно розмістити маленькі і великі рушники, банний халат.

Вибираючи утримувач для рушників, потрібно керуватися не тільки єдиної стилісткою, а й розмірами ванної кімнати: для просторої кімнати якнайкраще підійдуть підлогові оригінальні полотенцедержателі або об'ємні настінні; якщо ваша ванна кімната має невелику площу, вдалим рішенням буде держатель у вигляді гачків або поворотні штанги для рушників.

Всі існуючі полотенцедержателі можна віднести до трьох різновидів: з поличками, поворотні (штанги, «роги»), і кільцеві. Їх зовнішній вигляд визначає можливе місце установки, наприклад: держатель для рушників у вигляді кільця дуже зручно розмістити біля раковини або біде, настінний тримач для рушника з полками дасть можливість скласти кілька банних рушників, поворотні «роги» і штанги дозволяють розміщувати рушники таким чином, щоб вони не заважали гігієнічних процедур і не займали багато місця.

Казковий трон можна придбати в інтернет-магазині елітного сантехнічного обладнання «СанКомф». У нас представлені якісні, надійні та естетичні аксесуари для ванної кімнати: сталеві рушникосушки з хромованим покриттям, які є надійними і будуть довго будуть зберігати привабливий зовнішній вигляд. В наявності є поворотні та стаціонарні полотенцедержателі, з поличками і у вигляді гачків.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика