Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Інтернет-планшет Ritmix RMD-720

Планшетний комп'ютер Ritmix RMD-720 відноситься до бюджетної категорії інтернет-планшетів, що працюють під управлінням операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Незважаючи на простоту пристрою, його можливостей цілком вистачає для роботи з інтернет-сервісами, веб-серфінгу, перегляду відеофільмів і безлічі інших не надто вимогливих завдань.

Оглядом планшетного комп'ютера Ritmix RMD-720 ми продовжуємо знайомство з цим брендом. Це тільки другий планшет від компанії Ritmix, який мені доводиться тестувати (раніше я вже розглядав модель Ritmix RMD-1030 ), Тому мені буде дуже цікаво порівняти можливості цих двох гаджетів, адже по одному зразку скласти думку про будь-якої категорії виробів окремо взятого виробника неможливо.

Отже, приступимо.

Розміри корпусу розглянутого пристрою досить скромні. Вони складають 185x113x14 мм при вазі всього 331 м Цікаво, що на сайті Ritmix чомусь вказана вага 520 г, але це не відповідає дійсності.

Інтернет-планшет Ritmix RMD-720 збирається на базі процесора Boxchip A10 Cortex A8 1 ГГц. Саме цей процесор лежить і в основі конфігурації вже згаданого Ritmix RMD-1030 .

Оперативна пам'ять пристрою становить 512 Мб, а постійна пам'ять - 8 Гб, з яких для роботи користувачу відводиться 5,28 Гб.

Пам'ять можна розширити за допомогою флеш-карти формату microSD об'ємом до 32 Гб. Також за допомогою кабелю USB-OTG до пристрою можна підключати USB-накопичувачі.

Планшетний комп'ютер Ritmix RMD-720 відноситься до бюджетної категорії інтернет-планшетів, що працюють під управлінням операційної системи Android 4

Планшетний комп'ютер Ritmix RMD-720

Планшет оснащений семидюймовим ємнісним TFT-дисплеєм з роздільною пятіпальцевим мультитач і роздільною здатністю 800 × 480 пікселів.

Кути огляду дисплея слабенькі. Найсильніше це проявляється, якщо тримати його в горизонтальному положенні, не перевертаючи догори дригом. Проте якщо його перевернути «догори ногами», то проблема частково вирішується, оскільки G-сенсор розгорне зображення як годиться, а кут огляду з цього боку значно краще, але робота з кнопками управління при цьому стає абсолютно незручною.

Але про органи управління я розповім трохи пізніше, а поки давайте подивимося, що ще є на борту нашого планшета. Насправді не так вже й багато. Це модуль Wi-Fi і вбудований мікрофон. Модулів 3G і Bluetooth немає і в помині, як і веб-камери. Для інтернет-планшета все це, звичайно, значущі недоліки.

Для інтернет-планшета все це, звичайно, значущі недоліки

Робочий стіл планшета

Правда, за допомогою OTG-кабель до гаджету можна підключати USB-модеми. Список підтримуваних моделей доступний за цим посиланням .

Ritmix RMD-720 працює під управлінням операційної системи Android 4. Саме в моєму випадку це виявилася версія 4.0.3. Але наскільки я розумію, спочатку планшет розрахований на роботу з Android 2.3. По-перше, в деяких інтернет-магазинах можна зустріти цю операційну систему в описах характеристик пристрою. По-друге, серед заводських прошивок на офіційному сайті Ritmix лежить прошивка з Android 2.3. По-третє, на коробці з планшетом, де вказані характеристики, версія операційної системи вказана на наклейці.

До речі, відразу скажу пару слів про прошивках. Якщо вірити інформації з офіційного сайту компанії Ritmix, вони не несуть будь-яких змін і призначені виключно для відновлення працездатності пристрою в разі виходу операційної системи з ладу. Там же лежить інструкція з перепрошивки російською мовою.

Тепер давайте знайомитися із зовнішнім виглядом пристрою.

роз'єми

Як я вже говорив, нормальне положення планшета, передбачене розробниками, горизонтальне. На лівому торці корпусу розташовані всі роз'єми, якими оснащений Ritmix RMD-720. Тут знаходяться гніздо для навушників, слот для установки карти пам'яті і роз'єм USB-OTG, за допомогою якого здійснюється як зарядка батареї, так і синхронізація гаджета з персональним комп'ютером. До цього ж гнізда підключаються різні USB-пристрої типу зовнішніх накопичувачів, модемів, клавіатур і тому подібного добра.

Крім перерахованих роз'ємів тут є аналоговий вихід для підключення планшета до телевізора, але відповідного кабелю в комплекті поставки немає, і в моїх запасах його також не знайшлося, тому цю функцію «потестить» не вдалося.

На днище розташовані кнопка Reset і один-єдиний стереодинамик, рівень гучності якого досить високий. Але зрозуміло, що для найкращої якості звучання краще користуватися навушниками.

Але зрозуміло, що для найкращої якості звучання краще користуватися навушниками

днище пристрої

Зверху на корпусі розташовані механічні кнопки управління. Зліва знаходиться кнопка харчування, а праворуч - кнопки Home, Menu і Back.

Ці кнопки туговато, що робить роботу з ними скрутною. Наприклад, просто так натиснути кнопку на лежачому перед вами планшеті не вийде, оскільки він буде їхати. Його обов'язково доведеться фіксувати перед натисканням. Та й взагалі механічні кнопки на планшетах - архаїзм.

У нижній торець гаджета вмонтований вбудований мікрофон.

Якість збірки тут гірше, ніж у виробів Ritmix, розглянутих мною раніше. Виражається це в тому, що навіть при несильних натисканнях на краю корпусу лунають якісь незрозумілі хрускоти. Але люфтів при цьому немає, що вже добре.

Враження від роботи з Ritmix RMD-720 у мене залишилися досить-таки середні. З нескладними додатками він справляється в общем-то нормально, але з мережевими додатками поводиться не так жваво, як хотілося б. Наприклад, довше, ніж зазвичай, завантажуються сторінки в браузері, а відеоролики постійно гальмують.

Наприклад, довше, ніж зазвичай, завантажуються сторінки в браузері, а відеоролики постійно гальмують

Механічні органи управління

З не особливо вимогливими іграми все нормально, але з більш серйозними іграми починаються проблеми. Для прикладу я хочу привести дві досить вимогливі ігри, які я використовував при тестуванні Ritmix RMD-1030 . Вони називаються Frontline Commando і Blood & Glory.

Перша гра встановилася без проблем, але після запуску я отримав тільки звуковий супровід з заставки. Екран залишався чорним, і гаджет не реагував ні на які дії. Доводилося користуватися примусової перезавантаженням.

Другий додаток взагалі відмовилося встановлюватися, повідомивши, що воно не підтримується на моєму пристрої.

Другий додаток взагалі відмовилося встановлюватися, повідомивши, що воно не підтримується на моєму пристрої

Ігри такого плану йдуть відмінно

Правда, справа тут може бути у версії операційної системи, оскільки на Ritmix RMD-1030 мені спочатку теж не вдавалося поставити безліч абсолютно банальних додатків, поки я не оновив його операційну систему до Android 4.0.4.

Що ж до читання книг і роботи з документами, тут все відмінно.

Підключена до пристрою зовнішня USB-клавіатура працює чудово. Підтримку російської розкладки можна отримати тим же шляхом, що і в версії Android 4.0.4 . З тією лише невеликою різницею, що тут нам доведеться вручну додати Russian Keyboard в способи введення. В Android 4.0.4, наскільки я пам'ятаю, це відбувалося автоматично.

4, наскільки я пам'ятаю, це відбувалося автоматично

Активувати Russian Keyboard потрібно тут

Правда, працювати з документами на такому дрібному екрані не дуже зручно, навіть використовуючи зовнішню клавіатуру, але якщо вам все-таки вдасться підключити планшет до телевізора, то ситуація повинна змінитися.

Відео на семидюймовим екрані дивитися теж не особливо цікаво, але скоротати час в поїздці все ж можна. Акумуляторна батарея планшета витримує майже сім годин безперервного відтворення відеоконтенту.

Якість мікрофона відносно непогане. Принаймні краще, ніж в останніх тестованих мною планшетах. Звук виходить чіткий і ясний, однак гучності все одно сильно не вистачає. Хоча в навушниках все чутно чудово.

У комплект поставки разом з планшетом входять інструкція з експлуатації, гарантійний талон, навушники, OTG-кабель, кабель Mini-USB / USB, мережевий адаптер і невиразний чохол-обкладинка.

Чому невиразний? Зараз поясню.

Чохол найбільше нагадує обкладинки для електронних книг. Такі аксесуари забезпечуються спеціальними зажимами, міцно охоплюють встановлений в них гаджет. Тут же ці затискачі розставлені так широко, що засунутий в них планшет вільно бовтається в чохлі. А якщо чохол при цьому повернути певним чином, то планшет просто вискочить з нього.

Добре видно, що затискачі зовсім не фіксують гаджет

Єдина користь, яку можна отримати від такої обкладинки, полягає в тому, що її можна так-сяк використовувати як підставку.

Ну і наостанок залишилося озвучити вартість даного гаджета. У виробника інтернет-планшет Ritmix RMD-720 коштує всього-на-всього 4590 рублів.

Тепер давайте порахуємо переваги і недоліки.

Високою продуктивністю, як я говорив, планшет не відрізняється, але для такої ціни її абсолютно достатньо. Тим більше що при такій скромній конфігурації перспективи використання гаджета досить обмежені.

Приклад відображення веб-сторінки

Взагалі, було б непогано подивитися, як Ritmix RMD-720 поводиться під Android 2.3. Можливо, в цьому випадку від працюватиме стабільніше, як це відбувається, наприклад, з планшетом Prestigio MultiPad PMP5080BRU . Але оскільки виріб необхідно повернути продавцеві в працездатному стані, експериментувати з прошивками я не став.

У будь-якому випадку я рекомендував би пристрій тим, хто збирається використовувати його в основному для роботи з мережевими сервісами, не віддаляючись при цьому далеко від точки доступу Wi-Fi. Наприклад, любителям почитати Інтернет, валяючись на дивані. Для подібних речей гаджет безперечно годиться, так що співвідношення ціни і якості я не замислюючись віднесу до плюсів.

Також я додам сюди гарний час автономної роботи, можливість підключення USB-пристроїв, можливість підключення до телевізора і відносно непоганий мікрофон.

До недоліків планшета відносяться слабкі кути огляду, тугі механічні кнопки управління і недочехол, без якого цілком можна було б обійтися. Дивишся, вартість була б ще нижче.

дякую групу компаній «Адопт» за надане для огляду пристрій.

Стаття написана для проекту poisk-podbor.ru

Чому невиразний?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика