Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


icq для htc, lg, скачати аську для htc, lg, icq (аська) для телефону htc, lg (Лджі)

  1. ICQ для телефону HTC, LG
  2. Завантажити ICQ для HTC, LG

Ви власник телефону HTC або LG і не можете жити без спілкування? Тоді вам просто необхідна ICQ для HTC або ICQ для LG!

ICQ для LG

З даної мобільної програмою ви зможете спілкуватися зі своїми друзями і рідними абсолютно безкоштовно, і неважливо де ви будите перебувати в даний момент - в своєму рідному місті або за кордоном.

Невелика сума грошей буде стягуватися тільки за інтернет трафік, це приблизно в 10-12 разів дешевше звичайних СМС!

ICQ для телефону HTC, LG

Якщо ви бажаєте завантажити ICQ для HTC або Аську для LG, то на даній сторінці у вас є можливість завантажити останню робочу версію популярного ICQ-клієнта на російській мові.

Сучасні сенсорні телефони HTC і LG або іншими словами - «touch телефони», працюють під управлінням Android - дана операційна система з кожним днем ​​завойовує все більшу популярність на ринку, у зв'язку з чим, під неї все активніше розробляють якісний контент.

Для останніх моделей телефонів відомих виробників існує Android Аська для HTC і LG, для більш старих моделей - Java ICQ для Лджі і HTC, тому що майже всі колишні, а також нинішні малобюджетні кнопкові мобільні пристрої даних компаній оснащувалися і оснащуються ОС Java (J2ME). Дізнатися операційну систему вашого мобільного телефону можна на сайті виробника.

Завантажити ICQ для HTC, LG

Часто задавані питання

1) Чи підійде дана ICQ для HTC hd2, wildfire, Mozart, desire? Так, даний інтернет-месенджер буде працювати як з цими, так і з наступними моделями HTC: sensation, incredible s, wildfire s, desire s, diamond2, hd, legend, hero, max 4g, a3333, gratia, mini, smart і ін .

2) Чи підійде ICQ для LG kp500, gx200 і gs290? Так, аська для телефону буде працювати не тільки з цими, а й з іншими моделями LG, такими як: kf300, p500, t300, optimus one, optimus black, gt540, gx500, p350, gm200, p970, t310i, kp265 і ін.

3) Як встановити аську на HTC і LG? Скачайте підходящу версію інсталяційного дистрибутива з нашого сайту на свій телефон і пройдіть нескладну установку, що складається з декількох простих кроків. Перед установкою не забудьте вийти з ICQ на своєму ПК (якщо ви вже зареєстровані в даній програмі).

Також встановити асю можна, скачавши архів на свій комп'ютер і потім перенести (за допомогою USB-кабелю, IK-порту або через Bluetooth) файл на мобільний.

Чи підійде ICQ для LG kp500, gx200 і gs290?
Як встановити аську на HTC і LG?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика