Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Камера GoPro отримала зйомку 4K-відео з частотою 30 кадрів

Екшн камера GoPro Hero 4 Black Edition Hero 4 Black Edition стала першою камерою сімейства, яка навчилася знімати 4K-відео з частотою 30 кадрів в секунду. Крім того, захисний корпус тепер суміщений з камерою, що, безумовно, є більш зручним рішенням, ніж окремий захисний кейс. Як і раніше, камера витримує занурення під воду на глибину до 40 метрів.

Hero 4 Black, має дві ключові особливості: можливість запису 4K-відео з частотою 30 кадрів в секунду і 1080p з частотою 120 кадрів в секунду. Крім того, є можливість захоплення 2,7K і 1440p-відео зі швидкістю 50 і 80 кадрів в секунду відповідно, передає Еngadget .

Функція GoPro Protune отримала кілька нових опцій, відтепер тут з'явилася можливість вручну виставляти значення ISO, кольору і експозиції, що особливо корисно під час зйомки в умовах низької освітленості. Ще Hero 4 обзавелася двома новими режимами зйомки: Night Lapse і Night Photo.

Hero 4 Black Edition обзавелася новою аудіосистемою, яка отримала в два рази ширший динамічний діапазон, хоча оцінити її по достоїнству можна буде лише взявши камеру в руки.

З інших апаратних змін варто відзначити появу бездротових інтерфейсів Bluetooth і Wi-Fi і поліпшену батарею, хоча конкретні специфікації не оголошуються.

Вартість GoPro Hero 4 White Edition складе $ 130, Hero 4 Silver буде пропонуватися всім бажаючим за ціною $ 400, а Hero 4 Black - по $ 500 за пристрій, і все це стане доступним вже 5 жовтня.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика