Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Іоністор 5R5 »АС Енергія

Іоністор (суперконденсатор або ультраконденсатор) серії 5R5 - енергонакопітельное пристрій нового покоління з подвійним електричним шаром, що нагромаджує заряд на кордоні розділу електрода і електроліту при різниці потенціалів (при постійній напрузі). Іоністори накопичують статичний заряд від 0,22Ф до 2Ф при напрузі 5,5В. Допустиме відхилення ємності складає -20% ... + 80%. Призначені для експлуатації в ланцюгах постійного або пульсуючого струму.

Іоністори являють собою якийсь гібрид конденсатора і акумулятора - накопичують заряд ємністю в кілька фарад в лічені секунди.

У порівнянні зі звичайними конденсаторами і акумуляторами суперконденсатори мають кілька переваг:

 • низьке внутрішньо опір ESR
 • швидкий час зарядки - всього кілька секунд
 • висока щільність потужності
 • число циклів заряд-розряд практично необмежену - більше 100 000
 • не вимагають додаткового обслуговування або спеціальних пристроїв підзарядки
 • широкий температурний діапазон роботи - підвищена робоча температура середовища становить не більше + 70 ° С, робоча знижена температура - не нижче -25 ° С
 • тривалий термін служби

Притаманні іоністорів і кілька недоліків:

 • низька енергетична щільність - швидко розряджаються
 • високий саморозряд
 • низька енергонакопітельная здатність
 • необхідність послідовного підключення декількох іоністорів для отримання в результаті необхідного напруги

Конструктивно іоністори 5R5 випускаються в корпусах дискового (таблеткового) типу з односпрямованим радіальними висновками горизонтального (H) або вертикального напрямку (V).

Іоністори мають полярний тип конструкції, на що слід звертати увагу при їх установці в схему. На бічній поверхні корпусу суперконденсаторів нанесено маркування номіналу із зазначенням ємності, робочої напруги і полярності висновків.

Полярність висновків може вказуватися на самих висновках (за допомогою тиснення у вигляді плюса "+" або мінуса "-") або направляє стрілкою від анода до катода.

Монтаж іоністорів на плату здійснюється за THT-технології, при якій висновки монтуються безпосередньо в наскрізні отвори друкованої плати.

Застосовуються іоністори-суперконденсатори 5R5 в різної електронної апаратури в якості автономного, аварійного або резервного джерела живлення мікроконтролерів, мікросхем або електронного годинника: телевізори, мікрохвильові печі, відеокамери, телефони, плати пам'яті, музичні центри, електронні лічильники електроенергії, різні електронні вимірювальні прилади та інша апаратура і техніка.

Детальні характеристики, розшифровка маркування, габаритні і настановні розміри, структура пристрою іоністорів 5R5 вказані нижче. Наша компанія гарантує якість і роботу суперконденсаторів протягом 2 років з моменту їх придбання; надаються паспорти якості.

Остаточна ціна на іоністори 5R5 залежить від кількості, термінів поставки і форми оплати.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика