Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone 6s: гід по виживанню з 16 ГБ версією

  1. Економічна iOS 9
  2. 12 Мп фото і 4k відео в iPhone 6s
  3. iPhone 6s 16 ГБ: вибираємо потокову музику та відео
  4. Видаляємо зайві додатки
  5. хмарні сховища
  6. Ваш комп'ютер - кращий друг iPhone 6s з 16 ГБ

Apple знову зробив це - найдоступніша версія iPhone 6s оснащена всього 16 гігабайтами вбудованої пам'яті. Слота для карт microSD, зрозуміло, в смартфоні немає, як і в будь-якому іншому iPhone. Версія iPhone 6s з 64 гігабайтами коштує значно дорожче. Чи варто купувати 16-гігабайтний iPhone 6s з метою економії, і як прожити з таким об'ємом вбудованої пам'яті - розберемося в рамках гіда по виживанню з «найменшим» яблучним смартфоном.

З iPad Pro і новим Apple TV, компанія визнає, що 16 ГБ - недостатньо для сучасного користувача. У кожного пристрою обсяг вбудованої пам'яті починається з 32 ГБ. Поки Apple в звичайних iPad і iPhone мінімальний об'єм не збільшив. Причина тривіальна - лінійка 16/64/128 ГБ більш прибуткова для виробника, ніж логічна 32/64/128 ГБ. Маючи помітний розрив між 16 і 64 гігабайтами, Apple простіше переконати покупців вибрати iPhone 6s з більшим обсягом пам'яті, отримавши, відповідно, більшу прибуток. Однак, новенький iPhone з 16 ГБ пам'яті цілком може виявитися виправданим вибором, якщо ви готові до певних компромісів.

Економічна iOS 9

програмісти iOS 9 помітно попрацювали над схемою роботи операційної системи з доступною на iPhone вбудованою пам'яттю. Приємна новина як для власників минулих моделей яблучних смартфонів з 16 ГБ, яких чекає оновлення до iOS 9 наступного тижня, так і для майбутніх власників самої бюджетної моделі новенького iPhone 6s.

По-перше, сама iOS 9 вимагає для всього 1,5 ГБ пам'яті. iOS 8 від'їдає понад 4,5 гігабайтів. Так що з оновленням (iPhone 6s працює на «дев'ятці» з коробки) на смартфоні з 16 ГБ звільняться аж ніяк не зайві три гігабайти.

По-друге, в iOS 9 є функція «усушки» додатків, коли на смартфона завантажується тільки код, необхідний для роботи програми на iPhone.

По-третє, в процесі оновлення iOS 9 видаляє встановлені додатки для звільнення місця, а потім встановлює їх автоматично. Таким чином, вручну розчищати пам'ять для апдейта не буде потрібно.

12 Мп фото і 4k відео в iPhone 6s

Частина функцій в iOS 9 і iPhone 6s вимагає досить багато пам'яті, їх доведеться уникати. Або, принаймні, потурбуватися збільшенням обсягу пам'яті (про способи - нижче). Запис відео в стандарті 4k і Live Photos - одні з найбільш «ненажерливих» функцій. Фотографії HDR також займають більше місця в порівнянні зі звичайними знімками. Зберігання відео уповільнених зйомок (slow-mo) - ще один надійний спосіб швидко зіткнутися з нестачею пам'яті в iPhone 6s.

Якщо вам подобається записувати 4k відео і робити Live Photos, то 16 ГБ «пролетять» непомітно. Тим більше, що і цих 16 у вас не буде - близько 3 гігабайт займає сама iOS 9, додайте ще пару гігабайт на додатки, кілька простеньких іграшок та дані. Разом в розпорядженні виявиться всього 10-11 вільних гігабайт пам'яті. Навіть 12-мегапіксельні фотографії і 5-мегапіксельні селф займають багато місця в пам'яті смартфона.

Варіантів два - або обмежитися зйомкою фото і відео невисокого дозволу, або регулярно зберігати куди-небудь зовні (на комп'ютер, в хмарне сховище) 4k відео і Live Photos. Нетривіальний варіант - стискати фото за допомогою спеціального додатку, наприклад PhotoShrinker .

iPhone 6s 16 ГБ: вибираємо потокову музику та відео

Не слід інтернет до найсвіжішого сезон улюбленого серіалу в Full HD або всю музичну колекцію на iPhone 6s. Швидше за все, для першого просто не вистачить вільної пам'яті. Вихід - слухати музику через потокової сервіс (Apple Music, Яндекс.Музика, Guvera ). Те ж саме стосується і до фільмів / серіалів.

Другий варіант - розумно обмежувати себе. Сотня-друга пісень, пара фільмів в 720p. Через кілька днів фільми можна замінити на свіжі, а музичну колекцію оновити.

Видаляємо зайві додатки

Час від часу варто позбавлятися від додатків, якими ви вже не користуєтеся. У будь-який момент їх можна заново встановити з App Store, якщо буде потрібно. Однак, якщо додаток ви не запускали протягом пари місяців, то майже напевно воно вам просто не потрібно, а місце займає. Список зайвих програм можна дізнатися, зайшовши в «Налаштування» -> «Основні» -> «Статистика» -> «Сховище».

Зверніть увагу, що в списку встановлених на iPhone або iPad додатків зазначено, скільки пам'яті «з'їдає» конкретне застосування.

хмарні сховища

Чи не бажаєте витрачати аж ніяк не зайві тисячі рублів на додаткові 48 ГБ вбудованої в iPhone 6s пам'яті, тоді вам знадобляться хмарні сховища. Далеко ходити не треба - Apple iCloud «вшиті» в iOS, пропонуючи безкоштовно 5 ГБ. Apple недавно знизив ціни на покупку додаткового місця в «яблучних» хмарах. Тепер всього за 1 долар в місяць (99 центів, якщо точніше), економні власники iPhone 6s та інших смартфонів з 16 ГБ отримують 50 ГБ для віддаленого зберігання фото, відео та інших файлів. Три долара на місяць - і до ваших послуг вже 200 ГБ iCloud, а за десятку щедра компанія обіцяє цілий терабайт в хмарному сховищі.

Втім, можна не обмежувати себе iCloud. Хмарні сховища пропонують і інші компанії - Яндекс.Діск, Dropbox, 4sync , Microsoft, Mail.Ru і т.д. Вибирайте на свій смак і гаманець.

Ваш комп'ютер - кращий друг iPhone 6s з 16 ГБ

Крім хмарного сховища, як «зовнішнього накопичувача» настійно рекомендуємо використовувати звичайний комп'ютер або ноутбук. Туди помістяться всі ваші 12-мегапіксельні фото і 4k відео. Заодно на великому екрані зручно відокремити зерна від плевел, і видалити невдалі знімки і ролики.

.

Інші новини по темі:

Постійна адреса публікації: http://www.procontent.ru/news/29868.html

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика