Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone 6 не реагує, 3D Touch не працює після оновлення iOS 11

  1. Екран айфон не реагує, не працює тачскрін

Власники мобільних пристроїв часто скаржаться, що екран айфона не реагує на дотики, функція 3D Touch не працює або лага після поновлення нової iOS системи. Перш ніж усунути цю проблему, потрібно знайти її причину. У цій статті ми розглянемо кілька способів того, як вирішити проблему, якщо тачскрін не реагує на iPhone. Власники мобільних пристроїв часто скаржаться, що екран айфона не реагує на дотики, функція 3D Touch не працює або лага після поновлення нової iOS системи

Власники iPhone 6s / 6s Plus / 7/7 Plus / X / 8/8 Plus іноді стикаються з проблемою, що функція «3д тач» не працює. Для початку варто переконатися, що технологія 3D Touch включена на вашому пристрої. Для цього треба зайти в Настройки - Основні - Універсальний доступ - 3D Touch. Повзунок повинен бути переведений в активний стан.

Інша можлива причина, чому «тач» лагает - зависання iPhone 6, системний збій. В цьому випадку потрібно спробувати перезавантажити пристрій звичним способом через кнопку харчування, або виконати примусову перезавантаження - одночасно утримати кнопку блокування і кнопку HOME (на iPhone 7 - кнопку зменшення гучності), потім після появи «яблука» на екрані відпустити спочатку домашню кнопку, потім кнопку харчування. Якщо цей спосіб не допоміг відновити роботу тачскрін, і 3D Touch НЕ регаірует як і раніше на iPhone, тоді необхідно скористатися програмою Tenorshare ReiBoot, яка вирішить цю помилку за допомогою входу і виходу з режиму відновлення за пару хвилин.

Екран айфон не реагує, не працює тачскрін

Дуже часто користувачі iPhone шукають в Мережі рішення проблеми, чому екран айфон 5 не реагує на дотики після поновлення iOS 11/12. При цьому сам дисплей включений, але тачскрін не працює. Швидше за все, в роботі iPhone щось пішло не так, пристрій зловило «глюк» і зависло. Як виправити помилку? Або виконати примусову перезавантаження, як описано вище; або, якщо цей метод не вирішив проблему, використовувати інструмент Tenorshare ReiBoot .

Якщо жорстка перезавантаження не допомогла, тачсрін не працює, 3D Touch не реагує, то використовуйте програму Tenorshare ReiBoot.

1. Скачайте програму Tenorshare ReiBoot з офіційного сайту. Встановіть її на ваш комп'ютер.

2. Підключіть ваш iPhone, у якого екран не реагує на дотики, до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Програма Tenorshare ReiBoot розпізнає ваш пристрій.

3. Потім натисніть на кнопку «Увійти в режим відновлення». Ваш айфон буде переведений в режим відновлення.

Ваш айфон буде переведений в режим відновлення

4. Після цього кнопка «Вийти з режиму відновлення» повинна стати активною. Натискаємо на неї - iPhone буде перезавантажений. Після перезапуску айфон буде готовий знову до роботи, і екран буде працювати в правильному режимі.

Після перезапуску айфон буде готовий знову до роботи, і екран буде працювати в правильному режимі

Відзначимо, що всі дані на вашому пристрої будуть збережені - нічого не сумнівайся, навіть якщо ви забули зробити резервну копію. Програма Tenorshare ReiBoot може бути встановлена ​​і на Mac, і на Windows; доступна для безкоштовного завантаження. Якщо після використання інструменту екран айфона не реагує і 3D Touch так і не працює після оновлення на iOS 12, зверніться в сервісний центр Apple для діагностики проблеми.

Крім цього, Reiboot допомагає вирішити такі помилки, як чорний екран на айфоне , айфон завис на яблуці , iPad відключений підключіться до iTunes як розблокувати , На синьому екрані смерті, або айфон взагалі не реагує на ваші натискання на кнопки.

Як виправити помилку?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика