Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ігровий смартфон Asus ROG Phone може з'явитися в версії всього з 4 ГБ оперативної пам'яті

Ігровий смартфон Asus ROG Phone представили ще на початку літа, але поки він так і не дістався до прилавків. Нагадаємо, пристрій вийшов досить унікальним. По-перше, апарат заснований на розігнаної SoC Snapdragon 845. По-друге, Asus створила для пристрою безліч вельми незвичайних аксесуарів.

Сьогодні Asus ROG Phone з'явився в базі TENAA, що дозволяє дізнатися про нього ті подробиці, які не розкрили під час презентації.

Сьогодні Asus ROG Phone з'явився в базі TENAA, що дозволяє дізнатися про нього ті подробиці, які не розкрили під час презентації

Наприклад, в базі TENAA ємність акумулятора смартфона зазначена рівною 3850 мА · год, а не 4000 мА · год, як стверджували під час презентації. По-друге, якщо вірити базі, апарат буде доступний в модифікаціях з 4, 6 і 8 ГБ оперативної пам'яті, хоча під час анонса говорили лише про 8 ГБ. І хоча ігровий смартфон з 4 ГБ оперативної пам'яті може виглядати трохи дивним, при істотно меншою ціною його цілком можуть віддати перевагу економні користувачі.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика