Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Істинний фанат Android перейшов на iPhone і був шокований зручністю смартфона Apple

Мораль - спробувати альтернативу точно варто.

Сучасний світ розділений на дві величезні армії - фанатів iPhone і Android-смартфонів, які безперервно сперечаються між собою про те, чий же вибір краще. І досить часто подібні суперечки призводять до того, що користувачі смартфонів під управлінням однієї з двох операційних систем все-таки наважуються спробувати альтернативу. Нерідко такі експерименти буквально «відкривають очі». Днями інтернет підірвав розповідь колишнього фаната Android, який цілих 8 років обожнював смартфони під управлінням «операційки» Google, але спробувавши iPhone моментально зрозумів, що весь цей час помилявся в своєму виборі.

Користувач з псевдонімом Mereo110 розповів свою історію на кількох тематичних ресурсах. Він був фанатом Android протягом 8 років. Причому він користувався саме флагманами: Nexus S, HTC One S, Nexus 5, Nexus 6P та іншими кращими моделями у міру їх виходу.

Фанат Android зізнався, що він був у захваті від своїх смартфонів і гнучкості їх налаштування.

«Я був типовим фанатом Android. Я перепрошивати свої смартфони, встановлював кастомниє прошивки, різні твіки і експериментував з системою всіма можливими способами. Однак коли я став трохи старше, все змінилося. Я зрозумів, що мені потрібен смартфон, який буде просто смартфоном і буде просто працювати. На всі подібні експерименти у мене просто перестало вистачати часу ».

Найбільше в Android-смартфонах його дратувало те, що для досягнення максимального часу автономної роботи пристрою його потрібно ретельно налаштовувати. Видаляти якісь системні програми (але далеко не всі, так як видалення деяких призведе до збою), зупиняти роботу непотрібних служб, попередньо вивчаючи їх і т.д.

«Я перестав бачити у всьому цьому інтерес і захотів просто хороший робочий смартфон« з коробки ».

Вибір у зневіреного в Android користувача був всього один - спробувати iPhone. Як і багато інших шанувальники Android-смартфонів, він недолюблював техніку Apple, але іншої альтернативи не було.

«Я купив iPhone 8 Plus і був вражений їм з перших же днів використання. Здивування викликало час автономної роботи без зміни налаштувань (це здалося якимось дивним після стількох років на Android), відсутність необхідності видаляти будь-які стандартні програми і турбуватися про те, чи буде завантажувати з App Store додаток нормально жити із моїм смартфоном ».

У коментарях до відвертого розповіді колишнього фаната Android відзначилися і інші екс-користувачі смартфонів під управлінням «операційки» Google. Всі вони висловили аналогічну точку зору, підтвердивши, що після переходу на iPhone вони перестали піклуватися про багатьох, раніше здавалися надважливими факторах. Їх iPhone почав просто працювати.

джерело: Reddit .

Список корисних тем:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Істинний фанат Android перейшов на iPhone і був шокований зручністю смартфона Apple

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика