Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Huawei Mate 10 Pro

  1. Відеоогляд Huawei Mate 10 Pro
  2. дисплей
  3. камери
  4. Технічні характеристики і ПО
  5. Технічні характеристики Huawei Mate 10 Pro

Протягом досить тривалого часу я користувався Huawei Mate 10 Pro. Я з ним ходив, їздив і навіть брав участь у фотопроекті, в рамках якого знімав тільки на нього. До речі, можете подивитися роботи всіх фотографів тут . Тому, мені є що вам розповісти, щоб ви прийняли рішення, чи варто розглядати його, як придбання.

Відеоогляд Huawei Mate 10 Pro

Не буду говорити про другий Mate 10, хоча представили їх аж три, буду розповідати тільки про те, яким користувався сам. Це флагман, без будь-яких поправок і компромісів, хоча з недоліками. Виготовлення та зовнішній дизайн Mate 10 Pro вважаю дуже хорошим. Смартфон зроблений зі скла і металу, взагалі не гнеться на кручення (при адекватних зусиллях), не хрумтить і створює враження надійного гаджета. Дуже радують габарити, через мінімальні рамок з боків, а також зверху і знизу, смартфон з 6 "екраном взагалі не здається величезним, до того ж він тонкий.

Як це не дивно, але мене радує, що у дисплея немає заокруглень, через це, навіть при майже повній відсутності рамок, помилкових натискань не трапляється. А ось не порадував логотип спереду. Розумієте, навіть Samsung відмовилися від нього в своїх флагмани, а Huawei все розміщує. Це каліцтво (суб'єктивно, але це мій огляд і моя думка).

Це каліцтво (суб'єктивно, але це мій огляд і моя думка)

Докладно зупинятися на розташуванні елементів не буду, пройдуся окремо з деяких деталей. Наприклад, Mate 10 Pro має в своєму розпорядженні двома динаміками для стерео-звуку. Реалізація така ж, як в iPhone 7/8 / X і Xiaomi Mi6. Але звук з другого динаміка (який ще й розмовний) дуже слабкий, я б сказав, для галочки.

Але звук з другого динаміка (який ще й розмовний) дуже слабкий, я б сказав, для галочки

Дуже порадувало якість виконання кнопок регулювання гучності і блокування. Дрібниця, але в дорогому пристрої на все звертаєш увагу. Випадково натиснути їх, дістаючи смартфон з кишені, дуже складно. Також радує, що Huawei досі вставляють в свої пристрої ІК-передавач, щоб можна було керувати технікою. Тобто в цілому - все добре, але одне вам потрібно знати, що смартфон дуже слизький. Його дуже просто впустити, особливо дістаючи з кишені, тому я вкрай рекомендую обзавестися захисним кейсом в перший же день. Але якщо в цілому оцінювати дизайн смартфона - він красивий, за винятком логотипу спереду.

Але якщо в цілому оцінювати дизайн смартфона - він красивий, за винятком логотипу спереду

дисплей

Головний елемент будь-якого смартфона (дисплей) - без найменших нюансів, якщо ні з чим не порівнювати. З екраном далеко не у всіх все виходить гладко, тут змогли не налажал. За високим дозволом не гналися і це добре, тут FullHD +, або 2160х1080 точок. Навіть при діагоналі 6 ", щільність пікселів все одно величезна - 402 на дюйм. Матриця OLED, з кутами оглядів все добре, на відміну від того ж Pixel 2 XL. А ось кольори перенасиченість, причому вбудовані можливості по налаштуванню профілю мало допомагають. Коли користуєшся смартфоном - це взагалі не заважає, проблеми починаються тільки тоді, коли обробляєш на Mate 10 Pro фотографії. Коли на екрані пристрою все виглядає добре, на інших екранах, включаючи Pixel 2 XL кольори виходять зовсім іншими. Цікаво те, що на екрані Mate 10 Pro картинка сильно переконтращена, хоча по факту не є такою. І коли на екрані смартфона тіні є тінями, насправді, вони висвітлені, ніби із застосуванням HDR. Але, якщо бути зовсім чесним, то всі доступні мені смартфони з OLED або AMOLED брешуть і показують картинку більш насиченою, ніж є насправді, просто хтось в більшій мірі, хтось в меншій. Дуже добре це видно в порівнянні IPS-екранами в iPhone або в порівнянні з MacBook Pro. І ця ситуація сумна, тому що для фотографій все OLED сьогодні недостатньо гарні, і це не причіпки і не дрібниці, різниця між OLED і IPS є.

камери

За звичаєм, основних камер в топових смартфонах Huawei дві, одна основна, друга монохромна. Але тут постаралися впровадити все сучасні технології і зробити Mate 10 Pro кращим камерофоном. Про це свідчать і оптична стабілізація на обох модулях, і світлосила f1,6. Основою модуль 12 МП, монохромна матриця має дозвіл 20 МП. Завдяки відсутності RGB сітки, вона більше светочуствітельна. Навіть під час зйомки на основну кольорову камеру, інформація береться з обох, щоб зробити якість ще краще. Однак, як і у випадку з P9 і P10, навіть при закритій монохромного камері різниці в якості не видно. Добре, що воно і так дуже гарне. А ось ч / б знімки виходять дуже хорошими, різниця з звичайними смартфонами по динамічному діапазону помітна. Однак, особисто моя думка, монохромна камера, все ж, набагато більш марна, ніж широкоугольная або портретна. Однак, якщо ви раптом якраз таки захоплюєтеся ч / б зйомкою - цей смартфон може стати для вас відмінним вибором.

Чому я вирішив написати огляд саме з упором на фотоможливості? Не тільки тому, що мені подобається фотографувати і на думку DX0Mark це один з кращих камерофонів на ринку. Як я сказав на самому початку, ми невеликою компанією з'їздили до Одеси саме для того, щоб познімати на Mate 10 Pro. До слова, дуже скоро на каналі Kaddr буде відеозвіт про поїздку, а фотографії з неї ви можете подивитися тут . Відповідно, перевірили роботу камери дуже добре і я для себе відкрив деякі відмінні риси. Смартфон фокусується на дуже маленькій відстані, на таке не здатний більше ні один з тих, що я пам'ятаю. Також увечері фотографії виходять дуже хорошої якості, тому що на матрицю потрапляє більше світла. А в цілому, до камери претензій немає, крім софтверної реалізації портретного режиму, він тут занадто грубий, практично однаково миє задній фон, незалежно від віддалення від точки фокусування. І вирізає дуже незграбно, але це не псує вражень від камери в цілому.

Приклади фотографій на основну камеру

Приклади фотографій на монохромну камеру

Приклади фотографій в нічному режимі

Приклади зйомки в портретному режимі

Фронтальна камера 8 МП, тут нічого особливого, просто хороша Фронталки.

Технічні характеристики і ПО

Процесор в Huawei Mate 10 Pro власного виробництва - Hisilicon Kirin 970. Він складається з 4-х ядер 2.4 ГГц Cortex-A73 і 4-х 1.8 ГГц Cortex-A53. Графіка Mali-G72 MP12. Смартфон не відчувається таким реактивним, як OnePlus або Google Pixel 2, але справа тут, скоріше, не в залозі, а в ПО. Лагов ж і підвисань немає, робота в цілому швидка.

З особливостей зазначу наявність додаткового співпроцесора NPU (Neural Processing Unit). Це нейронний процесор, який навчається і аналізує. На словах, по крайней мере. Протестувати і зрозуміти що до чого у мене не вийшло, тому що на даний момент його підтримка реалізована тільки в камері. Тобто, камера визначає, що знаходиться в кадрі і намагається підлаштувати експозицію для отримання найкращого результату. І заковика в тому, що результати не відрізняються від таких в інших топових пристроях. А якщо порівнювати з Google Pixel 2, то останній, завдяки HDR +, відпрацьовує краще. Проте, SDK відкрито для сторонніх розробників, вони також можуть скористатися наявними можливостями NPU в своїх додатках. Але, по правді, я не думаю, що така можливість отримає популярність, тому що навіть для більш популярного iPhone X не всі розробники адаптували свої програми та ігри, а тут більш нішевий смартфон, та й переваги NPU поки що не зовсім зрозумілі.

Але, по правді, я не думаю, що така можливість отримає популярність, тому що навіть для більш популярного iPhone X не всі розробники адаптували свої програми та ігри, а тут більш нішевий смартфон, та й переваги NPU поки що не зовсім зрозумілі

На жаль, у мене допродажного семпл і на ньому неможливо прогнати бенчмарки, тому в цьому огляді синтетики не буде. Але, не дивлячись на те, що Kirin 970 трохи поступається в продуктивності процесора Qualcomm, для будь-яких завдань, включаючи вимогливі ігри, смартфона вистачає.

Але, не дивлячись на те, що Kirin 970 трохи поступається в продуктивності процесора Qualcomm, для будь-яких завдань, включаючи вимогливі ігри, смартфона вистачає

Дуже порадувала автономність. Незважаючи на тонкий корпус, всередині розмістили акумулятор ємністю 4000 мАг. Смартфон легко доживає до ночі практично при будь-якому режимі використання, включаючи ігри та навігацію в розумних межах. Хоча назвати Mate 10 Pro самим довготривалим я не можу, тому що є ще Pixel 2 XL і OnePlus 5 / 5T, які живуть не менше при моєму режимі використання. Тобто, автономність тут просто на дуже хорошому рівні, але альтернатива за цим показником є. Присутній швидка зарядка, за 30 хвилин смартфон заряджається до 55-58%, але тільки від стандартного зарядного блоку живлення й проведення. Інакше зарядка буде йти набагато довше.

Інакше зарядка буде йти набагато довше

Технічні характеристики Huawei Mate 10 Pro

  • Розміри і маса: 154,2 х 74,5 х 7,9 мм, 178 м
  • Дисплей: 6-дюймовий OLED з FullHD + (2160 х 1080) дозволом, 402 ppi.
  • Процесор: Kirin 970.
  • Відеоприскорювач: Mali-G72 MP12.
  • ОЗУ: 6 ГБ.
  • ПЗУ: 128 ГБ.
  • Основна камера: 12 МП + 20 МП (4K), f1,6, OIS.
  • Фронтальна камера: 8 МП.
  • Акумулятор: 4000 мАг.
  • Інтерфейси: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, A2DP.
  • Інше: USB 2.0 Type-C, сканер відбитків.

А ось з приводу ПО у мене двоякі почуття. Начебто і Android 8.0 з коробки, але EMUI все псує. Це особисто моя думка, але для мене ця оболонка - привіт з 2013-го. Іконки, кольору, різні дизайнерські рішення, які замінити іншим лончер вийде - для мене це найбільша вада смартфона. Я ставив куплений NOVA Launcher, але він вилітає і смартфон відразу ж пропонує видалити його. Але навіть зі стороннім лончер шторка, настройки і всякі меню не змінюються, на жаль.

Є і плюси, наприклад, просунутий перекладач, раніше такої реалізації я не бачив. Ви можете спілкуватися з іноземцем, завантаживши один з багатьох мов в офлайн, причому як на одному пристрої, так і кожен на своєму. Упевнений, знайдеться ті, кому це дуже стане в нагоді.

Звичайно, через те, що мені не сподобався дизайн інтерфейсу, ставити хрест на смартфоні явно не варто. Ось Ромі Якубенко взагалі пофіг (говорить навіть подобається), так що це зовсім суб'єктивно. Вважаю себе розпещеним спочатку OnePlus з його Oxygen OS, а потім Google Pixel 2 XL до цього дизайном Android.

На завершення скажу, що смартфон вийшов дуже хорошим. Зі своїми приколами, але головне - без виявлених лаж. Наприклад, у Pixel 2 XL, про який я багато згадував, поганий екран і купа інших можливих недоліків, у iPhone X теж якась частка отримати шлюб присутній (я отримав, наприклад), а тут все гладко. Нюанси, типу логотипу спереду і інтерфейсу - це дуже суб'єктивно, кому-то навіть сподобається, а хтось про це ніколи не задумається. Так що, я можу рекомендувати цей смартфон і єдине, що може зупинити - його ціна. Вартість Mate 10 Pro близько 900 доларів, що дуже багато, а головне, за ці гроші є з чого вибрати. Я не скажу, що Мейт комусь поступається, але якби він був трохи дешевше - був би явним фаворитом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чому я вирішив написати огляд саме з упором на фотоможливості?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика