Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone 7S - коли ж з'явиться в продажу очікувана новинка

  1. Дизайн iPhone 7s
  2. Обсяг пам'яті, потужність процесора
  3. Ємність аккумулятору
  4. якість зйомки

Шанувальники Apple в передчутті знаменної події: зовсім скоро корпорація представить щось нове - iPhone 7S. Його офіційна презентація відбудеться вже у вересні цього року, проте розробники не поспішають розкривати всі карти - поки що рядовим користувачам про пристрій відомо вкрай мало. Чим же відрізнятиметься новий "яблучний" гаджет від свого попередника, а також коли і де його можна буде придбати?

на moyo.ua Apple iPhone 7S приділено особливу увагу - він уже представлений в каталозі інтернет-магазину. Однак, розділи "Опис" і "Характеристики" ще не до кінця заповнені достовірною інформацією. Наприклад, не зазначена точна вартість і дата надходження пристрою в продаж. Відомо тільки, що зробити попереднє замовлення на iPhone нової моделі можна буде відразу ж після офіційної презентації в США. Україна, на жаль, не є так званої країною "першої хвилі", тому майбутнім власникам 7s доведеться трохи почекати, перш ніж дістати жаданий гаджет.

Дизайн iPhone 7s

Витоку даних з достовірних джерел дозволяють зробити висновок про те, що нова модель Apple iPhone своїм виглядом буде копіювати попередню - так уже склалося історично, що приставка "S" свідчить про внутрішні, а не про зовнішні зміни в устрої. А ось колірну гамму айфонів чекає оновлення - серед вже звичних білих, чорних, сірих, рожевих, сріблястих і золотистих панелей з'явиться "новачок" (точні дані про те, яким він буде, поки що тримають в секреті). Ймовірно також, що новий iPhone "схудне" - товщина його буде трохи менше ніж у сьомої моделі.

Обсяг пам'яті, потужність процесора

Відомо, що процесор у Apple iPhone 7S буде потужним - про його енергоефективності та продуктивності кажуть, як про щось незвичайне, принципово новому і досі небаченому. "Підросте" у пристрої і якість графіки - причиною цьому послужить вбудована шестиядерними графічна карта. Що стосується пам'яті, її кількість теж збільшиться (від 2 до 3 ГБ), незважаючи на те, що Apple не часто робить подібні подарунки користувачам.

Ємність аккумулятору

За прогнозами, iPhone 7s буде ідеальним рішенням для тих, хто страждає від не надто високого рівня автономності пристроїв на iOS. Розробники вирішили помістити в смартфон більш ємну батарею, яка істотно продовжить життя гаджета без підзарядки.

якість зйомки

Камера iPhone 7 стала своєрідним проривом, тому, швидше за все, зміни в ній якщо і будуть, то дуже несуттєві. Хіба що покращитися якість фото, зроблених при слабкому освітленні, або рівень деталізації.

До виходу ювілейного iPhone 7S, створеного на честь "круглої дати" - десятиліття Apple, залишилося зовсім небагато - вже на початку осені пристрій презентують в США, а не більше ніж через місяць його можна буде вільно купити і в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чим же відрізнятиметься новий "яблучний" гаджет від свого попередника, а також коли і де його можна буде придбати?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика