Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Huawei і голосовий помічник HiAssistant

  1. На цей раз китайці вирішили "помірятися" не тільки смартфонами, але і голосовими помічниками. Адже...

Китайська компанія Huawei дуже популярна в СНД. Huawei щосили намагається триматися на рівні з конкурентами, але поки що, вони набагато сильніше.

На цей раз китайці вирішили "помірятися" не тільки смартфонами, але і голосовими помічниками. Адже компанія працює над власним HiAssistant.

Китайська компанія Huawei дуже популярна в СНД

HiAssistant

Як стало відомо з сайту для розробників XDA Developers в файлі оболонки EMUI 8.1 було виявлено згадку про голосовому помічнику HiAssistant. Так, на китайському ринку вже є власний помічник - HiVoice. Його цілком вистачає на прості завдання, наприклад набрати мобільний номер. але Huawei націлена на створення повноцінного голосового помічника на основі Natural Language Understanding. Це дало б можливість мобільного пристрою розпізнавати неструктуровані пропозиції.

Відповідно до джерел, помічник буде працездатним тільки на версії фірмової оболонки EMUI 8.1 і на пристроях з процесором HiSilicon Kirin 970. Між іншим, під ці характеристики підходить наступна лінійка смартфонів Huawei P20, яку ми побачимо вже в кінці місяця у Франції.

Відомо, що він буде здатний на більш складні завдання. Наприклад, замовити квиток або знайти об'єкт і, навіть, перевести гроші між банками. Правда, поки що тільки на території Китаю.

Зараз, невідомо "отримає життя" HiAssistant в смартфонах Huawei за межами Китаю.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика