Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Каламутні плями на екрані iMac

  1. Каламутні плями на екрані iMac і характер їх появи
  2. Чим викликані каламутні плями на екрану iMac?
  3. Ліквідація плям на дисплейному модулі
  4. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Матриця iMac вже не така ідеальна як раніше? З'явилися плями? А Вам хочеться повернути все в первинний вигляд?

Ви потрапили туди, куди потрібно!

Ми професійно займаємося чищенням матриць всіх моделей IMac. Якщо необхідно можемо навіть загерметизувати Ваш iMac, щоб він довше залишався ідеальним!

За консультацією звертайтеся до нас по телефону або в будь-якому зручному мессенджере!

А якщо хочете прочитати докладний, чому з'явилися плями і що з цим робити, читайте нижче:

На сьогоднішній день iMac є одним з найбільш функціональних і, що важливо, надійних комп'ютерів. Проте пристрої Apple далеко не завжди славилися високою живучістю; навпаки, в практиці нашого сервісного центру багато типових несправності iMac стали скоріше правилом, ніж винятком. Однією з таких несправностей стали каламутні плями на екрані iMac і потемніння навколо екрану, які неминуче з'являлися через кілька місяців або, в кращому випадку, років, активної роботи.

Проте несправність подібного характеру не є вироком для Вашого пристрою: навіть якщо уникнути появи плям не вдалося, існує можливість усунути всі без великих грошових витрат.

Матриця iMac вже не така ідеальна як раніше

Чистка матриці iMac виконується для всіх без винятку моделей і дозволяє повернути екран моноблока в стан нового, практично незалежно від його стану.

Каламутні плями на екрані iMac і характер їх появи

Не дивлячись на те, що поява плям було найбільш актуальною проблемою для "класичних" моделей iMac в товстому алюмінієвому корпусі, проблеми з дисплеєм можуть виникнути і на більш сучасних комп'ютерах Apple. Проте з точки зору технічної реалізації, дисплей нових iMac Slim має конструктивну захист від впливу зовнішніх факторів, що багаторазово підвищує його надійність.

Таким чином цільовим пристроєм нашого сьогоднішнього розбору став iMac зразка 2009-2011 років. Цей комп'ютер запозичує внутрішню компоновку у свого попередника - "iMac Aluminum" - в зв'язку з чим всі наведені нижче ознаки будуть актуальні і для старіших моделей. Одночасно з цим "товсті" iMac досі мають широке поширення серед користувачів Apple, що дозволяє підтримувати активну технічне обслуговування цих комп'ютерів з боку постачальників запчастин і сервісних центрів.

Чим викликані каламутні плями на екрану iMac?

Перша, і найбільш поширена причина появи плям, полягає в несправності відображають верств підсвічування. Користувач з ніком swapnonil на офіційному форму Apple так описує цю проблему:

"У мене 21.5" iMac, куплений в листопаді 2009 року.

Через місяць я став помічати кілька митних сірих відмітин за скляним екраном, в верхньому лівому куті дисплея.

Спочатку вони були непомітні, проте, як тільки я почав використовувати OMMWriter (текстовий процесор з вибором фону, - прим. Пер.), Відмітини стали видні. Я також спробував запустити вбудований блокнот TextEdit, щоб вивести на екран нейтральний білий фон, однак і там відмітини були добре помітні. "

Інші коментарі в гілці цього повідомлення, а також на інших форумах (включаючи російськомовні), описують проблему схожим чином:

"У мене з'явилися плями на екрані iMac в лівому верхньому кутку (менше чверті екрана). Раніше думав, що пил під захисним склом зібралася, але, знявши екран, виявив, що в справу в самій матриці. "- Користувач SEITEC з сайту E1.

Також в повідомленні описувалася можлива причина несправності: кіптява від роботи процесора або відеокарти. В обох випадках проблема виникла на "товстому" iMac минулого покоління.

На ділі ситуація йде трохи інакше: Каламутні плями на екрані iMac дійсно можуть бути наслідком підвищеного температурного режиму, однак частіше це викликано роботою блоку живлення, плата якого якраз знаходиться в лівій верхній частині корпусу. Проте проблеми з "вигоранням" дійсно можуть бути викликані роботою чіпа центрального процесора і / або відеокарти (вони розташовані ближче до центральної частини корпусу).

Другою причиною появи плям може стати осідання нікотинової смоли. Каламутні плями на екрані iMac в такому випадку можуть мати швидше хаотичний характер, і подібну несправність порівняно просто діагностувати; проте її ремонт може обійтися користувачеві повною заміною дисплейного модуля, зокрема - якщо структура відображають верств прийняла незворотні зміни.

На щастя, в обох випадках ремонт не завжди вимагає кардинальних заходів, і нерідко нашим фахівцям вдається ліквідувати каламутні плями простий чищенням матриці.

Третьою, і найбільш поширеною причиною, може стати потрапляння пилу на поверхню матриці або її внутрішні шари.

З переходом на новий дисплейний формат (у 2009 році Apple збільшила дозвіл і діагональ своїх пристроїв) дизайнери компанії вирішили відмовитися від алюмінієвої окантовки навколо захисного скла, що зробило зазор між склом і матрицею найбільш доступним для попадання пилу. Таким чином пил може потрапити як в простір за захисним склом, так і на світловідбиваючі шари підсвічування, внаслідок чого екрані iMac з'являються каламутні плями.

Ця проблема майже не зустрічається на нових iMac Slim зразка 2012-2017 років тільки тому, що Apple перейшла на використання нових нерозбірних дисплейних модулів, в конструкції яких просто відсутня повітряний прошарок між матрицею і склом.

Ліквідація плям на дисплейному модулі

Незалежно від причин проблеми, її усунення потребує демонтажу захисного скла і, при необхідності, розбирання дисплейного модуля.

Найчастіше проблему вдається вирішити "малою кров'ю", тобто поверхневої або компонентної чищенням матриці. В останньому випадку ліквідація плям зажадає наявності тонких інструментів.

Так чи інакше, якщо Ви володієте належним досвідом і необхідним обладнанням, проблему можна вирішити самостійно: інструкція з розбирання та чищення дисплейного модуля доступна на нашому сайті. В іншому випадку ми настійно рекомендуємо звернутися за допомогою фахівців.

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Матриця iMac вже не така ідеальна як раніше?
З'явилися плями?
А Вам хочеться повернути все в первинний вигляд?
Чим викликані каламутні плями на екрану iMac?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика