Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iLenta - Новини мобільних технологій :: Новини :: Смартфони :: OPPO готує смартфон з унікальним розташуванням двоÐ ...

Новий витік повідомляє про те, що китайська компанія OPPO готує до анонсу досить цікавий смартфон.

Унікальність даного пристрою полягає в тому, що він буде оснащуватися п'ятьма датчиками камери. Три з них будуть розміщуватися горизонтальним чином у верхньому лівому кутку тильної панелі. Спереду, у верхній частині дисплея можна бачити два каплевидних вирізу під датчики фронтальної камери.

Поки що немає інформації про назву даного смартфона OPPO, зате відомі його деякі характеристики. Так відомо про наявність процесора MediaTek P70, 10 ГБ оперативної пам'яті, 128 ГБ / 256 ГБ / 512 ГБ флеш-пам'яті.

Так відомо про наявність процесора MediaTek P70, 10 ГБ оперативної пам'яті, 128 ГБ / 256 ГБ / 512 ГБ флеш-пам'яті

Йому пророкують 6.4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 4K і співвідношенням сторін 19: 9. Фронтальна камера складається з 24-Мп і 16-Мп датчиків, а основна - з 40-Мп, 24-Мп і 8-Мп датчиків з 4-кратним оптичним зумом.

В наявності буде акумулятор ємністю 4000 мАг з підтримкою швидкої зарядки QC 4.0. Вартість смартфона складе близько 2900 юанів ($ 417.25).

Умови для участі прості:

  1. Поставити лайк ❤️ і написати будь-який, але адекватний коментар під відео https://youtu.be/OTVwxwcMKIQ .
  2. Бути підписаним на канал «iLenta - все про гаджетах»: https://goo.gl/thxBdB .
  3. Результати конкурсу будуть опубліковані 6 серпня в нашій групі в Facebook ► https://facebook.com/ilenta.news/ і каналі в Telegram ► https://t.me/iLentacom .

Прохання учасникам відкрити доступ до своїх сторінок, щоб ми змогли перевірити виконання умов. Інструкція, як це зробити - http://bit.ly/2yaeODz . Всім удачі!;)

Репости відео вітаються;)

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика