Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone 8: новинка, про яку всі говорять і її можливі характеристики

  1. У iPhone 8 НЕ буде кнопки Home?
  2. iPhone може втратити TouchID
  3. Розміри нового восьмого iPhone зміняться? розкриваємо карти

десятиліття випуску iPhone яблучна компанія планує відзначити з розмахом. Крім гучного святкування дати, віха ознаменується значним редізайном смартфона - він запланований на поточний рік. І хоча нове пристрій не доступне широкому колу споживачів аж до Різдва, воно вже наробило шуму.

iPhone

Ходять чутки, що новий iPhone 8 оснастять корпусом зі скла, дисплеєм OLED із зображенням від краю до краю. Передбачається, девайс буде харчуватися від підзарядки на відстані. Ми готуємося до роботи спритного процесора A11.

Але це ще не все. Apple підготувала 3 кардинальних змін, які змусять "яблучних" шанувальників по-іншому поглянути на улюблене пристрій:

1. Більше не буде кнопки «Home».
2. TouchID замінять іншою технологією.
3. Розміри нового пристрою будуть іншими.

Читайте також: Новини від Apple - нова продукція RED і інші новинки

У iPhone 8 НЕ буде кнопки Home?

Підозра про те, що розробники таки зважилися прибрати з новинки кнопку, зародилося з тих пір, як в мережу просочилися перші натяки про революційні зміни. Але шанувальники "яблучної" продукції і всілякі технологічні гіки досі продовжують судорожно шукати підтвердження того, що улюблена всіма кнопка нас покинула.

На початку серпня в мережі нібито ненароком з'явився код нової колонки HomePod, яка сама по собі особливого інтересу у широкої публіки не викликала. Але фанати Apple розібрали його на молекули в пошуках хоч якогось згадки iPhone 8. І вони його знайшли! "На цей раз вже зовсім точне» підтвердження того, що «Home» з нами більше не буде:

На цей раз вже зовсім точне» підтвердження того, що «Home» з нами більше не буде:

Не питайте, чому хтось вирішив, що прошивка колонки щось розповість про телефон. Цікаво, скільки ще «підтверджень» ми побачимо напередодні запуску? Кнопка повинна зникнути тільки фізично. Віртуально вона також буде знаходиться в пристрої і виконувати свої функції і стане зникати, коли не буде потрібна.

Вам сподобається: Як вибрати смартфон: покрокова інструкція

iPhone може втратити TouchID

iPhone може втратити TouchID

Так, як кнопку «Home» приберуть, то і від звичного нам Touch ID, швидше за все, позбудуться. Про це теж говорять з самого початку. І це передбачуване зміна особливо турбує шанувальників iPhone: його альтернативою стане функція розпізнавання осіб під однойменною назвою Face ID. Apple ще доведеться довести, що нововведення буде таким же швидким, зручним і безпечним, як улюблений усіма Touch ID. Особливо в таких умовах, як занадто тьмяне світло, занадто яскраве світло, або коли користувачі надягають сонцезахисні окуляри. Йому доведеться позмагатися з Samsung Galaxy S8 , Якого вже охрестили конкурентом ще не вийшла новинки.

Очікується, що iPhone 8, як і iPhone 7 , Буде стійким до води, отримає покращений рівень опору IP68. Він як і раніше витримає дощ, бризки і занурення в воду (на 30 хвилин). Покращена водостійкість, швидше за все, буде поширюватися на всі iPhone 2017 року.

Читайте також: WWDC 2017: Apple показала свіженький iPad Pro з великим екраном

Розміри нового восьмого iPhone зміняться? розкриваємо карти

З дизайном від краю до краю вісімка складе конкуренцію за розміром 4,7-дюймовому iPhone, але з розміром дисплея - 5,5-дюймовому iPhone. Чутки припускають, що в ньому буде 5,8-дюймовий дисплей з 5,15 дюймами корисної області, а решта призначені для віртуальних кнопок, які замінять існуючу кнопку «Home». Apple вже офіційно підтвердила інформацію про розміри нового пристрою 143,59 х 70,94 х 7,57 мм.

Ми очікуємо старт продажу восьмого iPhone разом з тандемом оновлених iPhone 7s, iPhone 7s Plus .

Навіть після смерті гуру і засновника, корпорація Apple продовжує розбурхувати уми фанатів і Хейтер своєї продукції по всьому світу, змушуючи новинні стрічки вибухати повідомленнями і вивчати під мікроскопом кожне нове зміни. Поки ми із завмиранням серця відстежує кожну новину, корпорація продає свої телефони та інші аксесуари в божевільних обсягах: згідно останнього звіту, за 10 років на її рахунку 1 200 000 000 проданих телефонів. Так-так, більше 1,2 мільярда.

Багато вже навіть встигли зробити відеоогляд пристрою, який ще в очі не бачили.

У iPhone 8 НЕ буде кнопки Home?
Цікаво, скільки ще «підтверджень» ми побачимо напередодні запуску?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика