Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone 7 матовий: Основні переваги над чорним оніксом

  1. Дизайн смартфона найбільш вигідний в матовому відтінку
  2. Не забуваємо про практичність
  3. Підкреслює переваги нового екрану
  4. Дозволяє заглянути в завтрашній день
  5. висновок

Філософія Apple базується не тільки на впровадженні інноваційних рішень, але і на створенні іміджевих трендів. Восени цього року компанія представила новий пристрій, який крім поліпшених технічних характеристик має і розширену кольорову лінійку. Крім вже знайомих квітів, з'явилися два нових: матовий чорний і глянсовий Jet Black . Це було більш ніж вдале рішення. Вже після першого місяця продажів чорний матовий iPhone 7 став найпопулярнішим в лінійці. Що ж зумовило такий успіх?

Дизайн смартфона найбільш вигідний в матовому відтінку

Філософія Apple базується не тільки на впровадженні інноваційних рішень, але і на створенні іміджевих трендів

Натисніть на фото, щоб збільшити його

Результати маркетингових досліджень показують, що покупці вважають за краще вибирати продукт, який зовні найбільш відрізняється від того, що давно знайоме. Але це не єдина причина популярності нового кольору. У чорному матовому відтінку iPhone 7 виглядає найбільш вигідно і відчувається дійсно чимось абсолютно новим. Цей ефект посилюється за рахунок захованих на торцях пластикових смужок для антен. Всі деталі підігнані краще, краю і межі стали більш обтічні. Камера виглядає органічно і не акцентує на себе увагу. У порівнянні з попереднім поколінням смартфонів Apple, сімка видається більш привабливою і витонченою. Вона виглядає стильно і елегантно.

Не забуваємо про практичність

Зовнішній вигляд і стильність, безумовно, вагомі показники, але не менш важливим фактором є і практичність. Новий апарат досить ергономічний, в руці не сильно ковзає. Клавіші регулювання гучності придбали м'якість. Обробка металу більш акуратна, створюється враження, що корпус шовковистий. Помітно, що Apple приділила таким деталям більше уваги. також зросла ємність батареї , а захист від води і пилу допоможе в непередбачених ситуаціях.

Незалежно від кольору смартфон має однакові показники міцності, але Айфон 7 матовий більш стійкий до зовнішніх косметичним пошкоджень корпусу Незалежно від кольору смартфон має однакові показники міцності, але Айфон 7 матовий більш стійкий до зовнішніх косметичним пошкоджень корпусу. Наприклад, глянець, який має дзеркальну поверхню, в цьому плані вразливий. Він не такий стійкий до механічного зносу задньої панелі, і навіть носіння його в кишені може викликати втрату привабливого зовнішнього вигляду. Крім цього на корпусі залишаються жирні розлучення і відбитки пальців. Розробники визнають проблему і радять відразу ж купувати чохол. Так що розумним вибором між двома чорними буде все ж більш стійкий до подряпин.

Підкреслює переваги нового екрану

на презентації iPhone 7 розробники чимало уваги акцентували на дисплеї пристрою. Він має максимальні кути огляду, також не спостерігається інверсії під кутами. А зігнуте скло 2,5D, яке використовувалося Apple і раніше, тепер здається більш темним.

Формально характеристики екрану не змінилися, але він має важливу особливість. У нього розширений колірний діапазон, що надає фотографіям більш об'ємний вид. Контрастність теж покращилася, в результаті чого всі шрифти виглядають чіткіше, хоча дозвіл залишилося колишнім. Ефектніше дисплей виглядає саме в чорному варіанті. Темні рамки створюють необхідний контраст, і користувач може оцінити як всю гаму фарб, так і інші достоїнства дисплея. екран сімки вважається чи не найкращим з усіх існуючих на ринку, тому не варто відмовляти собі в додаткових перевагах, які надає матовий відтінок.

Дозволяє заглянути в завтрашній день

Нове дітище Apple складно назвати революційним, сьома модель схожа дизайном, розмірами і рамками екрану з попередньою розробкою компанії Нове дітище Apple складно назвати революційним, сьома модель схожа дизайном, розмірами і рамками екрану з попередньою розробкою компанії. Але це не означає, що в ній не знайшлося місця для інновацій. Відмова від використання 3,5-мм роз'єму, сенсорна кнопка під екраном з тактильним відгуком і стереодинаміки - це крок у розвитку технологій. І ті, хто хоче зазирнути в майбутнє, а не спостерігати за нововведеннями з боку, віддадуть перевагу iPhone 7. А позачасовий матовий відтінок підкреслить неординарність смартфона. Цей колір не підвладний моді і буде актуальним ще довгі роки.

висновок

Чисто зовні матовий iPhone 7 вийшов набагато привабливіше і приємніше, ніж попередні версії. Додатковим плюсом саме цього кольору є і те, що він доступний у всіх версіях. Як відомо, мінімальний обсяг пам'яті Apple збільшила вдвічі, тепер апарат можна придбати в трьох конфігураціях - 32, 128, 256 Гб . Той же глянсовий не випускається з об'ємом пам'яті в 32 Гб, і це значить, що його мінімальна вартість вище. З огляду на той факт, що ціна апарату немаленька, то це буде ще однією перевагою при виборі з двох чорних.

Новим смартфоном однозначно будуть задоволені ті, хто пропустив 6S, так як між ним і сімкою не така вже й велика різниця.

Що ж зумовило такий успіх?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика