Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Інструкція по експлуатації power bank

 1. Що з себе являє це ЗУ
 2. Як правильно заряджати сам повер банк
 3. Як правильно зарядити телефон або планшет за допомогою повірю
 4. Як потрібно поводитися з повер-банком
 5. Що ще слід врахувати при експлуатації

Портативний зарядний пристрій типу power bank відомо кожній людині, у якого є смартфон або планшет. Здавалося б, все дуже просто: підключити і зарядити акумулятор будь-якого гаджета. Можна зарядити телефон або планшет, перебуваючи в поїзді, в кафе - оптимальний варіант в тих умовах, коли батарея сідає і потребує термінового харчуванні. Однак для того, щоб зарядний пристрій працював якомога довше, не варто легковажно ставитися до таких речей, як інструкція з експлуатації power bank, важливо знати про те, як користуватися зовнішнім акумулятором і як правильно заряджати телефон або планшет.

Що з себе являє це ЗУ

У магазинах і в інтернеті можна придбати на вибір будь-який повер банк, який підходить до гаджету в плані вихідної напруги і роз'єму. Детальніше про те, як вибрати power bank →

Мова йде про пристрій, яке можна використовувати для зарядки акумулятора в разі, якщо поруч немає розетки. Тому важливо, щоб сам повер був правильно заряджений. Це дозволить йому повноцінно виконувати свої основні функції.

Усередині power bank знаходяться літій-іонні акумулятори .

Як правильно заряджати сам повер банк

Оскільки це ЗУ саме по собі представляє з себе акумулятор, потрібно вміти правильно його заряджати. Після покупки повер банку слід мати на увазі, що часткова його зарядка була проведена на заводі-виробнику, але перед початком експлуатації не завадить підключити його до джерела живлення.

Як заряджати power bank :

 • джерелом живлення може бути як комп'ютер, так і безпосередньо електрична мережа, до якої підключається power bank;
 • підключення слід робити обов'язково через адаптер з usb-роз'ємом;
 • роз'єм кабелю usb під'єднується до повірив;
 • на пристрої засвітиться індикатор або цифрове табло, яке вказує на ступінь зарядженості;
 • важливо пам'ятати про те, що максимальний час зарядки складає 4 години;
 • після закінчення зарядки повер банку індикатор дасть про це знати зміною кольору, миготінням, на цифровому табло, якщо воно є, буде 100%;
 • важливо пам'ятати і про те, як вимкнути пристрій правильно - після закінчення потрібно спочатку відключити повер від розетки, а потім вже вийняти з нього usb-шнур.

Як правильно зарядити телефон або планшет за допомогою повірю

Це очевидно, але про всяк випадок уточнимо:

 • спочатку потрібно під'єднати до повірили кабель;
 • потім мікро-usb кабель слід приєднати до гаджету, який потребує зарядці;
 • загориться світловий індикатор або табло;
 • батарея включена, час зарядки тут залежить від того, який вид пристрою заряджається - щоб знати точний час, потрібно прочитати керівництво по використанню безпосередньо цього пристрою. Користуйтеся ним завжди в тому випадку, якщо виникають питання по експлуатації.

Як зарядити ноутбук через power bank, читайте тут →

Як потрібно поводитися з повер-банком

Як і будь-який інший акумулятор або гаджет, пауер банк не можна тримати поблизу відкритих джерел вогню або води - щоб уникнути псування пристрою. Не рекомендується підключати повер банк в мережу без використання спеціального адаптера, щоб випадковий стрибок напруги не вивів його з ладу, і він не став раптово вимикатися. Якщо ви користуєтеся Пауером правильно, цього не станеться. У багатьох інтернет-роликах показується, як який-небудь любитель електроніки розбирає цей акумулятор на частини, але робити це самостійно також не варто, так як може завдати непоправної шкоди працюючому пристрою.

Одним з плюсів повер банку є те, що він є легким і портативним: його можна взяти з собою, куди завгодно, поклавши в сумку або в кишеню. Наприклад, виділяється лаконічністю і компактністю продукція від Xiaomi (Сяомей). Однак саме легкість може стати причиною випадкового падіння, поломки або втрати пристрою. Тому, використовуючи повер, не варто класти його в задню кишеню брюк, або туди, звідки воно може легко випасти або випадково зламатися.

При забрудненнях можна використовувати вологі серветки або воду. Про чіщайте повер тільки м'якою і сухою ганчіркою і не тримайте його поблизу забруднених місць, тому що будь-яка чистка з використанням води або вологості може йому нашкодити. Також варто пам'ятати і про те, що повер банк не любить перепадів температур у вигляді сильних холодів або спеки. Як і мобільний телефон, або комп'ютер, використовуваний пристрій не можна залишати під впливом прямого сонячного світла.

З приводу вихідної напруги - ніколи не заряджайте повер банк, якщо у мережі U становить 5 вольт і більше.

Що ще слід врахувати при експлуатації

Коли повер банк заряджається сам, або заряджає інший гаджет, він зазвичай нагрівається. І цього не варто боятися. Як тільки зарядка буде завершена, він швидко охолоне.

Якщо повер не використовувалася 80 днів і більше, його слід повністю зарядити перед черговим використанням. Якщо ми працюємо з ним правильно, р аз в три місяці слід проводити повер-банку повний цикл «заряду-розряду» для підтримки його ємності на належному рівні.

Не дозволяйте маленьким дітям грати з зарядником - щоб уникнути нещасних випадків або поломки самого пристрою. Також ніколи не слід залишати повірити включеними в закритому просторі під час роботи. ЗУ нагрівається, а якщо воно в цей момент знаходиться в сумці, або в кишені, може статися його перегрів. Плюс, безумовно, це може принести шкоду здоров'ю його власника.

Ну і звичайно, слід використовувати повер-банки в «компанії» з тими usb-кабелями і пристроями, які сумісні з ними.

Отже, в тому, як користуватися power bank немає нічого складного. Якщо інструкція з експлуатації power bank прочитана користувачем уважно, і все її приписи дотримуються, пристрій прослужить власнику максимально довго, а можливих неприємностей не станеться. І не доведеться ламати голову над тим, чому power bank Неможливо зарядити телефон телефон або планшет.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика